Telefon
Mobil Menü

CE Belgesi Nedir?

Ürünlerinizin uluslararası boyutta faaliyet göstermesini istiyorsanız bir dizi gereklilikleri yerine getirmeniz önceliğiniz olacak. Bu hususta firmamızdan da destek alarak en uygun standartları karşılamaya başlayacaksınız. Özellikle CE belgesi konusunda danışmanlık hizmetlerimizden faydalandığınız süre zarfında Avrupa Birliği’ne ürünlerinizin giriş yapmasını içeren bir hizmet alacaksınız. Bu danışmanlık faaliyetlerimiz esasında ne şekilde hareket edeceğiniz ve ne gibi sonuçlar alacağınızı öğreneceksiniz. Ancak önceliğiniz ürünlerinizi değerlendirmelere tabi tutmaya yönelik olacaktır. Özellikle çevre, sağlık ve güvenlik gibi detayları içeren CE belgesi nedir sorusunun yanıtına uygun bir konumda olmanız gerekecektir. Ancak bu şekilde firmamızın gerekli çalışmaları sonrasında beklediğiniz şartları karşılamanız kesin bir konumda olacaktır. CE belgesi hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.


CE Belgesi Almak Ne İşe Yarar?


Firmamız, CE belgesi konusunda tüm bilmeniz gereken detayları sizlere aktarıyor. Özellikle CE belgesi nedir ve ne gibi faydaları vardır gibi soruların etrafında sizleri yönlendiriyor. Ürünlerinizin Avrupa Birliği standartlarına uygun olması ve bu topluluğa dâhil olmuş olan ülkelerin piyasalarında boy göstermesinde CE standartları önemli bir yer tutacaktır. Firmamız da bu zorunluluğu yerine getirmeniz noktasında oldukça uygun bir halde varlık göstermektedir. Firmamızın hizmetlerinden faydalandıktan sonraki süre zarfında mutlaka Avrupa piyasasına uygun ve yasal geçerliliği taşıyan bir hususta sonuç almanız kesin olarak bir yapıda kalacaktır. Bu CE işaretine sahip olmamanız halinde Avrupa genelinde satış yapamayacağınızdan CE belgesi ve başvuru süreçlerinde uzmanlığa sahip olan Tam Çözüm ile iletişime geçmenizde yarar vardır.
CE belgesi almadan önce öncelikli olarak bu belgenin kalitenizi kanıtlayan türde olmadığını bilmeniz gerekir. Bu belge sadece AB standartlarınızı sağladığınızı destekler niteliktedir. CE Belgesi danışmanlık hizmeti çerçevesinde tüm bu detaylar hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz. CE Başvuru süreci hakkında detaylı bilgi almak için “CE Belgesi Başvurusu” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.


CE Uygunluk Belgesi Nasıl Alınır?


Firma olarak CE uygunluk belgesine ulaşmanızı kolaylaştıran bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca tüm bu süreç boyunca mevzuatlara uygun olup olmadığınızı denetlemekteyiz. CE işaretiyle birlikte ciddi bir sorumluluğun içerisine gireceğinizden dolayı her bir aşamanın hatasız bir biçimde ilerlemesi büyük önem taşır. Tam Çözüm olarak bu noktada engin deneyimlerimizle sizleri desteklemekteyiz. Avrupa Birliği tarafından belirtilen zorunlu kurallar ve prosedürler söz konusu olduğundan dolayı son derecede hassas ve titizlikle çalışılması ortaya çıkacak büyük sorunların önüne geçmektedir. CE belgesi almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.  

Ürettiğiniz ürün risk gruplarında yer almıyorsa kendiniz beyanat verebilirsiniz. Ancak yine de belgeleme işlemlerinin durmaması adına firmamızla ortak hareket etmenizde yarar var. Olası bir şikâyet ya da itiraz durumunu yaşamanız durumunda sizlere destek sağlamaktayız. İmal ettiğiniz ürünler risk grubunda yer alıyorsa AB gerekliliklerine uygun şekilde hareket etmeniz gerekir. Tam Çözüm bu noktada devreye girerek, gerekli test ve analiz süreçlerinde sizlere yardımcı olmaktadır. Böylelikle şartları sağlayacak ve onay sürecini tamamlayacaksınız.


CE Belgesi Başvurusunda Nelere Dikkat Etmelisiniz?


CE belgelendirme işlemleri konusunda büyük bir planlamayı hayata geçirmenizde yarar var. Ciddi hatalar yapmamanız konusunda firmamızla ortak hareket ederek istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz. Ancak bu hususta belli başlı önemli konuları ele almanız da gerekmektedir.

- İmal ettiğiniz ürünlerin CE belgesine gereğinin olup olmadığını detaylı bir şekilde ele alın.
- Ürünlerinizin risk seviyesine bağlı olarak değerlendirmesini yaparak seçiminizi gerçekleştirin.
- Prosedürleri ele aldıktan sonra da yönetmelikleri incelemeye başlayın.
- Yönetmeliği kavradıktan sonraki süreçte de teknik dokümantasyon sürecini gerçekleştirmekle bu işlemleri tamamlayın.

Tüm bu CE belgelendirme işlemleri konusunda firmamızın danışmanlık hizmetinden faydalanmak adına bizimle iletişim kurabilirsiniz. Böylelikle CE belgesi başvurusunda bulunmanız mümkün olacaktır. Tüm başvuru işlemlerinizi firma olarak titiz bir biçimde yerine getirmekteyiz. 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • Global Recycled Standard GRS Etiketi
    Çevresel ve sosyal kriterlere göre geri dönüştürülmüş olan ürünleri garanti eden global recycled standard etiketi tekstil ve diğer geri dönüştürülmüş malzeme kullanılan ürünler açısından kanıtlayıcı niteliktedir.
  • FDA Onayı Nasıl Alınır?
    Bu yazımızda FDA onayı nasıl alınır, FDA onayı nedir, FDA onaylı ürünlerin satıcı ve tüketiciye sağladığı avantajlar nelerdir sorularını detaylarıyla cevaplayacağız. FDA Amerika Birleşik Devletleri?nde Sağlık Bakanlığına bağlı bir kurum olarak faaliyet göstermektedir
  • FDA İşlemleri
    FDA gıda, ilaç, kozmetik ve tıbbi cihazlar gibi konularda oldukça titiz bir biçimde çalışmaktadır. Ürünlerinizin güvenliği ve satışa uygun olup olmadığını denetleyen FDA mekanizmasından başarılı sonuçlar almanız, ürünlerin ABD? ye sorunsuzca giriş yapması için zorunlu
Whatsapp
Instagram