Telefon
Mobil Menü

CE Belgesi Danışmanlığı

CE belgesi, ürünlerinizin uluslararası boyutta geçerliliğinin olduğunun bir kanıtıdır. Ayrıca ürünlerinizi Avrupa Birliği piyasasına açmanız konusunda da hizmetlerimizden faydalanmanızda yarar var. Özellikle CE belgesi danışmanlığı konusunda sizleri en doğru şekilde yönlendirmekteyiz. Böylelikle CE Belgesi sürecini en kolay şekilde tamamlamanızda da yardımcı olmaktayız.
CE belgesiyle ürünlerinizin sağlık, güvenlik ve çevre konularında herhangi bir olumsuzluk barındırmadığını belirtmiş olursunuz. Ayrıca CE Belgesi sayesinde AB piyasasına girerek, kalitenizi tescillemiş bir şekilde ürün satışını gerçekleştireceksiniz. CE işareti sahibi olmak için danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


CE Belgesi Almak Ne İşe Yarar?


AB içerisinde var olan tüm ülkelerde ürünlerinizin satılması adına bir koşulu yerine getirmiş olacaksınız. Ayrıca AB yasalarına uygun bir biçimde ve son derecede güvenli yollardan Avrupa pazarında boy göstermeye başlayacaksınız. Avrupa piyasasına dâhil olmanız için CE belgesinin bir zaruret olduğunu bilmenizde yarar var. Aksi takdirde Avrupa Birliği ülkelerinde CE belgesine sahip değilseniz satış yapmanızın imkânı olmayacaktır. Tam Çözüm ile iletişim kurarak CE Belgesi danışmanlığı alabilirsiniz.

CE sertifikası kaliteyi gösteren bir belge değildir. Ürünlerinizin herhangi bir zararının olmadığını ve CE standartlarına uygun olduğunu göstermektedir. CE belgesi firmalara birçok sorumluluklar yükler. Üretici olarak gerekli başvuruları yapmadan da CE işaretini ürünlerinize yerleştirebilirsiniz. Ancak daha sonrasında ciddi para ve hapis cezalarıyla karşı karşıya kalacağınızın farkına vararak hareket etmenizde yarar vardır. Bu bakımdan CE işlemlerinde uzman ve deneyimli kuruluşlardan profesyonel destek almak büyük önem taşımaktadır. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfası üzerinden Tam Çözüm ile iletişime geçerek ürünlerinizi AB Pazarında sorunsuz bir şekilde pazarlayabilirsiniz.  CE Belge Başvurusu


CE uygunluk belgesine sahip olmak istemeniz halinde firmamızla ortak hareket etmeniz son derecede önemlidir. Ayrıca CE belge başvurusu sürecinde son derecede dikkatli ve planlanmış bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Yanlış faaliyetler içerisine girmenin geri dönüşünün olmadığını bildiğimizden ötürü bu yolda oldukça profesyonel bir tutum takınmaktayız. Ayrıca daha detaylı bilgi için “CE Belgesi Başvurusu” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Özellikle CE belgelendirme işlemlerinde ve başvuru sürecinde muhakkak bilgi sahibi olmalısınız. Bilgi sahibi olmanız gereken belli başlı konular şu şekildedir;


• Ürettiğiniz ürünlerin CE belgesine gerek duyup duymadığını araştırmanız gerekir.
• Ürünlerinizin risk durumuna göre değerlendirmesini yaparak en uygun prosedürün seçimini yapın.
• Prosedürlerin tamamlanmasıyla birlikte tüm yönetmelikleri doğru şekilde okuyun.
• Yönetmeliği inceledikten sonra teknik dokümantasyon işlemlerine geçin.
• Bu aşamaları tamamladıktan sonraki süre zarfında firmamızla iletişime geçerek süreci başlatın.

CE belgesi işlemlerinin öncesinde ve sonrasında karşılaşacağınız tüm sorunları aşmanız noktasında firma olarak destek vermekteyiz. Tam Çözüm olarak CE belgelendirme sürecinin her aşamasında son derecede profesyonel ve güvenilir bir tutum takınmaktayız. Avrupa piyasasında ürünlerinizi kolay ve sorunsuzca pazarlamak isterseniz; CE onayına dair başvurunuzu firmamızla birlikte yapmanızda fayda vardır. Bu şekilde daha kolay ve kesin bir sonuç sizi bekliyor olacaktır. Firmamızdan CE testleri, belgelendirmeler, teknik dosya hazırlama ve CE işareti eğitimi gibi konularda da detaylı bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve CE belgesi danışmanlığı almak için şimdi bize ulaşın!

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FDA Belgesi Nedir? Nasıl Alınır?
    ABD' ye ilaç, gıda ve medikal ürünler sunan yabancı firmaların FDA Kaydı yaptırmaları, ürünleri için FDA Belgesi almaları zorunludur. Bu zor süreçte sizlere, FDA işlemlerinde uzman ve deneyimli kadromuzla en doğru ve en hızlı hizmeti sunmaktayız.
  • BRC Belgesi Nereden Alınır?
    BRC belgesi gıda üreticileri, perakendeciler ve diğer tedarik aşamalarında faaliyette bulunan tüm işletmelerin daha kaliteli bir hizmet sunmak adına almaları gereken bir belgedir.
  • CE Belgelendirme Firmaları
    CE işareti belirli bir şekil ve oranda yapılan C ve E harflerinden meydana gelir. Bu ürün bilgi levhası ya da etiketi üzerine, okunabilir, silinmez ve doğru bir şekilde yapıştırılmalıdır.
Whatsapp
Instagram