Telefon
Mobil Menü

FSSC 22000 Belgesi Nereden Alınır?

Gıda kalitesini sağlamak için alınan güvenlik önlemleri için uluslararası kuruluşlar tarafından oluşturulan standartlar bulunmaktadır. Bu standartlar, FSSC 22000 adıyla ifade edilir ve gıda sektöründeki tüm işletmeler için önemli bir gerekliliktir. Üretimden satışa kadar gıda için yaptığınız tüm çalışmaların kalitesini ortaya koymak için bu belgeye ihtiyacınız vardır. Bu noktada “FSSC 2000 belgesi nereden alınır?” sorusuyla da sıklıkla karşılaşılmaktadır.

Belgenizi nereden alacağınıza karar vermeden önce ilk olarak WhatsApp ve telefon hatlarımızdan herhangi birini kullanarak, firmamızla irtibata geçmenizi önemle tavsiye ederiz, çünkü faaliyet olarak farklı uygulamalar yapan gıda işletmelerinin yoğunlaşması gereken konular değişiklik gösterir. Uzmanlarımızın yapacağı bilgilendirme sonucunda ise hemen hizmet almaya başlayacağınıza inanıyoruz. Ayrıca son derece kaliteli bir süreç yürüterek, en iyi sonucu almanız adına titizlikle çalışmaktayız. FSSC 22000 belgesi hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Tam Çözüm' ü Tercih Ederek FSSC 22000 Belgesine Kolaylıkla Sahip Olabilirsiniz


FSSC 22000 belgesi için seçeceğiniz firmanın hizmetleri oldukça büyük önem arz eder. Çünkü yapılacak en ufak bir yanlış bile geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir. Bu yüzden tüm aşamaların donanımlı ve tecrübeli danışmanlar tarafından yürütülmesi gerekir. Uzun yıllara dayanan sektör deneyimimiz, bizleri bu alanda son derece ayrıcalıklı kılmaktadır. Daha önce işlemlerini tamamladığımız gıda firmalarının ulaştıkları seviye ise motivasyonumuzu sürekli arttırmaktadır. FSSC 22000 belgesi ile detaylı bilgi için “FSSC 22000 Belgesi” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Belgelendirme uygulamaları için bizi tercih ederseniz, aşağıdaki faydaların tamamına kolaylıkla sahip olabilirsiniz:

• İlk olarak bilmeniz gereken resmi makamlarca yetkilendirilmiş olmamızdır.
• Resmi yetkimiz sayesinde uluslararası geçerliliğe sahip bir belgeye ulaşırsınız.
• Gıda endüstrisinin tüm işlerine tam anlamıyla hâkim durumda olan bir uzman kadroyla hizmet veriyoruz.
• Klasik uygulamaların yanı sıra işletmelere özel çözüm yöntemleri geliştirmekteyiz.
• Maliyet açısından zorlanmamanız için en iyi fiyat teklifini sunmayı garanti ediyoruz.
• Maliyetleri etkileyen faktörlerin tamamını büyük bir titizlikle hesaplıyor olmamız, değerinde ve fahiş olmayan ödemeler yapmanızı sağlar.
• Baştan sona iletişim konusunda hiçbir sorun oluşmaması adına kesintisiz destek sunuyoruz.
• İş ortaklığımızı değerlendirme süreciyle başlatarak, belgelendirme ve yeniden denetim gibi uygulamalarımızla devam ettirmekteyiz.
• İşletmenizin tüm dokümantasyon ve eğitim ihtiyaçlarını, firmamız aracılığıyla karşılayabilirsiniz.
• Periyodik aralıklarla yeniden denetim talep ederek, uygulamalarınızın performansını analiz ettirebilirsiniz.
• Güncellenen maddeler ve yeni eklenen standartlar hakkında hemen bilgi alarak, düzenlemelerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
• Eğitim ve denetim planlamasını, işleriniz aksatmadan düzenlemeye çok dikkat ediyoruz.
• Çalışan bağlılığını ve müşteri memnuniyetini kolaylıkla arttırabilmeniz adına pek çok faydayı aynı anda hizmetinize sunmaktayız.

Belirttiğimiz bu ayrıcalıklar, en iyi hizmete erişmeniz için son derece kritiktir. Belgeleye ulaşırken duyduğunuz iş birliği ihtiyacını gideriyor olmamız sayesinde problemlerin kolaylıkla bertaraf olacağından da emin olabilirsiniz. Şimdi bizimle irtibat kurarak, detaylı bilgiler hakkında merak ettiğiniz soruları uzman ekibimize yöneltebilirsiniz. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşarak FSSC 22000 belgesi hakkında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.


Gıda İşletmelerine Özel Belgelendirme Hizmeti


Denetim, eğitim ve belgelendirme gereksinimlerinizi, işletmenize özel olarak attığımız adımlarla çözüme ulaştırmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek, en doğru sonuca kavuşmanızı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda her yeni güne oldukça yüksek bir motivasyon eşliğinde başlamaktayız. Firmamıza ulaşan tüm müşterilerimizin hizmetlerini profesyonel şekilde analiz ediyor ve en uygun planlama ile anında harekete geçiyoruz. Aynı zamanda kısa süre içerisinde çalışmalarımızı tamamlıyor olmamız, gerekli düzenlemelerinizi hızla yapmanızı kolaylaştırır. FSSC 22000 belgelendirme süreci hakkında detaylı bilgi için “FSSC 22000 Belgesi Nasıl Alınır?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Vadettiğimiz ayrıcalıkların tamamından faydalanabilmeniz için ekibimizle iletişim kurmanız yeterli olmaktadır. İlk değerlendirmenin hemen ardından başlattığımız hizmetlerimizle çok geçmeden çözüme kavuştuğunuzu yakından görebileceksiniz. Böylece gıda güvenliği konusunda hiçbir ayrıntının göz ardı edilmeden hayata geçirilmesiyle sektörünüzde adınızı çok daha fazla kişiye duyurabileceksiniz. Siz de bizimle iletişime geçerek, son derece kıymetli çalışmalarımızın başlamasını talep edebilirsiniz. Web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • BRC Danışmanlığı
    BRC standartları, gıda sektöründe üretim başta olmak üzere dağıtımdan depolamaya kadar tüm alanlarda kalite ve güvenlik adına alınması gereken tedbirleri ifade eder.
  • BRC Belgesi Nereden Alınır?
    BRC belgesi gıda üreticileri, perakendeciler ve diğer tedarik aşamalarında faaliyette bulunan tüm işletmelerin daha kaliteli bir hizmet sunmak adına almaları gereken bir belgedir.
  • FDA Kaydı Hizmeti
    Firmanızın sattığı ürünlerin ABD' ye ihraç edilmesi ve serbest dolaşımı için FDA Kaydı olmazsa olmaz şartlar arasında en önemlisidir.
Whatsapp
Instagram