Telefon
Mobil Menü

FSSC 22000 Eğitimleri

Gıda güvenliği yönetim sistemleri arasında bulunan FSSC 22000, gerekli standartların karşılanması adına oldukça önemlidir. Uluslararası standartlara göre belirlenen programlar sayesinde gıda zincirinin korunması amaçlanır. Bu aşamada FSSC 22000 eğitimleri ise işletmelerin en doğru biçimde prosedürleri karşılamasını sağlar. Eğitimlerin profesyonel uzmanlar tarafından verilmesi sonucunda gıda firmanızın kalitesini kolaylıkla arttırmanız mümkündür. FSSC 22000 Belgesi ve eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Belgelendirme ve eğitim konularında alanında gerekli tecrübeye sahip bir ekiple eğitim gereksinimlerinize hitap ediyoruz. Belirlenen standartlara ve yeni gelişmelerin tamamına hâkim bir şekilde eğitim programlarımızı düzenliyoruz. Bu sayede işletme sahibi, yöneticisi ve personelinin tamamına yapması gerekenleri açıkça gösteriyoruz. Gıda sektöründe üretim, tedarik veya depolama fark etmeksizin pek çok iş kolunda faaliyet gösteren firmalardan biriyseniz, web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden uzmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.FSSC 22000 Eğitimlerinin Kapsamı


ISO 22000 standartlarını temel alan ve kendi içerisinde özel prosedürleri bulunan FSSC 22000 için geç kalmadan harekete geçmelisiniz. FSSC 22000 belgesi hakkında detaylı bilgi için “FSSC 22000 Belgesi” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz. İşletmenizi üst düzey bir kaliteye ulaştırmak adına eğitimlere katılarak, marka değerinizi rahatlıkla arttırabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından düzenlenen ve oldukça önemli olan eğitimlerin kapsamını ise aşağıda görebilirsiniz:

• Gıda güvenliğiyle ilgili kalite yönetim sistemlerinin temellerini öğrenebilirsiniz.
• Risk analizi, yasal gereksinimler ve kritik kontrol noktaları (HACCP) gibi kavramlara tam anlamıyla hâkim olursunuz.
• Faaliyet alanına göre dokümantasyon oluşturma adımlarını detaylıca görebilirsiniz.
• Gerekli durumlarda kayıtlarınızın güncellenmesi ve saklanması gibi aşamaları kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
• Süreçlerinizin verimini iç denetim uygulamalarıyla tespit edebilirsiniz.
• İşletmenizde en ufak bir risk bile almadan çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz.
• Olası tehlikeleri önceden anlama mekanizması oluşturarak, maddi ve manevi zararların önüne geçebilirsiniz.
• Hem personelinize hem de müşterilerinize verdiğiniz önemi göstererek, firmanıza olan güven ve bağlılığı arttırabilirsiniz.
• Tesis ve ekipmanlarınızın gerekli hijyen koşullarını sorunsuz bir şekilde sağlayabilirsiniz.
• Kalitesini yükselttiğiniz uygulamalarınızın devamlılığını sağlayarak, uzun vadede işletme olarak sektörünüzde kalıcı hale gelebilirsiniz.

Firmamız aracılığıyla katılacağınız FSSC 22000 eğitimleri ile yukarıdaki kapsamın çok daha fazlasını yakından görmüş olacaksınız. Bu sayede ayrıca sektörünüzde çok ciddi bir rekabet avantajını da elde edeceksiniz. FSSC 22000 standardının faydaları hakkında “FSSC 22000 Faydaları” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.


Eğitim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Gıda işletmenizin gerekli eğitimlere ulaşabilme noktasında oldukça titiz biçimde hareket etmelisiniz. Böylelikle elde etmek istediğiniz ayrıcalıklara çok daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda firmanızın kalitesini ortaya koyarak, rahatlıkla güven kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra uzman kadromuzdan destek almanız durumunda kazanacağınız bazı faydalara aşağıda göz atabilirsiniz:

• Eğitimlerimizin tamamı, alanında gerekli yetkinlik ve deneyimi taşıyan ekibimiz tarafından hazırlanır.
• Yasal prosedürleri çok iyi bilen kadromuz, almanız gereken önlemler için sizleri ayrıntılı olarak bilgilendirir.
• Yetkili kurumlar tarafından akredite edilmiş olan firmamız aracılığıyla uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya sahip olursunuz.
• Eğitim programları için güncel gelişmeler göz ardı edilmeden anında düzenleme yapılmış halde doğru bir destek alırsınız.
• Teoride gösterilen çalışmalar, pratik uygulamalarla pekiştirilir.
• Gıda güvenliği adına ihtiyaç duyduğunuz tüm konular hakkında bilgi alabilirsiniz.
• Çalışma düzeninize göre eğitim planlaması oluşturularak, tam anlamıyla faydalı bir süreç geçirmeniz amaçlanır.

Uzman danışman kadromuzla daima yanınızda olarak, FSSC 22000 belgesi ve eğitimleri konularında destek sunmaktayız. Eğitim alırken dikkat etmeniz gereken firma tecrübesi, hizmet kalitesi, uygun fiyatlar ve geçerli uygulamalar gibi tüm kriterleri, tam olarak avantajlarınızın artması için işletme politikamıza eklediğimizi bilmelisiniz. Böylece kusursuz bir deneyim yaşamanız ve eğitiminizi üst seviyede almanız fazlasıyla kolaylaşır. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşarak, eğitim programınızın oluşturulmasını isteyebilirsiniz.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FSSC 22000 Faaliyet Alanları
    FSSC 22000 belgesi, gıda sektöründe işletmeniz için kalite yönetim sistemini oluşturulduğunuzu açıkça göstermenize katkıda bulunur.
  • FDA Kayıt Nasıl Yapılır?
    FDA işlemleri, ABD? de yerleşik temsilci firmalarla yapılan birtakım görüşmeler, çeşitli test ve dokümantasyon çalışmalarının hazırlanması gibi karmaşık ve çok yönlü işlemleri içerir.
  • Makinalarda CE İşareti
    Makinalarınızın uluslararası önemli pazarlarda yer almasında, daha da etkin bir biçimde tercih edilmesinde CE işareti etkili olacaktır. Makinalar için CE belgelendirme süreci oldukça kapsamlıdır.
Whatsapp
Instagram