Telefon
Mobil Menü

FSSC 22000 Standardı Danışmanlığı

FSSC 22000, dünya genelinde yetkili kurumların titiz çalışmaları sonucunda belirlenen standartlara sahiptir. Oldukça önemli olan gıda güvenliğinin yüksek oranda sağlanması ve hataya yer bırakılmaması adına gerekli belgelendirme sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Gıda endüstrisinde faaliyetlerine devam eden tüm firmaların FSSC 22000 standardı danışmanlığı desteği alması, kalite yönetim sisteminin doğru şekilde hazırlanması adına son derece değerlidir. FSSC 22000 belgesi ile ilgili sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgi için “FSSC Belgesi Hizmeti” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Danışmanlık hizmetlerinin yetkinlik ve uzmanlık bakımından donanım sahibi danışmanlar tarafından verilmesi çok önemlidir. Çünkü gerçekleştirilen faaliyetler, olası yanlışlıkları kaldırabilecek durumda değildir. Yapılan hatalı davranışlar, doğrudan insan sağlığını tehdit edebilir. Bu yüzden hem işletme çalışanlarının hem de tüketicilerin tamamen koruma altına alınmasına gereken özeni göstermelisiniz. Web sitemizde yer alan telefon ve whatsapp hattı üzerinden bize ulaşarak FSSC 22000 belgesi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.


Danışmanlık Kapsamı Hangi Hizmetlerden Oluşur?


FSSC 22000 standartları için verilen danışmanlık desteği, çok özel ayrıntılardan oluşmaktadır. Yasal prosedürlere ve kritik haldeki uygulamalara uyum sağlamanız için kesinlikle yardım almayı ihmal etmemelisiniz. Böylece oldukça fazla sayıda ayrıcalığa da sahip olabilirsiniz. Danışmanlık hizmetlerinin detaylarını ise aşağıda yakından inceleyebilirsiniz:

• FSSC 22000 standardı hakkında ayrıntılı bilgilerin tamamı sizinle paylaşılır.
• ISO 22000 standardına ek olarak spesifik kuralların dahil edildiği FSSC ile gıda zincirini nasıl düzenleyeceğiniz aktarılır.
• Kalite yönetim sistemi koşulları doğrultusunda nasıl bir süreç izlemeniz gerektiğini net biçimde öğrenirsiniz.
• Organizasyonlar sırasında hangi dokümanları kullanmanız gerektiğini ve ne gibi durumlarda kayıt işlemi yapacağınızı anlarsınız.
• Yönetici ve diğer çalışanlarınızın konu hakkında en net şekilde bilgilendirilmesi adına eğitim programlarını düzenletebilirsiniz.
• Çalışma ortamında meydana gelebilecek tehlikeleri ve birçok riski değerlendirme fırsatı yakalarsınız.
• Gıda güvenliğiyle beraber insan sağlığı için gerekli tedbirleri alarak, sıfır hata stratejisiyle uygulamalarınıza devam edebilirsiniz.
• Beklenen seviyeye ulaşmanızın ardından kapsamlı bir denetime tabii tutulursunuz.
• Performansın değerlendirilmesiyle birlikte varsa hatalarınızın tamamını düzeltebilirsiniz.
• Kalite yönetim sisteminin sürekli işler duruma gelmesiyle sürdürülebilir faaliyetlere imza atabilirsiniz.
• Belgenizi aldıktan sonra geçerlilik tarihi boyunca düzenli aralıklarla yeniden denetim geçirerek, gıda güvenliğinden ödün vermeden markanızı korumaya devam edebilirsiniz.

Verilecek hizmetler, genel olarak gıda işletmelerinin faaliyet alanları ve diğer özelliklerine göre şekillenmektedir. Aynı şekilde firmalara özel düzenlenecek hizmetler, kaliteden uzaklaşmadan sürdürülür. Belli başlı bilgilerin yanı sıra özel gereksinimlerinize göre etkili çalışmalar gerçekleştiren uzman danışmanlarımız, tüm sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadırlar. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram sayfamız üzerinden bize ulaşarak FSCC 22000 belgesi ile detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.


Danışmanlık Hizmetlerimizle Eşsiz Uygulamalarımızdan Faydalanın


Danışmanlık firmamızın hizmet politikası gereği, tüm danışanlarımızın ihtiyaçlarını can kulağıyla dinliyoruz. Genel olarak FSSC 22000 belgesi standartları değişmese de firmalara göre düzenli bir eğitim programı çıkarılması, en çok avantaja ulaşmak adına çok önemlidir. Bu yüzden öncelikle gerçekleştirdiğiniz tüm hizmetlerin etkin biçimde analiz edilmesi mecburidir. FSSC Belgesi hakkında detaylı bilgi için “FSSC 22000 Belgesi” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.
İş kolunuza göre işletmenizi ziyaret ederek yerinde değerlendirme yapan uzman danışmanlarımız, yaptığınız doğru ve yanlış uygulamaları kısa süre içerisinde tespit eder. Daha sonra almanız gereken aksiyonlar için ayrıntılı bir bilgilendirme raporu, tarafınıza sunulur. Böylece gıda güvenliğini eksiksiz olarak sağlamanın verdiği rahatlıkla farklı işlerinize yoğunlaşma fırsatı da bulursunuz. Bunun yanı sıra tüketici ve çalışanlarınızın sağlığına yaptığınız katkı, firma itibarı ve artan satış rakamları olarak size döner. FSSC 22000 belgesi işletmelere birçok faydalar sağlar. Detaylı bilgi için “FSSC 22000 Faydaları” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Danışmanlık, eğitim ve belgelendirme hizmetlerimizden faydalanmanız, son derece kolay ve pratik biçimdedir. Çeşitli iletişim kanallarımız aracılığıyla ekibimizin tecrübelerinden gönlünüzce yararlanabilirsiniz. İsterseniz telefon isterseniz de whatsapp numaramız üzerinden dilediğiniz her zaman destek talebinde bulunabilir ve kusursuz şekilde yardım almaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FSSC 22000 Uyum Süreci
    FSSC 22000 uyum süreci beklediğinizden daha zorlu bir şekilde devam edebilir. İşletme çalışanları, yeni düzene alışmakta ve işlem yapmakta belirli sıkıntılar yaşayabilir. Bu noktada profesyonel bir danışmanlık hizmetinin önemi ortaya çıkar.
  • FDA Approved
    FDA, Dünyada tanınan bir denetleme kurumudur. Amerika Sağlık Bakanlığında yer alır. FDA Approved konusuna geldiğimizde denetleme kurulu tarafından önem verilen kriterleri olarak ifade edebiliriz.
  • FDA Onayı Sorgulama
    FDA onayı ifadesi, ABD' ye ürün ihraç etmek isteyenlerin sık sık kullandığı bir ifade olmakla birlikte ABD' ye gıda, tıbbi ürünler, ilaç, alkol ve tütün mamulleri göndermek isteyenlerin başvurması gereken bir zaruriyettir.
Whatsapp
Instagram