Telefon
Mobil Menü

FDA Belgesi Almak İçin Ne Yapılır?

ABD pazarına ürün satmak istiyor, özellikle gıda ve ilaç sektöründe faaliyet gösteriyorsanız FDA belgesi sahibi olmanız gerekmektedir. FDA Belgesi alma süreci çok yönlü ve karmaşık işlemleri gerektirir. Bu nedenle kolay bir şekilde FDA Kaydı oluşturarak FDA Belgesi sahibi olmak için alanında uzman danışmanlık firmalarından profesyonel destek almak büyük önem taşır. FDA belgesi hakkında detaylı bilgi için “FDA Belgesi Nedir?” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.
FDA Belgesi Nasıl Alınır konusunda aradığınız tüm cevapları Tam Çözüm Danışmanlık ve Belgelendirme’ de bulabilirsiniz. Gıda, ilaç vb. canlı sağlığı üzerinde etkiye sahip olan ürünlerin FDA Sertifikası olmadan ABD’ ye girmesi mümkün değildir. Tam Çözüm, ürünlerinizin FDA gerekliliklerini karşılaması için gerekli tüm işlemlerde sizleri destekler, üretimlerinizi bu gereklilikler doğrultusunda yönlendirerek FDA Belgesi sahibi olmanızı sağlarız.
FDA belgesi almak ürünlerin ABD pazarına sorunsuz bir şekilde girmesini sağlarken, FDA gerekliliklerini karşıladığı için tüketicilerde güven duygusu oluşturur. FDA Belgesi bu sayede pazarda ciddi anlamda rekabet avantajı sağlar. Ayrıca FDA kriterlerini karşılamak direkt olarak ürün kalitesini yükseltecektir. FDA, dünya çapında prestijli bir kurum olması sebebiyle bu belgeye sahip olan ürünler sadece ABD pazarına değil, dünyanın tüm önemli pazarlarına kolaylıkla giriş sağlayabilirler. FDA Belgesini kolay ve sorunsuz bir şekilde alabilmek için web sitemizin iletişim bölümünden Tam Çözüm’ e ulaşabilirsiniz.


FDA Belgesi Alma Yolları


ABD ile ticaret yapmak, ürünlerinizin ülkeye sorunsuzca girerek serbest dolaşım yapması için FDA Kaydı ve FDA Belgesi zorunludur. ABD’ de bulunan temsilci kurumlarla yapılan görüşmeler, üreticiye ait DUNS numaralarının alınması, testler ve hazırlanması gereken dokümanlar gibi karmaşık ve çok yönlü işlemler gerektiren FDA belgelendirme süreci hem iş yükü hem de zaman kaybına sebep olacaktır. Tam Çözüm, FDA alanında engin saha deneyimine sahip, önder bir kurum olarak tüm bu zorlu süreçleri kolaylıkla aşarak FDA Sertifikası sahibi olmanızı sağlamaktadır. Doğru bir başvuru sürecinin ardından onay sürecinin doğru adımlarla yönetilmesi daha hızlı sonuç almanıza sebep olacaktır. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ya da resmi instagram hesabımız üzerinden bize ulaşarak, kolaylıkla FDA belgesi sahibi olabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak için “FDA Belgesi Nasıl Alınır?” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu hususta belli başlı konularda sizlerin yanınızda yer alacağız.

- FDA belge ve onay sürecinin doğru, şeffaf ve tutarlı bir biçimde yürütülmesi
- Onay sürecinin takibi
- Firmanızın ürün bildirimlerinin yapılması
- FDA tarafından talep edilen belgelerin hazırlanması
- Onay süreci esnasındaki problem ve aksamalara hızlı şekilde çözüm seçenekleri sunulması

İletişim kanallarının gelişmesi, ülkemizin ihracata yönelik konumu nedeniyle FDA onay işlemleri ülkemizde de son zamanlarda oldukça geniş kitlelere ulaşmıştır. Türkiye’den ABD’ye ürün satmak istiyorsanız Tam Çözüm olarak yanınızdayız. ABD’ ye ihracat yapmanız için gerekli olan FDA başvurusu, FDA Kaydı ve FDA Belgesi gibi tüm süreçlerde, tüm bilgi birikimi ve deneyimlerimizle sizlere destek sunmaktayız. Tüm süreci en iyi şekilde planlayarak, FDA takvimine uygun bir şekilde belgenizi almanızı sağlamaktayız. FDA belgesi sahibi olmak için şimdi bize ulaşın!


 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • BRC BRCGS Belgesi Danışmanlığı
    BRC belgesi, uluslararası alanda kabul görmüş olan standartların yerine getirilmesi sonucunda gıda firmalarına verilmektedir.
  • CE Belgesi Zorunlu Ürünler
    Ürünlerinizin, Avrupa Birliği içerisinde var olan ülkelere sorunsuz bir şekilde giriş yapabilmesi için CE belgesi önemli bir yer tutmaktadır.
  • GRS Etiketinin Amacı Nedir?
    Ürünlerin daha iyi koşullarda, standartlara uygun bir şekilde dönüştürülüp, geri kazandırılması, hem kaynakların etkin kullanımı hem de çevre ve canlı sağlığı açısından önem taşımaktadır.
Whatsapp
Instagram