Telefon
Mobil Menü

BRC Belgesi Fiyatı

BRC belgesi, gıda işletmelerinin uygulamaya alması gereken standartları ifade etmektedir. Belgelendirme işlemlerinin ardından firmalar, oldukça etkili bir seviyede çalışmalarını sürdürmeye devam edebilir. Standartlar aracılığıyla kazanılacak avantajlar sayesinde pek çok faydaya da aynı anda sahip olmanız mümkündür. Aynı zamanda bütçe dostu düzeylerdeki BRC belgesi fiyatı da ek kazanımlarınızın artmasına doğrudan katkıda bulunmaktadır. Böylelikle baştan sona kusursuz bir süreç yaşamanız ekstra kolaylaşır.
Firmamız, alanında gerekli uzmanlığa sahip bir ekiple faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu durum, alacağınız danışmanlık hizmetinin fazlasıyla kaliteli olması anlamına gelir. Diğer yandan fiyat konusunda da etkileyici bir hesaplama yapıyor olmamız, maliyet açısından detayları düşünmenize ve tedirginlik duymanıza müsaade etmez. Denetimlere hazır olabilmeniz için tüm süreçte yanınızda yer alan danışmanlarımız, belgenizi rahatlıkla almanız adına özel tekniklerini de kullanmayı ihmal etmemektedir. Web sitemizin iletişim bölümü üzerinden firmamıza ulaşarak gerekli bilgilere sahip olabilir, size özel fiyat teklifinizi alabilirsiniz.


BRC Belgesi Fiyatı Üzerinde Etkili Olan Faktörler Nelerdir?


BRC belgesini edinmek için öncelikle tarafımızla bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Başvurunuzu takiben yapacağımız iş planlaması eşliğinde ödemeniz gereken tutar da ortaya çıkar. BRC belgesi fiyatı üzerinde önemli etkilere sahip bazı faktörleri ise aşağıda görmeniz mümkündür:

• Fiyatların belirlenmesi aşamasında öncelikle firmanızın yerinde değerlendirilmesi gerekir.
• Analiz esnasında eksiklikler, hatalar ve doğru uygulamalar açık bir şekilde uzmanlarımız tarafından belirlenir.
• Eksiklikler doğrultusunda atılması gereken adımlar ortaya çıkar.
• Dokümantasyon çalışmaları, ekibimizin üzerinde titizlikle durması sonucunda nihayete erdirilir.
• Personeliniz için bilincin artmasına fazlasıyla katkı yapacak olan eğitim programları düzenlenir.
• Eğitimlerin ekstra faydalı olması adına danışmanlarımız tüm ayrıntıları göz önünde bulundurur.
• Verimli kaynak yönetimi için eksiksiz bir bilgilendirme yapılarak, etili tedbirler hayata geçirilir.
• Atık yönetimi hususunda uygulamalarınızın düzenlenmesiyle işlemler devam eder.
• Yasal gereksinimler için atacağımız adımlar sayesinde hiçbir problem yaşamadan faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz.
• Müşteri ve iş ortaklarınıza yüksek derecede güven sunabilmek adına üretim, perakende, sevkiyat, paketleme, depolama ve diğer tüm iş süreçleriniz için kritik tedbirler uygulanır.
• Çalışmaların tamamlanmasının hemen ardından belgelendirme denetimi uzmanlarımız tarafından yapılır.
• İşleyişinizin gerekli düzeye ulaşmış olması durumunda belgeniz hazırlanır ve sonrasında teslim edilir.
• İşletmenizin kalıcı bir şekilde iyileşme göstermesi adına belgelendirmenin ardından düzenli biçimde yeni denetim programları hazırlanmaktadır.

Yukarıda yer alan işlemlerin tamamı, fiyat üzerindeki etkili faktörleri ifade etmektedir. Çalışmalarınızın verimini yükseltecek ve avantajlarınızı kusursuz düzeye çıkaracak uygulamalarımız sayesinde en az ödemeyle en yüksek faydaya erişebilirsiniz. BRC belgesi sahibi olmak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.


BRC Belgesi Fiyatı İçin Sunduğumuz Avantajları Kaçırmayın


Alanında gerekli deneyim ve uzmanlığa sahip olan danışman kadromuz, kaliteli hizmetle beraber fiyatlar için titiz çalışmalar gerçekleştirmeye devam etmektedir. Mümkün olan en alt düzeyde ödeme yaparak, etkili bir danışmanlık hizmetinden faydalanmanız adına gerekli tüm detaylara özen göstermekteyiz. Bununla birlikte işletmenizin performansı doğrultusunda fiyat teklifi sunuyor olmamız, fahiş ödeme gibi negatif durumların önüne doğrudan geçmektedir.

Belgelendirme hizmetlerimiz için fiyat teklifinizi mail atarak öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda diğer iletişim kanallarımızı da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Böylelikle gıda endüstrisinde fark yaratan özellikleri kısa süre içerisinde edinebilirsiniz. Sunduğunuz güvenli ve kaliteli uygulamalar, çok geçmeden rakiplerinizin önüne geçmenize ve kâr oranlarınızı katlamanıza beklentilerinizin çok ötesinde katkı sunar. Size de etkileyici bir kalite yönetim sistemine sahip olarak çalışmalarınıza devam etmek kalır.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • BRCGS Gıda Standardına Göre Yabancı Maddelerin Tespiti ve Ayırması
    Yabancı madde, gıdada bulunması istenmeyen ve gıdaya hammaddeden, ambalajdan, üretim bandından sevkiyata kadar (kontrol edilmezse) bulaşabilen, tüketiciye zarar verebilen taş, tahta, cam vb. maddelerdir.
  • BRC Belgesi Faydaları
    Gıda endüstrisinde gerçekleştirilen çalışmaların tamamı belirli kurallar çerçevesinde sürdürülmelidir. Başta hijyen koşulları olmak üzere risk teşkil edebilecek durumlara karşı tedbirler eksiksiz bir şekilde alınmalıdır.
  • FSSC 22000 V6 Temel Eğitimi
    FSSC 22000 gıda güvenliği standardı, değişen gereksinimler ve tespit edilen durumlar doğrultusunda belirli aralıklarla güncellenmektedir.
Whatsapp
Instagram