Telefon
Mobil Menü

BRC Danışmanlığı

BRC standartları, gıda sektöründe üretim başta olmak üzere dağıtımdan depolamaya kadar tüm alanlarda kalite ve güvenlik adına alınması gereken tedbirleri ifade eder. Endüstriyel anlamda firma fark etmeksizin BRC belgesi alınması son derece önemlidir. İşletmenize fazlasıyla değer katacak bu belge içinse BRC danışmanlığı desteğimizden faydalanmanız süreci oldukça kolaylaştırır. Alanında gerekli yetkinliğe sahip olan ekibimiz sayesinde tüm denetimler için tamamen hazır hale gelirsiniz. Genel prosedürlerin yanı sıra firmanıza özel çalışmalar gerçekleştiriyor olmamız ise elinizi güçlendirmektedir. BRC Belgesi hakkında detaylı bilgi için “BRC Belgesi” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Belgelendirme hizmetlerimiz, marka değerinizi beklentilerinizin üzerine çıkarır. Böylelikle çok geçmeden başarılı sonuçları hızla elde etmeye başladığınızı da yakından görebilirsiniz. Belgelendirme sürecinizin hemen başlaması için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Yerinde yapılacak analiz sonrasında bütçe dostu fiyat teklifinizi de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.


BRC Danışmanlığı Ne İşe Yarar?


BRC danışmanlığı uygulamalarımız, işletmenizin tam manasıyla fark yaratmasına ciddi katkılarda bulunur. Pek çok avantajı aynı anda elde etmenizi sağlayacak olan danışmanlık hizmetlerimiz aracılığıyla beklentilerinizi zorlanmadan karşılayabilirsiniz. Firmalara özel danışmanlık çalışmalarımızın bazı faydalarını ise aşağıda inceleyebilirsiniz:

• Gıda üretimi, paketlemesi, dağıtımı ve tedariki gibi konular için etkili bir kılavuz görevi üstlenir.
• Risk analizleri aracılığıyla tehlikeli durumlara karşı hazırlıklı olmanızın önünü açar.
• Dokümantasyon çalışmalarının eksiksiz olması sayesinde sürekli iyileşme gereksinimlerinizi rahatlıkla karşılar.
• Personeliniz için gerekli eğitimler oldukça verimli bir şekilde verilerek, ekip halinde gelişiminizin devam etmesi sağlanır.
• Ulaşacağınız kalite seviyesiyle müşterilerinizde oluşacak güveni yüksek derecede arttırmanız kolaylaşır.
• Rakiplerinizin arasından kaliteli ve güvenli uygulamalarınızla sıyrılmanızı destekler.
• Faaliyet gösterdiğiniz alan doğrultusunda yeni pazarlara kolaylıkla açılabilirsiniz.
• Kaynak yönetiminin profesyonel düzeye ulaşmasıyla maliyet açısından fazlasıyla tasarruf edebilirsiniz.
• Ürün geri çağırma durumlarının yaşanma ihtimalini en aza indirir.
• Müşteri memnuniyetiyle beraber yasal gereksinimlerinizi de olması gerektiği gibi karşılar.
• Faaliyetlerinizi uluslararası standartlara uygun duruma getirerek, ihracat konusunda ayrıcalıklı biçimde işlem yapmanıza katkıda bulunur.

Belirtmiş olduğumuz tüm bu faydalar ve çok daha fazla sayıda avantaja sahip olmak adına geç kalmadan harekete geçmelisiniz. Baştan sona tüm süreç içerisinde yanınızda olacak olan danışmanlarımız, en iyi sonuca ulaşana kadar desteklerini kesintisiz bir şekilde sürdürmeye devam eder. Web sitemizde yer alan whatsapp hattı ve telefon numaraları üzerinden uzmanlarımıza ulaşarak BRC belgesi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.


BRC Danışmanlığı ile İşletmenize Seviye Atlatın


Sektörlerin tamamı için kaliteli ve güvenli faaliyetlerin önemi bir hayli büyüktür. Gıda endüstrisinde ise uygulamalar, ekstra yüksek bir kalite düzeyinde bulunmak durumundadır. Doğrudan insan sağlığını ilgilendiren tedbirler, olmazsa olmaz bir konumda yer alır. İşletmenizdeki çalışmaları, müşteri ve diğer sektör paydaşlarının güvenini kazanacak biçimde düzenlerseniz, herhangi bir problemle karşı karşıya kalmadan faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz.

Kaynakların verimli halde kullanılması ve gerekli hijyen koşullarının doğru şekilde uygulanması sonucunda firmanızın ön plana çıkması hususunda hiçbir engelle karşılaşmazsınız. Maliyetlerin doğrudan azalması da ek tedbir almak adına gerekli yatırımları gerçekleştirmenize destek verir. Resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşarak BRC belgesi ile tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

Uluslararası normlar çerçevesinde ve işletmenizin özel ihtiyaçlarına göre düzenlediğimiz uygulamalar, sürekli olarak avantajlarınızın artmasını sağlar. Bununla birlikte iyileşmenin kalıcı hale gelmesi, çok daha uzun vadede ayrıcalıkları yaşamanızı kolaylaştırır. Size de etkileyici çalışmalarınızın meyvesini toplamak kalır. Şimdi iletişim numaralarımızı kullanarak uzman ekibimize ulaşmalı ve süreçlerin nasıl ilerlediğiyle ilgili merak ettiğiniz tüm detayları birinci ağızdan öğrenmelisiniz.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FDA Başvurusu Nasıl Yapılır?
    Ürünlerinizin ABD' ye satışı için FDA Başvurusu gerekli mi? Hangi ürün grupları için FDA Başvurusu gerekir? Tam Çözüm Danışmalık ve Belgelendirme olarak sizlere, tüm FDA işlemlerinde hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.
  • İşe Başlama Eğitimi Hakkında
    6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında; İşverenin yapmakla yükümlü olduğu görevler arasında çalışanlarına eğitim ve bilgi vermek, verilmesini sağlamak yer almaktadır.
  • FDA Kayıt Danışmanlığı Hizmeti
    FDA Kayıt işlemleri ve belgelendirme süreci çok yönlü, karmaşık süreçleri içermekle birlikte alanında deneyimli, profesyonel kurumlardan alınan danışmanlık hizmetiyle sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmektedir.
Whatsapp
Instagram