Telefon
Mobil Menü

FDA Kaydı Gerektiren Ürün Grupları

FDA belgesi alma konusunda muhakkak hızlı bir biçimde sonuç edinmek isteyeceksiniz. Ayrıca ilaç ya da gıda türündeki ürünlerinizle ABD’ye açılmak gibi bir niyetiniz varsa en doğru ve en şeffaf danışmanlık hizmetini alacağınız Tam Çözüm ile ortak hareket edebilirsiniz. Böylelikle FDA Kaydı ile gerekli şartlara sahip olarak en kolay biçimde bu süreci tamamlayabilirsiniz. FDA kapsamında son derecede gelişmiş bir düzenlemeyi göreceksiniz. Genel olarak bu işlemlere tabi olmanız adına belli başlı sektörlerde yer almanız önemli olacaktır.
•    Gıda ürünleri
•    İlaçlar
•    Tıbbi cihazlar
•    Radyasyon yayan ürünler
•    Aşılar
•    Kan ve kan ürünleri
•    Hayvansal ve veterinerlik ürünleri
•    Kozmetik ürünleri
•    Tütün ürünleri
Firmanızın bu ürünlerin imalatı, satışı ve ihracatı gibi girişimlerde bulunması halinde FDA düzenlemelerine tabi olmaları söz konusudur. FDA kurumu kendi alanında global anlamda otoriter bir yer tutmaktadır. Amerikan halkının sağlığını korumak için ortaya çıksa da dünya genelinde kabul görmektedir. Ürününüzün güvenli, etkili ve zararsız olduğunu kanıtlamak için muhakkak FDA onayından geçmeniz gerekmektedir. Bu süreci yönetme ve etkili sonuçlar alma konusunda da firmamıza yönelerek aradıklarınıza ulaşabilirsiniz. Böylelikle müşterilerin güvenini kazanacak ve satış rakamlarınızı da ciddi manada arttıracaksınız. Var olan düzenlemelere ilişkin bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


FDA Kaydı Nedir?


Firmanız gıda ve ilaç sektöründe üretim yapıyorsa muhakkak FDA Kaydı gereklidir. Özellikle yurtdışına açılmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak hususunda FDA belgesi zaruri şartlar arasında almaktadır. Ürettiğiniz ürünlerin insan ya da hayvan kullanımı sonrasında bir zarar teşkil etmediğini kanıtlamak zorundasınız. Ancak FDA Kaydı ve Belgelendirme süreci son derecede karmaşık ve zaman gerektiren bir eylem olduğundan dolayı yardım almanızda yarar vardır. Firma olarak bu noktada en kapsamlı şartları yakalamak ve bilgilendirilerek bu süreci gerçekleştirmek konusunda da firmamızdan destek almanızda yarar vardır. FDA kaydı oluşturmanın en pratik yolu alanında uzman ve deneyimli kuruluşlardan danışmanlık hizmeti almaktır. FDA kaydı oluşturarak, ürünlerinizle ABD pazarına girmek için Tam Çözüm’ e ulaşın!

FDA kaydı ve belgelendirme işlemlerini tamamlamanız adına firmamızla ortak hareket etmeniz size büyük avantajlar sağlayacaktır. Ayrıca ürünlerinize dair incelemeleri ve testleri hallederek; FDA onayı için ne denli uygun olduğunu göreceksiniz. Öte yandan ürüne dair risklerin olmadığını da kanıtlayarak; belli başlı yöntemleri uygulamaya koyacağız. Ürünlerinizi onayladığınız takdirde FDA sertifikasına sahip olacak ve ABD sınırları içerisinde satış yapma imkânını elde edeceksiniz. FDA Kaydı ile ilgili daha detaylı bilgi için “FDA Kaydı” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.


FDA Kaydı Nasıl Yapılır?


FDA kaydı çok yönlü ve uzun işlemleri içerisinde barındıran bir konumdadır. Bu sebeple FDA kaydı oluşturmak adına profesyonel destek almak yararınıza olacaktır. Şeffaf ve tutarlı bir süreç sonrasında FDA kaydı ve belgelendirme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasında Tam Çözüm’ ün etkisini göreceksiniz. FDA Kaydı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için “FDA Kaydı Nasıl Yapılır?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

FDA belgesi almak adına izleyeceğiniz en pratik yol firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Bu sürecin son derecede karmaşık olduğunu bildiğimizden dolayı bu alanda edinmiş olduğumuz tüm bilgi ve birikimi sizler adına kullanmaktayız. FDA kaydı ve tüm belgelendirme süreçleri hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için şimdi bize ulaşın!

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • BRC Gıda Sertifikası
    BRC gıda sertifikası işletmelerin kesinlikle alması gereken bir belge olarak ön plana çıkmaktadır. Uluslararası gıda alanında belirlenen koşulları ve standartları içerisinde barındıran bu sertifika, çalışmalarınızın değerini fazlasıyla arttırma etkisine sahiptir.
  • FDA Belgesi Nedir? Nasıl Alınır?
    ABD' ye ilaç, gıda ve medikal ürünler sunan yabancı firmaların FDA Kaydı yaptırmaları, ürünleri için FDA Belgesi almaları zorunludur. Bu zor süreçte sizlere, FDA işlemlerinde uzman ve deneyimli kadromuzla en doğru ve en hızlı hizmeti sunmaktayız.
  • FDA Kaydı
    Türkiye' de ki üreticiler için her geçen gün daha büyük önem taşıyan FDA Kaydı, ABD' ye ihracat yapacak üretilere ait bilgilerin bir veri tabanına kaydedilmesi işlemidir.
Whatsapp
Instagram