Telefon
Mobil Menü

BRC BRCGS Belgesi Danışmanlığı

BRC belgesi, uluslararası alanda kabul görmüş olan standartların yerine getirilmesi sonucunda gıda firmalarına verilmektedir. 1998 tarihinde BRC adıyla oluşturulan sistem, 2003 yılında ise BRCGS ismini almıştır. Global manada standartların karşılanması noktasında işletmelerin yanı sıra belgelendirme firmalarına da önemli görevler düşer. BRC BRCGS belgesi danışmanlığı desteklerimiz sayesinde siz de kusursuz bir süreç nihayetinde sertifikanıza kavuşabilirsiniz.

Belge gereksinimlerinizin karşılanması hususunda firmamız son derece deneyimli ve uzman bir ekiple faaliyetlerine devam etmektedir. Tarafımıza WhatsApp hattımız üzerinden ulaşmanız durumunda rahatlıkla tüm denetimlere hazır hale geleceğinizden emin olabilirsiniz. Firmanıza özel tekniklerimiz ve genel standartların eksiksiz biçimde uygulanmasına sağladığımız katkılar aracılığıyla hizmetlerinizi zirveye çıkarabilirsiniz. Hemen destek almaya başlamak ve fiyat teklifinizi öğrenmek için bizie ulaşabilirsiniz.


BRC BRCGS Belgesi Nedir?


Gıda ürünlerinin üretimini ve perakende satışını gerçekleştiren firmalarla beraber tedarik zincirinde rol alan tüm işletmeler için geliştirilen uluslararası kalite ve güvenlik standartları, BRC BRCGS belgesini tanımlar. Standartların kapsamı üretimden başlamakla beraber paketleme, depolama ve tedarik aşamalarının tamamını içerisinde barındırır. Alacağınız BRC BRCGS belgesi danışmanlığı desteği ise oldukça güvenli bir şekilde işlemlerinize devam etmenizin önünü açar. Detalı bilgi için “BRC Belgesi” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

BRC belgesi sahibi olmanızın ardından müşterileriniz ve diğer iş paydaşlarınızın tamamına yüksek oranda güven vermeniz kolaylaşır. Bununla birlikte uluslararası standartlara uyum sağlar biçimde faaliyet gösterecek olmanız, yasal gereksinimler noktasında da elinizi fazlasıyla güçlendirir. Bu sayede markanızın adını çok daha geniş kitlelere zorlanmadan duyurabilirsiniz. Aynı şekilde farklı pazarlara açılma isteklerinizi karşılamanız da kaçınılmaz bir duruma gelmektedir. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


BRC BRCGS Belgesi Standartları Nelerdir?


BRC BRCGS belgesi için belirlenen standartlar, son derece önemli detayların bir araya gelmesi sonucunda hazırlanmıştır. Gıda alanı başta olmak üzere çeşitli alanlarda faaliyetlerine devam eden işletmelerin şu standartları detaylı biçimde incelemesi çok değerlidir:

• Gıda ürünleri için üretim ve işlem yapan firmaların güvenlik ve kalite konusunda uygun seviyeye gelmesi sağlanır.
• Gıda ürünleriyle beraber farklı kategorilerde yer alan ürünlerin depolanmasından dağıtımına kadar gerekli kuralların tamamına uyum gösterilmesine destek verir.
• Ürünlerin paketleme ve ambalajlama aşamalarında risk faktörlerinin ortadan kaldırılması pratikleşir.
• Tekstil ve ev tekstili ürünleri için üretim veya işleme yapan kurumların daha dikkatli olmasına katkıda bulunur.
• Tarım sektöründe yapılması gerekenlerin ekstra pratik biçimde algılanmasına destek verir.
• Yenilenebilir enerji kaynaklarının verimli kullanımı için gereklilikleri ortaya koyar.
• Güvenlik ve kalite sorunlarının çözümü noktasında ürün geri çekme koşullarına hâkim olunmasına yardım eder.
• Küresel ölçüde tüm aşamalar için eksiksiz bir uyum yakalanmasının önünü açar.
• Firmalar için güvenlik ve kalite odaklı yaklaşımların tamamını baştan sona düzenler.
• İşletmelerin çalışma alanı fark etmeksizin doğru hijyen koşullarına göre faaliyet göstermesine destek olur.
• Firma bünyesinde bulunan tüm çalışanların kusursuz bir düzeyde eğitimli olması ve bu şekilde hareket etmesi sürecini hızlandırır.

Belirtmiş olduğumuz tüm bu standartlar, firmanıza değer katma noktasında doğrudan belirleyici olma etkisine sahiptir. Global standartları göz ardı etmeden çalışmalarınızı uzman danışmanlarımız aracılığıyla sürdürmeniz ise kısa süre içerisinde başarı oranlarınızı katlamanıza fazlasıyla destek verir.

Standartlar için göstermeniz gereken hassasiyeti, danışmanlık hizmeti noktasında da göstermeyi ihmal etmemeniz oldukça kıymetlidir. Yalnızca genel kuralların hayata geçirilmesi tek başına yeterli olmamaktadır. Tecrübeli danışmanlarımızın denetimlerden rahatlıkla geçmeniz adına işletmenize özel gerçekleştirdiği uygulamalar, hedeflerinize varmanız açısından ayrıcalıklı olmanıza yardımcıdır. Web sitemizde yer alan telefon numaraları ve whatsapp hattı üzerinden dilediğiniz her an uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FSSC 22000 Standardının Kapsamı
    FSSC 22000, uluslararası normlar çerçevesinde belirlenen standartlardan oluşmaktadır. Başta gıda güvenliği olmak üzere insan sağlığı açısından farklı etkilere yol açabilecek ürünlerle ilgili faaliyet gösterenlerin bu belgeyi alması gerekir.
  • AT Uygunluk Beyanı Nedir?
    AT Uygunluk Beyanı üretici ya da yetkili temsilci sıfatını taşıyorsanız sizin için mutlaka gerekli olacak bir konumdadır. Ürünlerinizin AB gerekliliklerini taşıdığını göstermesi noktasında AT Uygunluk Beyanı son derece önemlidir.
  • FDA Onay Belgesi
    FDA onay belgesi, ürünlerin pazarlama ve satış sürecinde önemli bir rol oynar. Tüketiciler, FDA Belgesi olan ürünlere güven duyar.
Whatsapp
Instagram