Telefon
Mobil Menü

FDA Kaydı Ücreti

FDA kaydı oluşturulmadan önce onay sürecine ilişkin olarak tüm detayları bilmek isteyeceksiniz. Tam Çözüm FDA belgelendirme sürecinin tam aşamalarında sizlere destek olmaktadır. Genel olarak ABD Sağlık Bakanlığı ile koordineli çalışan FDA (Food and Drug Administration) kuruluşundan onay almanız adına ne şekilde bir yol izlemeniz gerektiğini biliyoruz. Böylelikle bazı ürünlerin imalat ve pazarlama sürecinde yer alan bir yapıdaysanız bu süreçten geçmenin önemini belirtiyoruz.
- Gıdalar
- İlaçlar
- Tıbbi Cihazlar
- Radyasyon Yayan Cihazlar
- Aşılar
- Kan ve Biyolojik Materyaller
- Kozmetik Ürünler
- Tütün Ürünleri
Yukarıda adı geçen ürür gruplarının üretimi içerisindeyseniz konuya dair tüm detayları Tam Çözüm rehberliğinde öğreneceksiniz. Ayrıca firmamız dahilinde FDA kaydı ücreti konusunda da kapsamlı bir bilgilendirmeye tabi olacaksınız. Genel olarak etkin bir başlangıç yapmanız adına tüm detayları öğrenmenizi hedefliyoruz.
Firmanızın imal ettiği ürünlerin satışıyla birlikte ihracat ve ithalat işlemleri FDA kriterlerine uygun olarak hareket etmeniz gerekecektir. ABD halkının sağlığını koruma noktasında FDA onayını almanızda firmamızın etkisi büyük olacaktır. Özellikle FDA kaydı ve belgelendirme ücreti noktasında da her zaman hizmet kalitesi ve fiyat dengesini koruyor olacağız. Her bir ürünün etkin, güvenli ve güvenilir bir yapıda ihraç etmenizde olanak sağlamaktayız. ABD gıda ve ilaç piyasasına dâhil olmanız konusunda tüm desteğimizle yanınızda olacağız.
FDA kuruluşunun yetkileri son derecede kapsamlı bir konumdadır. Ayrıca FDA’ nın ortaya koyduğu çalışmaların yanı sıra standartları hep üst seviyede olacaktır. Bu yüzden FDA Kaydı oluşturarak FDA Belgesi almanız aynı zamanda birçok ülkede referans sahibi olmanız anlamını da taşıyacaktır. İhracat faaliyetlerinizi değişik ülkelere yapmak gibi bir hedefiniz varsa da Tam Çözüm’ ün desteğini alarak harekete geçebilirsiniz. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram hesabımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.


FDA Kaydı Nedir ve Nasıl Alınır?


Firmanızın imal ettiği gıda, ilaç ya da tıbbi cihaz gibi ürünlerin insan ya da hayvan sağlığı için sorun teşkil etmediğini kanıtlamanızda FDA Belgesi almanızın etkisi büyüktür. Ayrıca ürünlerinizin potansiyel faydalarını göstermeniz hususunda da FDA her zaman raporlamalar isteyecektir. Sadece üretici olarak değil aracı firma olarak da bu işlemleri gerçekleştirmeden önce muhakkak FDA kaydı oluşturmanız gerekecektir. FDA Başvuru sürecinden itibaren tüm süreçlerde Tam Çözüm yanınızda olacaktır. FDA kaydı ile ilgili detaylı bilgi almak için aynı zamanda “FDA Kaydı” ve “FDA Kaydı Nasıl Yapılır?” başlıklı makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

FDA Kaydı ve belgelendirme sürecinde ürünleriniz üzerinde çeşitli analiz ve testler yapılacaktır. Ayrıca bu testler öncesinde ürünlerinizi ön denetimlere tabi tutarak, potansiyelini ve olumsuzluğunun olup olmadığını ele alacağız. Tamamen bilimsel olarak kanıtlanmış olan metotlar ve yöntemlerle bu süreci gerçekleştirdiğinizi belirteceksiniz. Sonrasında da onaylanan ürünlerin gerekli izinlerinin alınması ve ABD sınırları içerisinde de satışa sunulmaya hak kazanmış bir konumda olduğu belgelenecektir.

FDA Belgesi Nedir?


ABD piyasasına gıda, ilaç ya da diğer medikal ürünleri sunmanız noktasında FDA belgesi zorunluluktur. FDA kaydı ve belgelendirme süreci çok yönlü ve karmaşık süreçleri içerdiği için bu alanda uzmanlığa sahip olan Tam Çözüm ile birlikte hareket etmeniz süreci kolaya indirgeyecektir. FDA Belgesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için “FDA Belgesi Nedir? Nasıl Alınır?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz. FDA kaydı ve belgelendirme süreci ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için şimdi bize ulaşın!
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FDA Belgesi Maliyeti
    FDA belgesi maliyeti, başvuru türüne göre farklılıklar göstermektedir. Ürün sınıflandırmaları, başvuru türüne göre yapılması gereken işlemler, maliyeti etkileyen diğer faktörler arasında yer alır.
  • FDA Belgesi Nasıl Alınır?
    FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi), Amerika Birleşik Devletleri'nde ürünlerin güvenliği ve etkinliği konusunda denetim sağlayan önemli bir kurumdur. ABD? ye ürün satan ya da satmak isteyenler için "FDA belgesi nasıl alınır?" sorusu sıklıkla sorulan sorular arasında yer alı
  • FDA Kaydı Nasıl Yapılır?
    FDA Kaydı için başvuru, elektronik olarak yapılmaktadır. FDA Kaydı, başvuru aşaması ve sonrasında karmaşık süreçler içermektedir. Bu sebeple firmalar için en kolay ve pratik yol, bu alanda yetkin ve deneyimli profesyonel firmalardan danışmanlık almak olacaktır..
Whatsapp
Instagram