Telefon
Mobil Menü

BRC Belgesi Nereden Alınır?

Evrensel olarak gıda sektöründeki standartların düzenlenmesi sonucunda BRC belgesi gerekliliği ortaya çıkmıştır. Gıda üreticileri, perakendeciler ve diğer tedarik aşamalarında faaliyette bulunan tüm işletmelerin bu belgeye sahip olması gerekmektedir. Böylelikle pek çok ayrıcalıklı özellikten yararlanılması da ekstra kolaylaşarak, firmaların değerleri üzerinde ciddi katkılara sahip olunur. Bu aşamada en çok dikkat çeken soruların başında ise “BRC belgesi nereden alınır?” sorusu gelmektedir. Ayrıca BRC belgesi hakkında detaylı bilgi için “BRC Belgesi” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Belgeyi edinmek için öncelikle titiz bir araştırma yapmanızın mutlaka gerekli olduğunu unutmamalısınız. Gıda firmanızın ihtiyaçlarına yönelik hamlelerde bulunan bir kurumla çalışmanız durumunda hedeflerinize kısa süre içerisinde varabilirsiniz. Akredite edilmiş halde hizmetlerini sürdüren firmamız, denetimlere hazır hale gelmeniz adına gerekli çalışmaları büyük bir hassasiyetle sürdürmektedir. Genel standartlarla beraber özel gereksinimlerinize göre düzenlediğimiz çalışmalar ise fazlasıyla rahat bir süreç yaşamanızın önünü açar. İletişim numaralarımız aracılığıyla hemen bizimle irtibat kurarak, aklınıza takılanların tamamını sorabilirsiniz. BRC belgesi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.


BRC Belgesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


“BRC belgesi nereden alınır?”
sorusu için doğru yanıtları bulma noktasında bazı detaylara özen gösterirseniz, başarılı olmanız kaçınılmazdır. Belgelendirme işlemlerinin kusursuz olması hususunda göz önünde bulundurmanız gerekenleri aşağıda detaylıca inceleyebilirsiniz:

• Öncelikle tercih ettiğiniz kurumun yetkili kurumlar aracılığıyla yetkilendirilmiş olması son derece önemlidir.
• Uluslararası normlara tam anlamıyla hâkim olan danışmanlar, herhangi bir sorunun ortaya çıkmasını doğrudan engeller.
• Belirlenen standartlarla beraber işletmelerin özel ihtiyaçlarının doğru analizler nihayetinde tespit edilmesi şarttır.
• Danışmanların sürecin tamamında doğru yönlendirmeler yapması, sonuçların pozitif yönde olmasını sağlar.
• Firmanızda faaliyet gösteren personelin tamamı için uygun eğitimlerin düzenlenerek verilmesi, bilincin artması noktasında yardımcı olur.
• Risk faktörlerinin belirlenmesi ve iş süreçleriyle uyumlu tedbirlerin alınması, zarara uğrama ihtimalinizi ortadan kaldırır.
• Hijyen şartlarının eksiksiz bir şekilde uygun duruma getirilmesi, müşteri ve iş ortaklarınızın güvenini fazlasıyla yükseltir.
• Kaynakların verimli kullanılması sayesinde maliyet açısından ekstra tasarruf etmeniz mümkün olur.
• Atık yönetiminin doğru düzenlenmesi, çevreye verilebilecek zararların önüne geçer.
• Belgelendirme işlemleri için bütçe dostu fiyatlardan danışmanlık hizmeti verilmesi oldukça kıymetlidir.
• Uluslararası geçerliliğe sahip belgeyi almanız, yeni pazarlara açılmanıza yüksek derecede katkı yapar.

Belirttiğimiz tüm bu önemli hususlar ve çok daha fazlası için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede iş kolunuz ve sektörünüz doğrultusunda en doğru çalışmalar ivedilikle başlamış olur. İşletmenizin beklentilerinizin çok ötesinde bir seviyeye çıkması ise maddi ve manevi pek çok avantajı aynı anda elde etmenizi destekler.


BRC Belgesi Fiyatları Nasıl Belirlenir?


Belgelendirme aşamalarının işletmelere özel biçimde düzenlenmesi gerekmektedir. İşlemlerin kusursuz hale gelmesi ancak bu şekilde mümkün olur. Fiyat konusunda da gereksiz ödemeler yapmanızın önüne çok daha rahat geçilir. Firmamız, gereksinimlerinizi çok iyi bilerek çalışmalarını hayata geçirir. İhtiyaçlarınızla birlikte eksiklikleriniz de doğru şekilde analiz edildiği için uygun seviyelerde ödeme yapmanız yeterli olur.

Fiyat hesaplaması içerisinde en önemli etken firmanızın ihtiyaçlarıdır. Hâlihazırda uygulamakta olduğunuz doğru yöntemler, fiyatların düşmesine yüksek oranda yardım eder. Aynı zamanda hatalı uygulamalarınızın belirlenmesi de ücretleri etkileyen bir diğer faktördür. Personeliniz için eğitim alınması gerekiyorsa doğal olarak fiyatların değişmesi de oldukça normaldir.

Dokümantasyon çalışmaları, risk analizleri ve kaynak kullanımı gibi danışmanlık hizmetlerinin tamamı göz önünde bulundurularak fiyatlar son halini alır. Alanında gerekli uzmanlığı taşıyan danışmanlarımız, mümkün olduğu kadar az bir ödemeyle yüksek etkili hizmet almanız için her zaman avantajlarınızı gözetir. BRC belgesi hakkında detaylı bilgi ve işletmenize özel fiyat teklifi almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi & Mesleki Eğitim Belgesi
    MYK tarafından yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarınca, yetki kapsamlarında yer alan ulusal yeterlilik(ler)de tanımlanmış esaslara göre yürütülen ölçme değerlendirme faaliyetleri sonucunda başarılı olan bireyler için
  • FDA Belgesi Almak İçin Ne Yapılır?
    ABD pazarına ürün satmak istiyor, özellikle gıda ve ilaç sektöründe faaliyet gösteriyorsanız FDA belgesi sahibi olmanız gerekmektedir. FDA Belgesi alma süreci çok yönlü ve karmaşık işlemleri gerektirir.
  • FSSC 22000 V6 Temel Eğitimi
    FSSC 22000 gıda güvenliği standardı, değişen gereksinimler ve tespit edilen durumlar doğrultusunda belirli aralıklarla güncellenmektedir.
Whatsapp
Instagram