Telefon
Mobil Menü

CE Belgesi Sorgulama

Ürettiğiniz ürünlerin ya da bileşenlerinin CE uyumlu olması son derecede önemlidir. Ayrıca ürünlerin tüm yükümlülüğünü üstlendiğinizi gösteren CE işaretine ulaşmanız konusunda firmamızdan da yardım alabilirsiniz. Böylelikle profesyonel bir danışmanlık hizmeti içerisinde yer alacak ve ürününüzün tüm kriterlere uygun olduğunu göstereceksiniz. Ayrıca CE belgesi sorgulama konusu dâhilinde de faaliyet gösterdiğinizde kolay yoldan bu sertifikaya sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. CE belgesine bağlı olarak ürünlerinizin yurtdışına açılması konusunda destek vereceğiz. Yetkili bir kuruluş olduğumuzdan dolayı gerekli akredite işlemlerini en uygun şekilde yapmaktayız. Bununla beraber ürünlerinizi incelemek ve tüm dokümantasyon işlemlerini gerçekleştirmek konusunda devreye girmekteyiz. Bu sayede de CE belgesine uygun şartlara sahip şekilde hareket etmekteyiz. CE belgesi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

CE İşareti son derecede teknik bir yapıdadır. Ayrıca CE belgesi sorgulama işlemini yapmakla birlikte ürünlerinizi Avrupa piyasasına çıkmasını desteklemekteyiz. AB yönetmeliklerine uygun bir biçimde faaliyet göstererek, her zaman için bu işlemleri yapmanıza olanak tanımaktayız. Tamamen CE belgesi standartlarına uygun şekilde hareket etmenizi ve herhangi bir uygunsuzluğun açığa çıkmaması hususunda devreye girmekteyiz. Ürünlerinizi CE işareti olmadan piyasaya sürme olasılığınız yoktur. Gerek ülkemizde gerekse de AB sınırları içerisinde bu tarz girişimlerde bulunamazsınız. Belgelere sahip olmadan sahte CE işaretiyle ürünlerinizi piyasaya sürdüğünüz vakit de oldukça ciddi cezalar ve yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka firmamızla hareket ederek bu konuda adım atmanızda yarar var. CE Belgesi danışmanlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için “CE Belgesi Danışmanlığı” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.


CE İşaretinin Sorgulanması


CE belgelerini sorgulama konusunda ortak bir bilgi sistemi yoktur. Ancak firma olarak gerekli belgeleri aldığınız süre zarfında bu hususta bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Onaylanmış bir kuruluş olduğumuzdan dolayı firmamızın numarasını CE işaretiyle beraber sorgulayarak bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Bununla beraber CE standartlarına gerçekten sahip olduğunuzu kolay bir biçimde görme imkânına sahip olacaksınız. Firmamız tarafından verilmekte olan CE belgesinin geçerli olup olmadığını dilediğiniz süre zarfında web sitemize girerek sorgulamaya tabi tutabilirsiniz. Ayrıca firmamızın mail adresinden böyle bir talepte bulunarak gerekli detayları sizlere aktardığımızı göreceksiniz. Bunun için sadece CE belgeniz üzerinde var olan numaraları bize iletmeniz yeterli olacaktır. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Firmamızı da ilk olarak onaylı bir kuruluş olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Bunun için de AB resmi web sitesini kullanabilirsiniz. Bu sayede de belge vermeye yetkili bir oluşum olduğumuzu rahatlıkla fark edeceksiniz.


CE Belgesi Nedir?


CE belgesi alarak, AB teknik mevzuatına uygun olarak hareket etmeniz mümkün olacaktır. Firmamızla ortak hareket ettiğiniz süre zarfında var olan ürünlerinizin piyasa içerisinde serbest bir şekilde dolaşım hakkı almasını desteklemekteyiz. Tüketicilerinizin güvenli olarak sınıflandıracağı ürünlerinize daha da rahat bir biçimde ulaşması adına CE belgesini elde etmenizde kolaylık göstermekteyiz. Tüm kriterleri karşılamanızda danışmanlık hizmetlerimizi vererek, bu hususta da ne kadar etkili bir çalışmayı hayata geçirdiğimizi göstermekteyiz. CE belgesi hakkında detaylı bilgi için “CE Belgesi Nedir?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

CE belgesi
temin etmeniz konusunda Avrupa Birliği yönetmeliklerine uygun olmanızı destekliyoruz. Profesyonel bir biçimde rehberlik hizmeti vererek, tüm gereklilikleri yerine getirmenizi sağlıyoruz. Böylelikle uluslararası anlamda pazarlara daha da kolay bir biçimde erişmenize destek vermekteyiz. Tüm süreçle alakalı olarak “CE Belgesi Nasıl Alınır?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Avrupa Birliği yönetmeliklerine uygun şekilde hareket ederek CE standartlarına uygun olmanız konusunda her zaman devreye girmeye hazırız. Firmamızla hareket etmeniz konusunda genel olarak iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Böylelikle uzman ekibimizden faydalanacak ve AB standartlarına en uygun şekilde hazır hale geleceksiniz. Bununla beraber Avrupa Birliği piyasasında boy göstermeye başlayarak, pazarınızı daha da geniş tutma imkânınızı etkili bir biçimde kullanacaksınız. Bu hususta her zaman sizlere yardımcı olarak gereken faydalı sonuçları elde etmenizi destekleyeceğiz. 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FDA Onayı Sorgulama
    FDA onayı ifadesi, ABD' ye ürün ihraç etmek isteyenlerin sık sık kullandığı bir ifade olmakla birlikte ABD' ye gıda, tıbbi ürünler, ilaç, alkol ve tütün mamulleri göndermek isteyenlerin başvurması gereken bir zaruriyettir.
  • Makineler İçin CE Belgesi
    Ürünlerinizin gerekli standartları karşılaması halinde CE Sertifikası sahibi olabilirsiniz. Sürecin belirli kurallar dâhilinde sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için alanında uzman kuruluşlardan danışmanlık almak büyük önem taşır.
  • FDA Belgesi Maliyeti
    FDA belgesi maliyeti, başvuru türüne göre farklılıklar göstermektedir. Ürün sınıflandırmaları, başvuru türüne göre yapılması gereken işlemler, maliyeti etkileyen diğer faktörler arasında yer alır.
Whatsapp
Instagram