Telefon
Mobil Menü

BRC Belgesi Veren Firmalar

Çalışma alanı olarak gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir firmanız varsa çeşitli belgelere sahip olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Belgeler arasında en çok dikkat çekenlerden birisi ise BRC sertifikasıdır. Detaylı bilgi için “BRC Sertifikası” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz. Uluslararası yetkililerin düzenlemiş olduğu standartlar, çalışmalarınızın değerini yükseltme noktasında elinizi fazlasıyla güçlendirir. Doğru bir danışmanlık desteği sayesinde çok geçmeden başarılı sonuçlara rahatlıkla erişmenizin önü de açılmış olur.

Belgelendirme süreçlerinde alacağınız destek, ne yönde faaliyet göstereceğinizi belirler. BRC belgesi veren firmalar arasında yer alan kurumumuz ise marka değerinizi ve kâr oranlarınızı katlama hususlarına odaklanarak, eşsiz bir kalite yönetim sistemine kavuşmanızı sağlar. Aynı zamanda güvenli uygulamaların hayata geçirilmesi için de danışmanlarımızın katkısı oldukça büyüktür. Hem denetimlere hazır olmanız hem de özel ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamanız için ilk yapmanız gereken whatsapp hattımız aracılığıyla bizimle temasa geçmektir. Böylece eşsiz bir belgelendirme süreci uzman danışmanlarımız sayesinde hemen başlar.


BRC Belgesi Veren Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


BRC belgesi veren firmalar konusunda araştırma yapıyorsanız, öncelikle kurumun yetkili olup olmadığını sorgulamanız gerekir. Uluslararası geçerliliğe sahip bir belge almak istiyorsanız, aşağıdaki kriterlere göre seçim yapmalısınız:

• BRC belgesi, yerel ve uluslararası faaliyetleriniz için büyük bir güven göstergesi konumunda yer alır.
• Belgelendirme aşamasında onaylı ve kabul görmüş sertifikaya ulaşmak için akredite edilmiş olan firmamızı tercih etmeniz, avantajlarınızı doğrudan yükseltir.
• İlk başvurunuzun sonrasında firmanızda yapacağımız denetim sayesinde tüm gereksinimleriniz net biçimde ortaya çıkar. Böylelikle çok daha verimli çalışmaların yapılmasına yardım etmiş olursunuz.
• Personeliniz için düzenleyeceğimiz eğitimler, farkındalığın yüksek oranda artmasına destek verir. Böylece aklınızda soru işareti kalmadan ekip halinde çalışmanızın önü açılır.
• Atık yönetimi ve verimli kaynak kullanımı gibi konulara özen gösterildiğinden emin olmalısınız. Uzman danışman ekibimiz, bu konularda da özel yöntemler aracılığıyla bilgilenmenizi kolaylaştırır.
• Tercih edeceğiniz firmanın işletmenizin gereksinimleri doğrultusunda hareket ediyor olması lazımdır. Danışmanlarımız, genel standartlarla birlikte özel ihtiyaçlarınıza göre bir yol haritası belirler ve uygulamaya geçer.
• Tüm denetimlerin profesyonel bir bakış açısıyla sürdürülmesi şarttır. Böylelikle dış denetimlere de ekstra hazırlıklı olmanız pratikleşir.
• Depolama, sevkiyat, tedarik, üretim ve perakende satış gibi alanların tamamında avantajlarınızı net olarak görmeniz gerekir. Danışman kadromuz, hiçbir detayı atlamadan işlemlerini gerçekleştirerek, tüm metriklere tam anlamıyla hâkim olmanızı destekler.

Yukarıda yer alan hususlarla beraber ekstra dikkat edilmesi gereken durumların olduğunu da unutmamalısınız. Detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden uzmanlarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

BRC Belgesi Veren Firmalar Arasından Kaliteyi Tercih Edin


BRC belgesi, baştan sona kaliteli uygulamalar sonucunda alınması halinde avantajlarınızı arttırır. Uzman danışmanlarımız, alanlarında gerekli deneyim ve donanıma sahip olduğundan dolayı en ufak bir tedirginlik duymanıza bile müsaade etmez. Sizin yerinize gerekli ayrıntıların tamamı düşünülür ve hizmetlerinizin kalitesinin artması adına etkileyici adımlar atılır. Böylelikle güven sağlama konusunda son derece ayrıcalıklı bir şekilde faaliyet göstermeniz kolaylaşmaktadır.

Doğru bir danışmanlık desteğinin ardından edineceğiniz belgeyle müşteri ve iş ortaklarınıza eşsiz oranda güven sunabilirsiniz. Bu durum, adınızı çok daha geniş kitlelere duyurma ve kâr oranlarınızı arttırma hususunda yardımcınız olur. Aynı zamanda gıdayla alakalı güvenli ve kaliteli uygulamalarınız, sağlık açısından risk almadan başarılı sonuçlara imza atmanıza katkıda bulunur. Öte yandan yeni pazarlara açılma isteklerinizi de kusursuz derecede karşılamanız, fazlasıyla kolay duruma gelmektedir. Web sitemizde yer alan iletişim kanalları üzerinden bize ulaşarak BRC belgelendirme sürecini başlatabilirsiniz.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • BRC Belgesi Nedir?
    BRC belgesi nedir sorusunun cevabı, özellikle gıda işletmeleri için son derece önemlidir. BRC belgesi, gıda konusunda faaliyet gösteren firmaların öğrenmesi ve uygulamaya geçirmesi gereken standartları ortaya koyar.
  • FSSC 22000 Standardı Danışmanlığı
    FSSC 22000, dünya genelinde yetkili kurumların titiz çalışmaları sonucunda belirlenen standartlara sahiptir. Gıda güvenliğini en yüksek seviyede sağlamayı, riskleri en aza indirmeyi amaçlar.
  • CE Belgesi Nasıl Alınır?
    CE belgesi alarak, tüm Avrupa ülkelerinde piyasada yer alma şansınız doğacaktır. Ayrıca AB ülkeleri kadar Türkiye içerisinde de CE işaretinin tüketiciler için önem teşkil ettiğini bilmenizde fayda var.
Whatsapp
Instagram