Telefon
Mobil Menü

BRC Belgesi Nedir?

BRC belgesi nedir sorusunun cevabı, özellikle gıda işletmeleri için son derece önemlidir. BRC belgesi, gıda konusunda faaliyet gösteren firmaların öğrenmesi ve uygulamaya geçirmesi gereken standartları ortaya koyar. Uluslararası yetkili kurumların belirlemiş olduğu koşullar üretim, perakende satış ve diğer tedarik aşamalarının tamamını bağlamaktadır. Hijyen koşullarının sağlanması ve tüm tedbirlerin alınması, müşteri ve diğer iş ortakları için yüksek oranda güven oluşturmanıza da katkıda bulunur. BRC belgesi sürecinde sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için “BRC Danışmanlığı” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Ürün kalitesi ve güvenliği konularında belirlenen gereklilikler, firmaların iş süreçlerini baştan aşağı düzenler. Her bir aşamada bilinçli ve etkili biçimde düzenleme yapıldığı takdirde işletmelerin fazlasıyla ayrıcalıklı bir hizmet sunması da ekstra kolaylaşmaktadır. Belgenin tedarik edilmesin de ise üzerimize düşen görevin farkında olarak destek sunduğumuzu bilmelisiniz. BRC belgesi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.


BRC Belgesi ile Firmanızı Sürekli Geliştirin


BRC belgesi nedir merakı içerisinde, pek çok farklı konudan bahsetmemiz mümkündür. Bunlar arasında yer alan en önemli konuların başında ise sürekli bir iyileşmeye sahip olmak gelir. Gerekli uygulamaların profesyonel biçimde hayata geçirilmesi sayesinde işletmenize fazlasıyla değer katarsınız. Tedbirlerin alınmış olması ve olası risklerin önceden bertaraf edilmesi aracılığıyla herhangi bir zararla karşılaşmadan çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

İyileşmenin sekteye uğramaması adına yapmanız gerekenlerin tamamını uzman danışmanlarımızdan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Hem teori hem de pratik yöntemlerimizle çalışma koşullarınızı benzersiz biçimde düzenleyebilirsiniz. Böylelikle firmanızın marka değerini de beklediğinizin çok üzerinde bir düzeye zorlanmadan çıkarabilirsiniz. Başarılı sonuçları almaya başlamanızla da iş stratejilerinizi ekstra büyük hedefler üzerine inşa etmeniz fazlasıyla kolaylaşır.

Yetkili kurumların akredite ettiği belgelendirme firmamız, alanında uzman bir ekiple çalışmalarına devam eder. Genel prosedürlerin üzerine eklenen özel teknikler, çok daha etkileyici konuma ulaşmanızın önünü açar. Başvurunuzun hemen ardından geliştirilen iş planlamamız, hiçbir ayrıntı atlanmadan kusursuz adımlar atılmasına da katkıda bulunur. Müracaatınızın sonrasında ise yerinde gerçekleştireceğimiz değerlendirmeler, alınacak sonuçlara çok daha kısa bir yol takip ederek erişilmeniz açısından oldukça değerlidir. BRC belgesi danışmanlık hizmeti almak için web sitemizde yer alan whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden uzmanlarımıza her an ulaşabilirsiniz.

İç ve dış fark etmeksizin denetimlerin tamamına tam olarak hazırlıklı biçimde çalışmalarınızı sürdürmek için mutlaka danışmanlık hizmetlerimizin detaylarını öğrenmelisiniz. Mail adresimiz bu aşamada sürekli kullanımınıza açık olduğundan dilediğiniz zaman bağlantıya geçmenize fırsat verir. İlk mesajınızın üzerinden çok geçmeden yetkinlik ve deneyim konusunda fark yaratan danışmanlarımız sizinle iletişime geçer. Böylelikle son derece önemli BRC belgesi alım süreçleri hızla başlamış olur.


BRC Belgesi Hizmetleri Nelerdir?


BRC belgesi için gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, oldukça kıymetli bir düzeyde yer almaktadır. İşletmenizin ihtiyaçlarının titiz bir şekilde analiz edilmesi ise elde edilecek avantajların rahatlıkla katlanmasına destek verir. Böylelikle sorunsuz bir süreç yaşayarak belgenizi alabilir ve başarılarınızın keyfini doyasıya yaşamaya başlayabilirsiniz. Belgelendirme sürecinde verdiğimiz hizmetleri ise mutlaka yakından görmelisiniz. Bazı hizmetlerimizin konu başlıklarını da şu şekilde inceleyebilirsiniz:

• Ön değerlendirme ve denetim
• Personel eğitimi
• Hijyen koşullarının sağlanması
• Risk analizi
• Verimli kaynak kullanımı
• Dokümantasyon çalışmaları
• Üretim, paketleme, depolama ve tedarik aşamalarına uygun işlemler
• Yeniden denetim
• Belgelendirme
• İyileşmenin yeni denetimlerle takibi

Yukarıda yer alan çalışmalarımız sayesinde faaliyetlerinizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz. Böylelikle müşteri ve iş yaptığınız diğer firmalar için güven ortamı hazırlayabilirsiniz. Diğer yandan uluslararası pazarlara açılma noktasında da eliniz bir hayli kuvvetlenir. BRC belgesi sahibi olarak şirketinizin marka değerini yükseltmek ve kâr oranlarınızı arttırmak için web sitemizde yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FSSC Belgesi Hizmeti
    FSSC belgesi hizmeti firmaların, gıda güvenliği konusunda yönetim sistemlerinin düzeyini analiz eder ve onaylar. Alınacak belge sayesinde muhtemel riskler açık şekilde tespit edilerek kaydedilir.
  • GRS Nedir?
    GRS, uluslararası ve gönüllülüğün esas alındığı bir ürün standardı sistemi olarak, özellikle gözetim zinciri, geri dönüştürülmüş içerikler, kimyasal sınırlamalar ve hem sosyal hem de çevresel koruma uygulamaları için gereklilikler belirlemektedir.
  • FDA Approved
    FDA, Dünyada tanınan bir denetleme kurumudur. Amerika Sağlık Bakanlığında yer alır. FDA Approved konusuna geldiğimizde denetleme kurulu tarafından önem verilen kriterleri olarak ifade edebiliriz.
Whatsapp
Instagram