Telefon
Mobil Menü

CE Danışmanlığı

Avrupa piyasasına ürünlerini sunmak isteyen işletmelerin karşılaştığı sorunlardan biri CE işaretidir. CE işareti olmadan ürünlerini piyasaya sunamaz. Dolayısıyla CE danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak ister.  

CE danışmanlığı hizmeti veren bir firma olarak CE işaretinin önemini biliyor ve size en iyi hizmeti sunuyoruz. CE işareti alma sürecine başlamadan önce konu hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Tüm süreci özenle takip ediyor ve kısa sürede sorunsuz CE işaretini almanıza yardımcı oluyoruz.

CE Danışmanlığı Nedir?


Avrupa ülkelerine bir ürün ve gruplarını satmak istiyorsanız, CE işaretini almak zorundasınız. İkinci bir seçeneğiniz yok. Avrupa Birliği, CE işaretinin alınmasında sağlık ve güvenlik koşullarını, tüketicinin korunmasını göz önüne alarak birçok şart belirlemiştir. Bu şartların biri eksik olduğunda CE işareti verilmez.
CE danışmanlığı hizmetlerinde bu süreci yakından bildiğimiz için çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. CE işareti hakkında gerekli bilgi ve deneyimi olan danışmanlarımız, bu konuda gerekli desteği sizlere sunmaktadır.

Ürünlerin TSE belgesinin olması, CE işareti için yeterli değildir. Bu yüzden hizmetlerimiz, CE işareti zorunlu olan ürünler içindir. Böylelikle bizimle çalışan işletmeler, CE işareti alırken herhangi bir kesinti ya da sorun yaşamaz.
 

CE Danışmanlığı Ne İşe Yarar?


CE danışmanlığı içinde birçok çalışma barındırır. Bu yüzden CE danışmanlığı hizmetlerimizi özenle yapmaktayız. Profesyonel CE danışmanlığı hizmetlerimizde:

•    CE işareti zorunlu ürünleri bilerek hareket ederiz.
•    Ürünlerin direktiflerini belirleriz.
•    Uyumlaştırılmış standart varsa tespitlerini yaparız.
•    Modülleri seçeriz.
•    Duruma göre onaylanmış kuruluşları belirleriz.
•    Uygunluk değerlendirmesinde gerekli olan uygunluk beyanı gibi belgeleri hazırlarız.
•    Teknik dosyaları hazırlar ve koruruz.
•    Ürünlerin ambalajlarına ve belgelerine CE işareti yerleştiririz.
•    Onaylı ürünleri piyasaya sunarız.

Bu sayede işletmeler, herhangi bir sorun yaşamadan kısa sürede CE işaretli ürünlerini Avrupa ülkelerinde satmaya başlar. Profesyonel CE danışmanlığı hizmeti alarak Avrupa Birliği kurallarına uyan ürünler, dünya çapında satışa uygun olduğu için işletmelerin kazancının artmasına da yardımcı olur.

Bizi tercih eden işletmeler, Avrupa ülkelerinde satışlarını yaparken, biz de kaliteli CE danışmanlığı hizmeti vermenin gururunu yaşarız.
 

CE Danışmanlığı Nasıl Alınır?


Profesyonel CE danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, bizimle iletişime geçmektir. Bizimle iletişime geçerek CE işareti ve CE danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Merak ettiklerinizi kolaylıkla sunabilirsiniz.

7/24 hizmet seçeneğimiz sayesinde istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İşinde bilgili ve deneyimli danışmanlarımız, size kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

CE danışmanlık hizmetlerimizde merak edilen konulardan biri, fiyatlandırmalarımızdır. Sizleri memnun edebilmek için CE danışmanlığı hizmetlerimizde en uygun fiyatlar sunuyoruz.
Uygun fiyatlarımız dışında güvenilir bir danışmanlık firması olmamızla da dikkat çekmektedir. CE danışmanlığı alanında müşteri memnuniyeti olan birçok referansımız bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek örnek çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Profesyonel CE danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanmak ve merak ettiklerinizi sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Whatsapp
Instagram