Telefon
Mobil Menü

BRC Belgesi Nasıl Alınır?

BRC belgesi, uluslararası alanda kabul görmüş olan standartları içerisinde barındırır ve gıda işletmeleri için oldukça önemlidir. BRC Belgesi ile ilgili detaylı bilgi için “BRC Belgesi” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Üretim şartlarının uygunluğu, ambalajlama aşamaları, doğru koşullarda depolama ve sorunsuz tedarik süreçleri için tüm düzenlemelerin eksiksiz bir şekilde yapılması çok kıymetlidir. Tam bu noktada “BRC belgesi nasıl alınır?” sorusu ise işletmelerin cevabını merak ettiği konuların başında gelir.

BRC belgesi almak için ilk yapmanız gereken yetkili kurumların akredite ettiği danışmanlık firmalarıyla bağlantıya geçmektir. Uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ve deneyimli uzman kadrosuyla firmamız, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarıyla ön plana çıkar. Denetimlerin tamamına hazır hale gelmeniz adına gerekli adımlar tarafımızdan titizlikle atılır. Böylelikle koşullara eksiksiz bir şekilde uyum sağlayarak işletmenizi zirveye taşımanızın da önü açılmış olur. Siz de gerekli şartları ve çalışma ayrıntılarını öğrenmek için whatsapp hattımız üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz. Aynı zamanda uygun düzeyli fiyat teklifinizi de bu şekilde öğrenmeniz mümkündür.


BRC Belgesi Alım Aşamaları


“BRC belgesi nasıl alınır?” merakının giderilmesi konusunda profesyonel belgelendirme firmamızın katkıları son derece önemli bir boyuttadır. Baştan sona tüm aşamalarda sizlere rehberlik eden danışmanlarımız, en iyi sonuca ulaşmanız için gerekli uygulamaları hayata geçirmektedir. Bununla birlikte belge alım sürecinde izlenmesi gereken yol aşağıdaki biçimde sıralanmaktadır:

• Gıda sektöründeki iş kolunuzun detaylarını da bu aşamada iletmelisiniz.
• Danışmanlarımızın yerinde yapacağı analiz sonucunda eksik veya hatalı uygulamalarınız açıkça tespit edilir.
• Değerlendirme safhasında ödemeniz gereken tutar da belirlenir.
• İşletme genelinde dokümantasyon çalışmaları zaman kaybetmeden başlatılır.
• Personeliniz için gerekli eğitim programları çıkarılarak, bilincin yüksek oranda artması sağlanır.
• Hijyen koşullarının hassas bir seviyede düzenlenmesiyle çalışmalar devam eder.
• Kaynak kullanımı hakkında bilinmesi gereken tüm ayrıntılar tarafınızla paylaşılır.
• Olası risk faktörleri için tedbirler hızlıca uygulamalara dâhil edilir.
• Çalışmaların kalıcı bir şekilde geçerliliğini koruması için ek önlemler alınır.
• Belgelendirmeyle alakalı çalışmaların tamamlanmasının ardından yeni bir denetim gerçekleştirilmektedir.
• Denetim sonucu doğrultusunda gereken başarıyı göstermeniz durumunda belgeniz hazırlanarak teslim edilir.

Konusunda uzman danışmanlarımız, aşamaların her bir adımında sizinle birlikte hareket ettiği için herhangi bir sorun yaşamadan belgenize kavuşabilirsiniz. Bununla beraber sürekli iyileşmenin alışkanlık haline gelip gelmediği de periyodik olarak düzenlenecek denetimler aracılığıyla analiz edilmektedir. BRC belgesi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.
 

BRC Belgesi Uzmanından Alınır


BRC belgesi alım sürecinde hiçbir şekilde risk almamanız gerekmektedir. Gıda konusunda faaliyet gösterdiğiniz için insan sağlığını tehdit edebilecek tüm sorunlardan uzak durmanız çok önemlidir. Gerekli tedbirler eşliğinde çalışmalarınızı sürdürdüğünüz takdirde son derece etkileyici bir seviyede güven kazanmanız da kaçınılmaz olur. Bu durum, doğal olarak satış rakamlarınıza da fazlasıyla pozitif biçimde yansıyacaktır.

Danışmanlık desteğini kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Tecrübeleriyle adlarından fazlasıyla söz ettiren danışman kadromuz, tam manasıyla işletmenize özel çözüm yöntemlerini kullanmaktadır. Böylelikle herhangi bir detay atlanmadan tüm aşamalarda uygun koşulların sağlanması ekstra kolaylaşır. Müşteri ve iş ortaklarınızın güveni de artacağı için firma itibarınızı rahatlıkla katlayabilirsiniz.

Profesyonel danışmanlık hizmetlerimizin ücretleri de bütçenizi sarsmayacak düzeydedir. Aynı zamanda çalışmaların firmanıza katacağı değer düşünüldüğünde son derece avantajlı fiyat teklifleriyle karşılaşacağınızı da bilmelisiniz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz biçimde WhatsApp hattımıza mesaj gönderme fırsatınızın olması ise kusursuz bir iletişimin önünü açmaktadır. Siz de beklentilerinize fazlasıyla hitap eden hizmetlerimizi keşfetmek ve bilgi almak için bizimle bağlantı kurmalısınız.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • Makinalar İçin CE Belgesi Nasıl Alınır?
    Avrupa Birliği?ne bağlı tüm ülkelerde serbest dolaşım hakkına sahip olan ürünlerde CE İşareti yer almaktadır. Makinalarınızın da Avrupa Birliği pazarında satışı ve serbest dolaşımı için CE belgesine ihtiyaç duyacaksınız.
  • FDA İşlemleri
    FDA gıda, ilaç, kozmetik ve tıbbi cihazlar gibi konularda oldukça titiz bir biçimde çalışmaktadır. Ürünlerinizin güvenliği ve satışa uygun olup olmadığını denetleyen FDA mekanizmasından başarılı sonuçlar almanız, ürünlerin ABD? ye sorunsuzca giriş yapması için zorunlu
  • FDA Belgesi Nereden Alınır?
    FDA Kaydı ve belgelendirme işlemleri birçok karmaşık süreçleri içerir. Bu sebeple FDA Belgesi almanın en kolay yolu, alanında uzman danışmanlık firmalarından profesyonel destek almaktır.
Whatsapp
Instagram