Telefon
Mobil Menü

AT Uygunluk Beyanı Nedir?

CE belgelendirme işlemlerine tabi olmanız evresinde muhakkak AT Uygunluk Beyanı hakkında da bilgi sahibi olmanızda yarar var. AT Uygunluk Beyanı nedir sorusuyla alakalı firmamızla iletişim kurabilirsiniz. AT Uygunluk Beyanı almanızla birlikte CE sertifikası ile ilgili işlemlerde bulunabilirsiniz. Bu hususta firmamız da en doğru yönlendirmeler ve danışmanlık faaliyetleri çerçevesinde sunulmaktadır.

AT Uygunluk Beyanı ile birlikte CE belgesi almak adına ilk adımı atmanız mümkün olacaktır. Bu süreç zarfında firma olarak sizlere tam destek sağlayacağız. Ürününüzün tasarımı kadar analiz raporları, teknik raporlar ve kullanım kılavuzunu beraberce düzenleyeceğiz. Sonrasında da AT Uygunluk Beyanı onaylanmasıyla beraber resmiyet kazanmasında rol oynayacağız.

AT Uygunluk Beyanı üretici ya da yetkili temsilci sıfatını taşıyorsanız sizin için mutlaka gerekli olacak bir konumdadır. Ürünlerinizin AB gerekliliklerini taşıdığını göstermesi noktasında AT Uygunluk Beyanı son derece önemlidir. AT Uygunluk Beyanı nedir sorusu ile ilgili detaylı bilgi almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ürünlerinizin satışa hazırlanmadan önceki süre zarfında incelemeler ve analizleri hayata geçireceğiz. Ayrıca bu hususta yasal yükümlülüklere sahip olduğunuzdan dolayı bu süreçte asla yanlış beyan vermemeniz gerektiğini belirtmekteyiz.
Eğer ürününüz CE yönetmeliğine giriyorsa AT Uygunluk Beyanı almanız zorunlu olacaktır. Bu yüzden muhakkak bu beyanı hazırlamanız gerekir. Direktiflere uygun bir biçimde hareket ettiğinizde ürünün AB şartlarını taşıdığını net bir biçimde aktaracaksınız. Firmamızla ortak hareket ettiğiniz takdirde tam da beklediğiniz gibi bir sonucu yakalayacaksınız. Genel olarak firmamız tüm bu süreçte her zaman yanınızda yer alacaktır. Web sitemizde yer alan telefon nuamrası ve whatsapp hattı üzerinden bize ulaşarak tüm süreç hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
AT Uygunluk Belgesi Nedir?


AT Uygunluk Beyanı hususunda almak istediğiniz belgelere ulaşmanız adına muhakkak kriterleri karşılamanız gerekiyor. Ayrıca CE standartlarına sahip olmanız için hazırladığınız teknik dosyaya da bu evrakın bir nüshasını dâhil etmenizde fayda vardır. Firmamızdan yardım alarak CE standartlarını sağlamış olacaksınız.

AT Uygunluk Beyanı, CE sertifikası alırken size son derecede gereklidir. Ayrıca ürününüzü piyasaya sürdüğünüz andan itibaren AB ülkelerinin tüm dillerinde hazırlamanız gerekmektedir. AT uygunluk beyanı hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


AT Uygunluk Beyanı Nasıl Hazırlanır?


AT Uygunluk Beyanı hazırlarken genel olarak en son AB yönetmeliğine uygun şekilde hareket etmenizde yarar var. Firmamızdan da bu hususta destek alarak ne gibi detaylara yer vermeniz gerektiği konusunda bilgilendirileceksiniz. Bu noktada belli başlı maddeleri göz ardı etmemenizi de net bir biçimde belirtiyoruz.

• AT Uygunluk Beyanı hazırlama amacı
• Genel gereksinimler
• AT Uygunluk Beyanı içeriği ve hangi formatta hazırlanacağı
• Ürüne erişilebilirlik düzeyi
• Ürününüzün markalanması
• AT Uygunluk Belgesi geçerliliğine dair sürekliliği sağlama

Bu süreçleri gerçekleştirdikten sonra AT Uygunluk Beyanı hakkında hangi tür bilgileri içermesi gerektiğini firmamızdan öğrenebilirsiniz. Danışmanlık hizmeti alarak bu konuda net bir şekilde sizlere yardımcı olacağız.

• Üretici adı, iş açık adresi ya da yetkili temsilci adresi
• Ürününüzün seri numarası, modelleri ve tanımlaması
• Tüm yükümlülükleri karşılayacağınıza dair açıklamanız
• İzlenebilirlik ve denetlenebilirlik hususunda araçları sunmanız
• Sorumlu kişinin adı soyadı ve imzası
• Beyannamenin düzenlendiği tarih
• Varsa ek bilgiler

Bu bilgiler ışığında AT Uygunluk Beyanı konusunda firmamız yardımıyla net bir biçimde sonuç alacaksınız. Web sitemiz üzerinden her ana bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • CE Belgesi Nasıl Alınır?
    CE belgesi alarak, tüm Avrupa ülkelerinde piyasada yer alma şansınız doğacaktır. Ayrıca AB ülkeleri kadar Türkiye içerisinde de CE işaretinin tüketiciler için önem teşkil ettiğini bilmenizde fayda var.
  • Gıda Güvenliği Sistemi Belgelendirmesi
    Gıda işletmelerinde üretimden ürün tedarikine, depolamadan dağıtıma ve satışa kadar tüm aşamalar, belirlenen standartlar eşliğinde devam etmelidir.
  • FDA Kaydı Hizmeti
    Firmanızın sattığı ürünlerin ABD' ye ihraç edilmesi ve serbest dolaşımı için FDA Kaydı olmazsa olmaz şartlar arasında en önemlisidir.
Whatsapp
Instagram