Telefon
Mobil Menü

BRC Belgesi Ne İşe Yarar?

Gıda endüstrisi, güvenli ve kaliteli uygulamaların ön planda olması gereken alanların başında gelmektedir. Uygulamaların doğru biçimde düzenlenmesi içinse uluslararası yetkili kurumlar çeşitli düzenlemeler yapmıştır. Bu düzenlemeler çerçevesinde ortaya BRC standartları çıkmış ve işletmelerin gerekli işlemlerden sonra belge sahibi olması kolaylaştırılmıştır. Böylelikle pek çok avantajı aynı anda elde edebilirsiniz. Diğer yandan “BRC belgesi ne işe yarar?” sorusunun cevabı da işletmeler tarafından oldukça merak edilmektedir.

Belgelendirme konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübemizle hizmetlerimizi aksatmadan sürdürmeye devam ediyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik çalışmalarımız ve standartlara olan hâkimiyetimiz sayesinde tüm beklentilerinizi ustalıkla karşılıyoruz. Aynı zamanda iç ve dış tüm denetimlere hazır hale gelmeniz adına gerekli adımların tamamını attığımızı da bilmelisiniz. Web sitemizde yer alan whatsapp hattı ve telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşarak BRC belgesi sahibi olmak için süreci başlatabilirsiniz.

BRC Belgesi Faydaları


“BRC belgesi ne işe yarar?”
sorusu için cevap niteliği taşıyan pek çok farklı konudan bahsetmemiz mümkündür. Doğru ve etkili bir belgelendirme sürecinin akabinde kazanabileceğiniz bazı faydaları şu şekilde görebilirsiniz:

• Belgelendirme işlemlerimiz, uluslararası standartlar çerçevesinde sürdürülür.
• Genel prensiplerle birlikte özel gereksinimlerinize göre iş planlaması tarafımızdan yapılır.
• Personeliniz ve yöneticileriniz için farkındalık oluşturacak etkili eğitimler, danışmanlarımız aracılığıyla verilmektedir.
• İşletmenizin tüm noktaları için gerekli uyarıları içerisinde barındıran dokümantasyon işlemleri özenle tamamlanır.
• Yasal prosedürleri eksiksiz olacak biçimde karşılamanız adına tüm bilgilendirmeler detaylıca tarafınıza iletilir.
• Kaynaklarınızı nasıl daha verimli kullanabileceğinize dair ayrıntılı bir paylaşımda bulunuruz.
• Atık yönetimi hususunda ek olarak almanız gereken tedbirler hakkında sizleri aydınlatmaktayız.
• Olası risk faktörlerinin belirlenmesi ve bunları bertaraf edecek tedbirlerin hayata geçirilmesi için ekibimiz özel teknikler kullanır.
• Çalışmaların tamamlanmasıyla beraber belgenizi kısa sürede alırsınız.
• Belgenizi almanızın ardından hem iş ortaklarınıza hem çalışanlarınıza hem de müşterilerinize yüksek oranda güven sunmuş olursunuz.
• Uluslararası geçerliliği olan belgenizle beraber ihracat noktasında herhangi bir sorun yaşamazsınız.
• Kaynakların verimli kullanımıyla birlikte artan iş performansı, kâr oranlarınızı doğrudan yükseltme etkisine sahiptir.
• Şikâyet oranlarını en aza indirerek ürün geri çekme gibi olumsuzluklardan da uzak durmanız sağlanır.
• Yerel ve uluslararası yeni pazarlara oldukça etkili bir şekilde giriş yapabilir ve kalıcılığınızı uzun yıllar boyunca rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Yukarıda yer alan avantajlar ve daha fazlasına zorlanmadan sahip olmak istiyorsanız, web sitemizin iletişim bölümü üzerinden uzman danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca BRC belgesinin faydaları hakkında detaylı bilgi için “BRC Belgesi Faydaları” başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz.


BRC Belgesi ile Firmanızı Zirveye Taşıyın


BRC belgesi sahibi olarak hizmet kalitenizi artırdığınız gibi müşterilerinizde güven duygusu da oluşturabilirsiniz. Kısa süre içerisinde uyguladığınız standartların meyvesini de bu sayede toplamanız ekstra kolaylaşır. Böylelikle gıda endüstrisi içerisinde iş kolu fark etmeksizin siz de zirveye emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Danışman kadromuz, BRC belgesi adına gerekli tüm metriklere hâkim bir şekilde işlem yapmaktadır. Genel koşullarla birlikte özel gereksinimlerinizin de eksiksiz biçimde karşılanması, elde edilecek faydaların daha etkileyici olmasına katkıda bulunur. Eğer gıda sektöründe üretim, satış, ambalajlama, depolama, sevkiyat, tedarik ve diğer alanların birinde hizmet veriyorsanız, vakit kaybetmeden harekete geçmelisiniz. Web sitemizde yer alan telefon numaraları ve resmi instagram sayfamız üzerinden firmamıza ulaşarak BRC belgesi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • BRCGS Gıda Güvenliği V9
    Standart içinde belirli gereklilikler 'temel' gereklilikler olarak belirlenmiştir. Bunlar 'TEMEL' kelimesiyle işaretlenmiştir ve yıldız sembolüyle belirtilmiştir. Bu gereklilikler, etkin bir gıda kalitesi ve güvenliği operasyonunun kurulması ve işletilmesi için çok önemli ola
  • FDA Başvurusu Nasıl Yapılır?
    Ürünlerinizin ABD' ye satışı için FDA Başvurusu gerekli mi? Hangi ürün grupları için FDA Başvurusu gerekir? Tam Çözüm Danışmalık ve Belgelendirme olarak sizlere, tüm FDA işlemlerinde hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.
  • CE Belgesi Bilgi ve Başvuru
    Avrupa Birliği standartlarına uygun bir biçimde ürünlerinizin satışını yapmanız adına CE belgesini elde etmeniz gerekiyor. Ayrıca Avrupa pazarına ihracat faaliyetlerinizi yürütmeniz konusunda da bu işlemleri yerine getirmeniz büyük önem teşkil ediyor.
Whatsapp
Instagram