Telefon
Mobil Menü

FSSC 22000 Belgesi Nasıl Alınır?

FSSC 22000, kalite yönetim sistemleri içerisinde gıda güvenliğinin sağlandığını gösteren çok önemli bir belgedir. Gıda sektöründe bulunan pek çok işletmenin bu belgeye sahip olması gerekir. Bu sayede üretimden satışa kadar sürdürülen tüm çalışmanın güvenlik esasları gereğince yapıldığı gösterilebilir. Gıda işletmeleri ise “FSSC 22000 belgesi nasıl alınır?” konusunda detayları fazlasıyla merak etmektedir. Bu aşamada ilk belirtmemiz gereken belgelendirme konusunda gerekli tecrübeye sahip ekibimize ulaşmanızın şart olduğudur. Web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşarak FSSC 22000 belgesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp ve telefon numaramız üzerinden son derece pratik bir şekilde ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz. Böylece hem iş kolunuzu hem de gereksinimlerinizi detaylıca iletebilirsiniz. İletişim kurmanızın hemen ardından hızlıca harekete geçecek olan uzman kadromuz, firmanıza özel bir hazırlık yapmaktadır. Genel standartlarla beraber etkisi bir hayli özel olan teknikler, menfaatlerinizin gelişmesi adına büyük önem arz eder. Siz de ayrıntılı bilgi almak için firmamızı mutlaka aramalısınız. FSSC 22000 belgesi hakkında “FSSC 22000 Belgesi” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.FSSC 22000 Belgesine Sahip Olma Süreci


FSSC 22000 belgesini almak için ilk önce danışmanlık desteği almanız gerektiğini belirtmeliyiz. Çünkü süreçler, tam anlamıyla profesyonel şekilde yönetilmelidir. Bu aşamada ise artık tedirginlik duymanıza hiç gerek yok. Alanında uzmanlardan kurulu olan ekibimiz, tüm beklentilerinize ustalıkla karşılık vererek, çok geçmeden belgenize kavuşmanızı sağlar. Bununla beraber belgeye ulaşmanız için izlemeniz gereken yol, aşağıdaki gibidir:

• Firmamızla iletişime geçmenizle beraber öncelikle işletme gereklilikleriniz tespit edilir.
• Belgenin standardı belli olsa da iş kolunuza göre ekstra önem verilmesi gereken noktalar olabileceği için ilk değerlendirme çok önemlidir.
• Uygulamalarınızın verimliliği analiz edildikten sonra yanlış ve doğrularınız açıkça görülür.
• Almış olduğunuz tedbirlerin yeterliliği değerlendirilerek, yeni bir düzenleme yapılır.
• Risk analizi konusunda hem yönetici hem de personeller için gerekli eğitim planlaması gerçekleştirilir.
• Eğitimler devam ederken diğer yandan önemli evrakların hazırlanma süreci başlar.
• Performansın değerlendirilmesi, gıda güvenliğinin takibi ve olası acil durumlarda gösterilmesi gereken davranışlar gibi konular dokümantasyon işlemleriyle kayıt altına alınır.
• Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte ön değerlendirme aşamasında olduğu gibi tekrardan bir denetim gerçekleştirilir.
• Denetim esnasında herhangi bir uygunsuzluğun tespit edilmemesi halinde belgelendirme adımına geçilir.
• Yetkili kurumların akredite ettiği kurumumuz, resmi onaylı belgenizi tarafınıza iletir.

Belgelendirme konusunda ilgi çekici yöntemlerimizle fark yarattığımız için hiçbir problemle karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Kalitenizi gözler önüne serebilmenize verdiğimiz destekle siz de markanızı hayallerinizdeki seviyeye kolayca çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamaların sürekli iyileşmeye yönelik olması, uzun vadede elinizi fazlasıyla güçlendirir. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşarak FSSC 22000 belgesi ile ilgili tüm konularda destek sağlayabilirsiniz.


Belgelendirme İşlemlerinde Etkileyici Uygulamalarımızı Keşfedin


Gıda güvenliği için sahip olacağınız belgeyi, firmamızın kişiye özel işlemleri sayesinde kolaylıkla elde edebilirsiniz. Gerekli düzeyde donanımlı olan ekibimiz, tam anlamıyla kişi ve işletmelere özel hizmet seçenekleri sunmaktadır. Zorluk yaşadığınız veya kafanızı karıştırabilecek aşamalar başta olmak üzere uygulamalarımızın tamamı için kusursuz bir iş birliği vadediyoruz. Bununla beraber sadece bir telefon yardımıyla bize ulaşarak, ücretsiz bilgilendirme hizmetimizden hemen faydalanabilirsiniz. FSSC 22000 belgesi ile ilgili danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sektör içerisinde gıda güvenliğinin sağlanması gereken oldukça fazla sayıda iş kolu bulunmaktadır. Üretim, satış, lojistik ve depolama gibi alanların tamamı için özel işlem gerekliliği vardır. Çünkü her biri kendi içinde büyük öneme sahip olan işletme türlerinin, gıda güvenliği için farklı adımlar atması gerekebilir. Amaçlanan işlemleri gerçekleştirebilmek içinse desteklerimize duyulan ihtiyaç, oldukça yüksek orandadır.

Uzman ekibimizle irtibata geçmeden hizmet alma konusunda karar vermemenizi öneriyoruz. Sizinle aynı amacı taşıyan ve beklentilerinizi tamamen algılayan bir kadromuz olduğu için en ufak bir sorun bile yaşamanıza müsaade etmiyoruz. Sizleri de hizmetlerimizi keşfetmek için bizi aramaya davet ediyoruz.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • BRC Belgesi Avantajları
    Gıda endüstrisi için belirlenen standartlara uyum gösterdiğiniz takdirde müşteri ve iş ortaklarınız için etkileyici düzeyde güven ortamı hazırlamış olursunuz.
  • GRS Nedir?
    GRS, uluslararası ve gönüllülüğün esas alındığı bir ürün standardı sistemi olarak, özellikle gözetim zinciri, geri dönüştürülmüş içerikler, kimyasal sınırlamalar ve hem sosyal hem de çevresel koruma uygulamaları için gereklilikler belirlemektedir.
  • FDA Kaydı İçin Ne Yapılır?
    ABD' ye gıda, tıbbi ürünler, ilaçlar, alkol ve tütün mamullerine dair yapılacak gönderimler FDA tarafından çeşitli kriterlerle düzenlenmektedir.
Whatsapp
Instagram