Telefon
Mobil Menü

BRC Belgesi

BRC belgesi gıda işletmelerinin üretim ve dağıtım gibi tüm aşamalarının kontrol altında tutulması adına geliştirilen standartları içerisinde barındırır. Kaliteli ve güvenli uygulamaların hayata geçirilmesi noktasında oldukça kritik koşullardan oluşan BRC standartları sayesinde işletmenizle fark yaratmanız ekstra kolaylaşır.

Gıda üretim ve perakende satış süreçlerinde belirlenen standartları mutlaka karşılamanız gerekmektedir. Alanında gerekli uzmanlığa sahip olan ekibimiz tüm denetimlere hazır hale gelebilmeniz için son derece hassas çalışmalar gerçekleştirir. BRC Belgesi ile ilgili detaylı bilgi için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.


BRC Belgesi Avantajları Nelerdir?


Gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemleri için uluslararası alanda pek çok farklı standart geliştirilmiştir. Bununla beraber standartlar ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenmeye ve geliştirilmeye devam etmektedir. BRC belgesi oldukça önemli koşulları içeren, mutlaka sahip olunması gereken bir gıda güvenliği sertifikası olarak ön plana çıkar. BRC belgesi alarak elde edeceğiniz bazı avantajları ise aşağıda yakından incelemeniz mümkündür:

• Gıda sektöründe üretim, satış, depolama ve tedarik gibi iş faaliyetlerinizin tamamı kusursuz bir kalite üzerine inşa edilir.
• Paketleme, taşıma ve diğer tüm noktalarda olası riskleri kolaylıkla bertaraf edebilirsiniz.
• Firmanızda çalışan tüm personel için gerekli eğitimleri alarak, kısa süre içerisinde bilincin artmasına katkıda bulunabilirsiniz.
• Risk analizlerinin hassasiyetle değerlendirilmesi sayesinde muhtemel tehlikelere hazırlıklı biçimde hareket edebilirsiniz.
• Müşterileriniz için gıda kalitesi ve güvenliği hususunda üst düzey bir deneyim sunarak markanıza olan güveni arttırabilirsiniz.
• İş ortaklarınızla çok daha uzun yıllara dayanan çalışmalar gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz.
• Gıda endüstrisinde farklı pazarlara açılma isteğinizi tam bir güvenlik içerisinde yerine getirebilirsiniz.
• Marka itibarı ve prestijinizi ulaştıracağınız seviye aracılığıyla uzun vadeli iş stratejileri geliştirebilir ve daha yüksek hedefler koyabilirsiniz.
• Verimli kaynak kullanımı sayesinde maliyet açısından beklentilerinizin çok ötesinde kâr edebilirsiniz.

BRC belgesinin yukarıdakilerin dışında çok daha fazla sayıda avantajı bulunmaktadır. BRC belgesinin sağladığı tüm avantajlarla ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için web sitemizde yer alan whatsapp hattı ve telefon numaraları üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 


Profesyonel BRC Belgesi Danışmanlık Hizmeti


Gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemleri
, tüketicilerin tercihleri üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Yiyecek ve içeceklerin mevcut standartlar çerçevesinde hazırlanarak piyasaya sürülmesi, elde edilecek faydaların yüksek oranda gelişmesine katkıda bulunur. Belgelendirme sürecinde işlemlerin profesyonel biçimde sürdürülmesi, sonuçları önemli ölçüde etkilemektedir.
Tam Çözüm olarak yapmış olduğunuz başvurunun hemen ardından tüm metrikler uzman ekibimiz tarafından hesaplanarak, iş planlaması gerçekleştirilir.

İş planlamasının hayata geçirilmesi esnasında uzmanlarımız her detayı göz önünde bulunduracak seviyede hassasiyet göstermektedirler. Yerinde yapacağımız analizlerin ardından öncelikle eksiklikleriniz tespit edilir. Diğer yandan doğru uygulamalarınızın da geliştirilmesi adına titiz bir değerlendirme yapılır. Kaynak kullanımı, atık yönetimi ve risk analizleri gibi tüm aşamaların nihayetinde tam manasıyla hazır bir sistem tarafınıza teslim edilir. BRCGS Belgesi ile ilgili tüm sorularınızı whatsapp hattımız ya da resmi instagram sayfamız üzerinden bize iletebilirsiniz.

Belgelendirme sürecinin firmanıza özel biçimde başlaması ve sonuçlandırılması sayesinde firmanızın önünü fazlasıyla açmış olacağınızı bilmelisiniz. Belgenizi sorunsuz şekilde almak ve tüm merak ettiklerinizi sormak içinse e-posta adresimize her zaman mail gönderebileceğinizi unutmamalısınız. Siz de firmanıza değer katmak ve gıda sektöründe çalışmalarınızı başarıya dönüştürmek için bizimle irtibat kurmalısınız.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
Whatsapp
Instagram