Telefon
Mobil Menü

FSSC 22000 Belge Sorgulama

Gıda endüstrisi, sahip olduğu özellikler nedeniyle diğer sektörlere oranla çok daha kritik bir öneme sahip çalışmalar gerçekleştirir. İşletmelerin satış, tasarım, üretim veya dağıtım gibi gıda zincirinin hangi halkasında yer aldığı fark etmeksizin gıda güvenliğiyle ilgili tedbirleri almış olması gerekir. Oluşturulan kalite yönetim sisteminin süreklilik arz etmesi içinse kontrollerin aksatılmadan devam ettirilmesi ve tehlikelere karşı anında müdahale edilmesi son derece önemlidir. Bunun yanı sıra standartlara uygunluğunuzun FSSC 22000 belge sorgulama işlemiyle kontrol edilebildiğini de bilmelisiniz.

Gelişen teknoloji, gıda güvenliğine yönelik atılan adımları görme noktasında işletme detaylarına erişimi bir hayli kolaylaştırmıştır. FSSC 22000 resmi internet sitesi üzerinden tüm dünyadaki gıda firmalarının belge sahibi olup olmadığı, kolaylıkla görülebilmektedir. Bu durum, firmanızın kalitesini gösterme açısından oldukça önemli bir fırsattır. Uzman ekibimiz aracılığıyla yararlanacağınız belgelendirme hizmetlerinin karşılığını ise uygulamalarınızın gelişimi ve sahip olacağınız belge sayesinde fazlasıyla alabilirsiniz. Ayrıca iş ortaklığı yapacağınız firmaların belgesini de sorgulamayı unutmamalısınız. FSSC 22000 belgesi hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


FSSC 22000 Belge Sorgulama Neden Önemlidir?


FSSC 22000 belgesi, uluslararası alanda belirlenen gıda güvenliği ve hijyen koşullarının uygunluğunun gösterilmesini sağlamaktadır. En doğru şekilde belge sahibi olabilmek için ise mutlaka profesyonel destek almanız gerektiğini belirtmeliyiz. Alanında uzman olan ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda işletmenize üst düzey katkı sağlar. İşletmeniz bu sayede yasal prosedürleri de karşılayarak, herhangi bir sorun yaşamadan faaliyetlerine devam eder. FSSC 22000 belgesi sahibi olmak için web sitemizde yer alan telefon numaraları ve whatsapp hattı üzerinden biz ulaşabilirsiniz.

FSSC 22000 belge sorgulama sahip olduğunuz yetkinlikleri gözler önüne sermenize katkıda bulunur. Resmi makamların belirlediği standartlara hâkimiyetiniz, oldukça net bir şekilde görülebilir. Aynı zamanda siz de alacağınız belgenin geçerliliğini bu alanda takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sorgulama işlemleriyle gösterebileceğiniz bazı önemli ayrıcalıkları ise aşağıda görebilirsiniz:

• Gıda güvenliğinin sağlanması
• Tedarik zincirinin kontrol altında tutulması
• Müşteri güveni
• Rekabet avantajı
• Çalışan bağlılığı
• Hukuki düzenlemelere uyum
• Sürekli iyileştirme çalışmaları
• Risk analizi ve yönetimi
• Atık kontrolü
• Sorunsuz hijyen şartları

Yukarıdaki tüm bu avantajlar, gıda sektöründeki kalite standartlarınızı ve güvenilir bir firma olduğunuzu net biçimde karşı tarafa aktarmanızı kolaylaştırır. Bu sayede çok daha gerçekçi işletme hedefleri koyabilir ve kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda insan sağlığı ve çevreye karşı son derece duyarlı bir seviyeye gelerek, gönül rahatlığıyla çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra alanında uzman ekibimizle iş ortaklığı yaparak, çok daha fazla sayıda ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.


FSSC 22000 Belgesi Almak İçin Doğru Adres


Firmamız, gıda işletmelerinin tüm uygulama ve belge ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaktadır. Gerekli yetkinlik ve uzmanlığa sahip olan kadromuz, firmanıza özel olarak çalışmalarını gerçekleştirerek, alanınızda zirveye oynamanızı sağlar. Tüm uygulamalarınızın standartlara uygun düzeye ulaşmasıyla son derece verimli biçimde çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Böylelikle çalışanlarınız, personeliniz ve gıda zincirinde birlikte çalıştığınız paydaşlarınız için etkileyici uygulamalara rahatlıkla imza atabilirsiniz. FSSC 22000 belgesi ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için web sitemizin iletişim bölümü ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • Yerli Üretim Logosunun kullanımı
    Üretim yeri Türkiye olan ve perakende olarak satışa sunulan ürünlerde kullanımına başlanan ?Yerli Üretim? logosu, etiketler ve fiyat listelerine, kolaylıkla görünebilir ve okunabilir şekilde yerleştirilecek.
  • FDA Onayı Olmazsa Ne Olur?
    Başta gıda ve ilaç olmak üzere, insan ve hayvan sağlığı üzerinde etkiye sahip ürün gruplarının ABD' ye giriş yapabilmesi için FDA Onayı gereklidir. FDA tarafından onaylanmayan ürünler ülkeye giriş yapamaz.
  • FDA Belgesi Nedir? Nasıl Alınır?
    ABD' ye ilaç, gıda ve medikal ürünler sunan yabancı firmaların FDA Kaydı yaptırmaları, ürünleri için FDA Belgesi almaları zorunludur. Bu zor süreçte sizlere, FDA işlemlerinde uzman ve deneyimli kadromuzla en doğru ve en hızlı hizmeti sunmaktayız.
Whatsapp
Instagram