Telefon
Mobil Menü

CE Belgesi Bilgi ve Başvuru

Avrupa Birliği standartlarına uygun bir biçimde ürünlerinizin satışını yapmanız adına CE belgesini elde etmeniz gerekiyor. Ayrıca Avrupa pazarına ihracat faaliyetlerinizi yürütmeniz konusunda da bu işlemleri yerine getirmeniz büyük önem teşkil ediyor. Genel itibarıyla CE belgesi bilgi ve başvuru sürecinde her zaman profesyonel bir destek almanızda yarar var. Tam Çözüm tam olarak bu süreçte yanınızda yer alarak işlemlerinizi daha da kolay bir biçimde gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Özellikle ürünlerinizin sağlık, güvenlik ve çevre gibi farklı faktörlere uygun olup olmadığının denetlenmesinde büyük bir rol oynuyor. Bu resmi sertifikanın işaretine sahip olmanızı daha da kolay hale getiren Tam Çözüm’ ün uzmanlık ve deneyimleri doğrultusunda en uygun olanaklara sahip olacaksınız. CE Belgesi süreçleri ile ilgili danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
 

CE Belgesi Almak Ne İşinize Yarar?


Ürünlerinizin Avrupa Birliği içerisinde yer alan tüm ülkelerde satışını yapabilmeniz için muhakkak CE işareti taşımanız gerekmektedir. Bu tip girişimlerde bulunmadan önce firmamızla irtibat kurarak CE belgesi bilgi ve başvuru hususunda destek alabilirsiniz. Avrupa pazarında satış yapabilmeniz için CE uygunluk belgesine gerek duyacaksınız. Aksi halde CE İşareti bulunmayan ürünlerin satışı gerçekleştirilememektedir.
CE belgesi hakkında bilmeniz gereken ana husus, bu sertifikanın kalitenizi gösteren bir evrak olmadığıdır. Firmamızla iletişim kurarak bu evrakı temin ettiğinizde ürünlerinizin, Avrupa Birliği kriterlerine uygun olduğunuzu netleştirmiş olacaksınız. Ayrıca var olan ürünlerinizin herhangi bir zararının olmadığını kanıtlamanızda bu işaretin katkısından faydalanacaksınız. CE Belgesi ile ilgili danışmanlık hizmeti almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


CE Uygunluk Belgesi Nasıl Alınır?


CE uygunluk belgesi almanız konusunda firmamızdan da destek alarak uygulamanız bazı yasal yaptırımlar olacaktır. İmal ettiğiniz tüm ürünlerin Avrupa Birliği şartlarına uygun olduğuna dair bildirimde bulunmanızda firmamız tüm sorumluluğu üzerine alacaktır. Bu hususta her bir aşamada yanınızda yer alarak, en uygun şekilde şartların kolay bir biçimde karşılanmasında destek verecektir. Söz konusu Avrupa Birliği prosedürlerine uygun bir biçimde üretim yaptığınızı kanıtlamanız hususunda da CE işareti alırken firmamızın etkisini görmüş olacaksınız.

CE Belgesi Başvurusu


CE uygunluk başvurusu yaparken firmamızla ortak hareket ederken muhakkak dikkatli bir tutum içerisine gireceksiniz. Ayrıca bu başvuru esnasında danışmanlık hizmetlerimizden yararlanacağınızdan dolayı en doğru planlama ve program sürecinin içerisine dâhil olacaksınız. Kendi başınıza hareket edeceğiniz hallerde ciddi problemlerle karşı karşıya kalma riskini en aza indirgemeyi de bu şekilde başaracaksınız. CE belgesi başvuru süreçleriyle ilgili daha detaylı bilgi için “CE Belgesi Başvurusu” başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz. CE işaretine dair belgelendirme işlemlerinizde özellikle bazı konuların üzerinde durmanızda fayda var. Firmamız da bu hususta sizlere en doğru yönlendirmeleri yapacaktır.

- İmal ettiğiniz ürünlerin CE belgelendirme işlemlerine ihtiyacının olup olmadığını iyice araştırmanızda yarar var.
- Ürünlerinizin risk seviyesini ele alarak, en uygun prosedürü seçmeniz gerekir.
- Prosedürleri tamamladıktan sonraki süreçte yönetmelikleri doğru bir biçimde okumanızda yarar vardır.
- Yönetmeliği kavradıktan sonraki süre zarfında teknik dokümanların hazırlığına girişebilirsiniz.
- Son olarak en doğru şekilde akredite olmuş firmamızla çalışmaya başlayabilirsiniz.

CE standartlarına sahip olmanıza dair başvurularınızda mutlaka profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle her dakika iletişim kurma şansınızın olduğundan dolayı bu işlemleri daha sorunsuz bir biçimde halletme şansınız ortaya çıkacaktır. Avrupa Birliği ülkelerinin pazarında yer almak ve tüm ürünlerinizi yasal bir biçimde satmak gibi bir arayış içerisindeyseniz Tam Çözüm ile hareket etmenizde fayda vardır. Ayrıca CE belgesini temin etme konusunda kurumumuza başvuru yapabilirsiniz. Genel olarak CE testleri, belgelendirme işlemleri, teknik dosya hazırlama ve eğitim evrelerinde de detaylı bilgi almanız mümkün olacaktır. Öte yandan hizmetlerimizin fiyatlandırmasını da öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FDA Onayı Sorgulama
    FDA onayı ifadesi, ABD' ye ürün ihraç etmek isteyenlerin sık sık kullandığı bir ifade olmakla birlikte ABD' ye gıda, tıbbi ürünler, ilaç, alkol ve tütün mamulleri göndermek isteyenlerin başvurması gereken bir zaruriyettir.
  • FDA Kaydı İçin Ne Yapılır?
    ABD' ye gıda, tıbbi ürünler, ilaçlar, alkol ve tütün mamullerine dair yapılacak gönderimler FDA tarafından çeşitli kriterlerle düzenlenmektedir.
  • FSSC 22000 Gereklilikleri
    Gıda güvenliği, bu alanda çalışma gerçekleştiren firmaların uyması gereken kuralları ve mevzuatları içeren uygulamalardan oluşmaktadır. Dünya genelinde kabul gören özel standartlara erişmek adına FSSC 22000 belgesinin alınması gerekir.
Whatsapp
Instagram