Telefon
Mobil Menü

BRC Gıda Sertifikası

BRC gıda sertifikası işletmelerin kesinlikle alması gereken bir belge olarak ön plana çıkmaktadır. Uluslararası gıda alanında belirlenen koşulları ve standartları içerisinde barındıran bu sertifika, çalışmalarınızın değerini fazlasıyla arttırma etkisine sahiptir. Diğer yandan tüketiciler için son derece özel deneyimler yaşanmasına katkıda bulunmaktadır. Sertifika alım süreçlerine gereken özeni göstermeniz ise rakiplerinizin önüne geçmenizi ekstra kolaylaştırır. Bu yüzden geç kalmadan harekete geçmeli ve gerekli başvuruları gerçekleştirmelisiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi için “BRC Sertifikası” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Konusunda uzman danışman kadromuz aracılığıyla BRC belgesi taleplerinizi kusursuz bir şekilde karşılamak adına faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Standartların tamamıyla beraber işletmenizin özel ihtiyaçları doğrultusunda çalışma yapıyor olmamız ise denetimlere hazır hale gelmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda maksimum verimi minimum ödemeler aracılığıyla elde edebilmeniz için gerekli fiyat düzenlemesini yaptığımızı da bilmelisiniz. Web sitemizin iletişim bölümü üzerinden detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.BRC Gıda Sertifikası Avantajlarını Keşfedin


BRC gıda sertifikası için uzman danışmanlarımızdan gerekli desteği almanız durumunda benzersiz avantajlara sahip olmanız kaçınılmazdır. Baştan sona tüm ayrıntıların ekibimiz tarafından ele alınıyor olması, ayrıcalıklarınızı garanti altında tutmaktadır. Bununla beraber elde edebileceğiniz bazı avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz:

• Öncelikle ihtiyaçlarınıza göre titiz bir değerlendirme yapılması çok değerlidir.
• Başvurunuzun ardından işletmenizde yapılacak analizler ise süreçlerin ne yönde ilerleyeceğini gösterir.
• Danışmanlarımız, iş yerinizde gerekli kontrolleri gerçekleştirdikten hemen sonra almanız gereken tedbirleri size bildirmektedir.
• Dokümantasyon konusunda ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirilecek olması, standartlara eksiksiz bir uyum açısından ekstra yardımcı olur.
• Personeliniz için düzenleyeceğimiz eğitimler, çalışmalarınızın çok daha bilinçli halde sürmesinin önünü açar.
• Risk analizleri sonucunda erken müdahale şansı, bir diğer avantajınız olarak dikkat çekmektedir.
• Maliyetlerin azaltılması hususunda kaynaklarınızın verimli kullanılması, oldukça önemli bir imkân sunar.
• Atık yönetimiyle beraber çevreye verebileceğiniz zararın engellenmesi de kolaylaşır.
• Yasal gereklilikler konusunda en baştan tedbirli olmanız sağlanacağı için farklı cezalarla karşı karşıya kalmazsınız.
• Müşterilerinizin yüksek oranda memnun olmasını sağlayarak, satışlarınızı da yükseltebilirsiniz.
• Güven ve kaliteye vermiş olduğunuz önem sayesinde iş ortaklarınızla uzun vadeli iş birliği yapma fırsatına sahip olursunuz.
• Uluslararası alanda faaliyetlerinizi çok daha etkili biçimde sürdürebilirsiniz.
• Gıda endüstrisinde çalışma alanınız fark etmeksizin ulaşacağınız seviye sayesinde marka değerinizi zirveye çıkarma hedeflerinizi kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.

BRC belgesi ile tüm bu faydalara sahip olmak için web sitemizde yer alan telefon numaraları, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.


BRC Gıda Sertifikası ile Beklentileri Karşılayın


Tüketiciler, doğal olarak gıda işletmelerinden yüksek oranda kalite ve güvenli uygulamalar bekler. Oluşan beklentinin en önemli nedeni ise tüketilen ürünlerin sağlık üzerinde olumsuz etkiye sebebiyet vermemesi gerekliliğidir. Gerekli tedbirlerin tamamını alan kurumlar ise beklentileri rahatlıkla karşılayabilir. Böylelikle oluşan güven ortamı, üretici ve tüketicilerin tam bir iş birliği içerisinde olmasına ciddi katkılarda bulunur.

Beklentileri doğru şekilde karşılamanın en ideal yolu ise uzman danışmanlarımızdan destek almaktır. Siz de konusunda gerekli deneyim ve yetkinliğe sahip danışmanlarımız aracılığıyla sertifikanızı alırsanız, çok geçmeden başarılı sonuçlar almaya başlayabilirsiniz. BRC Sertifikası sahibi olmak için web sitemizde yer alan whatsapp hattı üzerinden dilediğiniz an uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • CE Belgesi Nereden Alınır?
    Ürünlerinizin sadece ulusal piyasayla sınırlı kalmaması ve Avrupa Birliği pazarına açılmasını isterseniz, CE Belgelendirme işlmelerinde uzman, yetkili bir kuruluş ile ortak hareket etmenizde yarar var.
  • BRC Belgesi Nereden Alınır?
    BRC belgesi gıda üreticileri, perakendeciler ve diğer tedarik aşamalarında faaliyette bulunan tüm işletmelerin daha kaliteli bir hizmet sunmak adına almaları gereken bir belgedir.
  • GRS Sertifikası Kapsamı Nedir?
    Geri dönüştürülmüş olan ürün ve malzemelere dayalı olarak tasarlanan GRS Standardı kapsamında sertifikaya ihtiyaç duyulur ve kullanılır. GRS Sertifikası alınması ve devamlılığının sağlanması firmalar için birçok avantaj sağlar.
Whatsapp
Instagram