Telefon
Mobil Menü

Fama Belgesi

Fama Belgesi almak için kalite yönetim sistemi firmamıza danışmanlık talebinde bulunabilirsiniz. Eğitim ve belgelendirme sürecinde her daim yanınızdayız.

Disney Fama Belgesi alarak birçok avantajlı üretim sürecini de beraberinde getirebilirsiniz.  Disney marka ürünler için gerekli deneyimi kazanmak üzere başvurularınızı bekliyoruz. Dünyanın önde gelen firmasının ürünlerini üretmek ve satışla kazanç sağlamak için Fama Belgesi ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

Fama Belgesi Nedir?


Fama Belgesi önemli bir piyasa değeri olan Disney firması için gereken kalite standartlarını belirleyen yönetim sistemi belgesidir. Belgelendirme standartları için denetim faaliyetlerimiz aktif hale geldiğinde firmanıza özel bir süreç de başlamış olacaktır.

Walt Disney marka ürünleri satmanız için Fama Belgesi son derece önemlidir. Çünkü firma prosedürleri kapsamına göre ürün satmadığınızda sorun da yaşama olasılığı yükselecektir. Disney tarafından yetkilendirilen kişiler, Fama eğitimlerine girdiği için bu prosedürleri tamamlayarak satışa devam edebilecektir.
 

Fama Belgesi Ne İşe Yarar?


Disney Fama Belgesi almak isteyenler için belli başlı işletme şartları denetim konusu olarak değerlendirilmektedir. İmalat yapacak firmanın personel kayıtları, iş sağlığı ve güvenliği kayıtları ile çevre kayıtları gibi konularda temel bir standart uygunluğu aranır.

•    Başvuru sahibi firma istenen personel ve işletme kayıtlarını uygun hale getirince belgelendirme aşaması için önemli bir adım kaydedilmiş olacaktır. Maliyetlerin düşürülmesinden müşteri beklentilerini karşılamaya kadar üretimi olacak malzemenin birçok avantajını kapsamlı şekilde ele alan bir belgedir.
•    Fama Belgesi alan üretici firma verim artıran çalışmalar yapmış olur. Yasal olarak belirlenen standartların azami oranda karşılanması ardından sektörde daha iyi bir paya sahip olabilirsiniz. Markanın kendisinden ve üretimi yapan firmasından kaynaklanan avantajlar daha fazla olur.
•    Etkin bir şekilde kullanılan Fama yönetim sisteminin uyarlanması firmalara önemli bir destek anlamına gelir. Uluslararası standartlara uygun ürünler ve hizmetlerle birlikte devam eden bir avantaj için de zemin oluşturulabilir.

Danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerimizi alırken Fama Belgesi standartlarının tam ayrıntılı açıklamasını talep edebilirsiniz. Prosedüre uygun niteliklerin belirli bir düzene göre ayarlanması sayesinde geniş yelpazede daha fazla çalışma ortağı da sizi tercih edebilir.
 

Fama Belgesi Nasıl Alınır?


Fama Belgesi’ni almak için öncelikle danışmanlık firmamızdan bilgi talep edebilir ve hazırlık aşamasına geçilmesini sağlayabilirsiniz. Belge öncesi firmanızda yapılması gereken düzenlemeleri kapsamlı olarak ele alan ekibimiz süreci de danışmanlıkla yönetmektedir.

Eğitim ve belgelendirme hizmetlerimiz başarılı bir marka olmanızda kritik değere sahiptir.  Kalite güvence standartlarına odaklandığınızda daha iyiye doğru ilk adımı da atmış olursunuz. Belgelendirmenin getirileri ile beraber en iyi teklif ve profesyonel hizmeti firmamızda bulabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı karşılarken güçlendirme çalışmalarımızdan daha fazla verim almanıza da odaklanıyoruz. Kurumsal açıdan soru ve görüşleri ileteceğiniz ekibimizle hemen iletişime geçerek danışmanlık sürecinizi de başlatabilirsiniz. Kurumsal olarak yasal zorunluluğu bulunan diğer kalite belgeleri için Fama Belgesi harici talepleri de bekliyoruz.

 

Whatsapp
Instagram