Telefon
Mobil Menü

BRC Gıda Kalite Sertifikası

BRC belgesi, gıda sektöründe faaliyet gösteriyorsanız mutlaka uygulamalarınıza eklemeniz gereken standartları ortaya koymaktadır. Gıda ürünleri için üretim, depolama, paketleme, sevkiyat veya farklı bir iş kolunda olan işletmeniz için acele etmeli ve belgenizi hemen almalısınız. BRC gıda kalite sertifikası aracılığıyla çalışmalarınızın ne denli güvenli olduğunu da bu sayede zorlanmadan gösterebilirsiniz. Bununla beraber sertifikanızın olması maddi ve manevi pek çok avantajı aynı anda elde etmenizin önünü açar.

Sertifikasyon işlemlerinin profesyonel bir ekip eliyle sürdürülmesi son derece kıymetlidir. Konusunda gerekeli deneyim ve donanıma sahip olan uzman danışmanlarımız, denetimlerin tamamına hazır hale gelmeniz için titizlikle uygulamaları hayata geçirir. Aynı zamanda sertifikanızı çok daha pratik şekilde ve kısa süre içerisinde almanız için özel yöntemler tarafımızdan hassasiyetle kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için “BRC Belgesi Nereden Alınır?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz. Siz de BRC belgesi sahibi olarak işletmenize değer katmak için web sitemizde yer alan whatsapp hattı üzerinden uzmanlarımıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


BRC Gıda Kalite Sertifikası Ayrıcalıkları Nelerdir?


Gıda alanında çalışmalarınızın güvenli ve kaliteli uygulamalar eşliğinde sürdüğünü göstermeniz oldukça önemlidir. Almış olduğunuz tedbirleri ispat etmenin en iyi yolu ise BRC gıda kalite sertifikası ile şeffaf bir yönetim anlayışı benimsemektir. Uzman ekibimizle ilerleteceğiniz süreçlerin nihayete ermesi sonrasında pek çok değerli ayrıcalığa sahip olmanız da ekstra kolaylaşmaktadır. BRC sertifikasıyla elde edebileceğiniz bazı avantajlar ise aşağıdaki biçimde sıralanır:

• Uluslararası alanda belirlenen standartların tamamına uyum sağlayarak, faaliyetlerinizin kalitesini fazlasıyla arttırırsınız.
• Baştan sona tüm iş süreçlerinizi geliştirmeniz sayesinde kâr oranlarınızı çok geçmeden katlamaya başlayabilirsiniz.
• Verimli kaynak kullanımı prosedürleri aracılığıyla maliyetlerinizi yüksek derecede düşürmeniz ekstra kolaylaşır.
• Çalışma koşullarını gıda ürünlerine uygun hale getirmeniz, kaliteyle beraber çalışan memnuniyetini fazlasıyla yükseltir.
• Uluslararası geçerliliği olan sertifika sayesinde müşteri ve iş ortaklarınıza fazlasıyla güven verebilirsiniz.
• Yeni pazarlara açılma noktasında ihracat dahil birçok alanda ayrıcalıklı biçimde çalışmalarınızı ilerletebilirsiniz.
• Olası tehlikelerin analiz edilmesiyle ek tedbirleri hayata geçirebilir ve dokümantasyon uygulamalarıyla son derece etkili bir erken müdahale şansına sahip olabilirsiniz.
• Yasal gereklilikler konusunda firmanızın eksiksiz uygulamaları, cezai yaptırım ihtimallerini ortadan kaldırır.
• Üretim, tedarik, sevkiyat ve depolama gibi alanların tamamında iş verimliliği zirve noktasına kolaylıkla ulaşır.

Yukarıda yer alan ayrıcalıkların tamamına ve hatta daha fazlasına uzman ekibimiz aracılığıyla danışmanlık desteği almanız durumunda sahip olabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi için “BRC Belgesi Faydaları” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz. BRC belgesi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.


BRC Gıda Kalite Sertifikası ile Ön Plana Çıkın


BRC belgesi sayesinde gıda endüstrisinde rakiplerinizin önüne geçme noktasında son derece avantajlı olursunuz. Kaliteli ve güvenli bir yönetim sistemi aracılığıyla çalışmalarınızın değerini doğrudan göstermeniz fazlasıyla pratikleşir. Hem müşterileriniz hem de tedarikçilerinizle oldukça uzun süreli iş birliği yapmanızın önü doğrudan açılmış olur. Özellikle uluslararası geçerliliği olan sertifikanız sayesinde karşı tarafın aklında herhangi bir tedirginlik oluşmasını da rahatlıkla engelleyebilirsiniz.

Sertifikayla elde edeceğiniz avantajlarla beraber belgelendirme süreci için bütçe dostu ödemeler yapmanız, maliyetlerinizin düşük oranlarda kalmasını yeterli hale getirmektedir. Mümkün olan en düşük ödeme eşliğinde uzman danışmanlarımızın tüm tecrübelerinden kolaylıkla faydalanmanız mümkündür. Siz de şimdi bizimle iletişime geçerseniz, işletmeniz için son derece kıymetli bir adım attığınızı yakından görebilirsiniz. Firmamız aracılığıyla eşsiz bir belgelendirme deneyimi yaşamak adına acele etmelisiniz.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • CE Belgesi Nasıl Alınır?
    CE belgesi alarak, tüm Avrupa ülkelerinde piyasada yer alma şansınız doğacaktır. Ayrıca AB ülkeleri kadar Türkiye içerisinde de CE işaretinin tüketiciler için önem teşkil ettiğini bilmenizde fayda var.
  • FSSC 22000 Yenileme Süreci
    FSSC 22000 belgesi, gıda güvenliğinin tam anlamıyla sağlanması adına çok önemlidir. Gıda endüstrisinin tüm işletmecilerinin, bu belgeyi alarak hizmetlerini uygun hale getirmesi gerekir.
  • GRS Etiketinin Amacı Nedir?
    Ürünlerin daha iyi koşullarda, standartlara uygun bir şekilde dönüştürülüp, geri kazandırılması, hem kaynakların etkin kullanımı hem de çevre ve canlı sağlığı açısından önem taşımaktadır.
Whatsapp
Instagram