Telefon
Mobil Menü

FSSC 22000 Teklifi

FSSC 22000, gıda güvenliğinin sağlanması için bu alanda hizmet veren tüm firmaların sağlaması gereken standartları içermektedir. Dünya genelinde kabul görmüş olan bu standartlar, işletmenizin kalitesini arttırmayı hedeflerken başta sağlık olmak üzere her konuda uyulması gereken koşulları da belirtir. Gıda sektöründe tedarik, dağıtım, depolama ve üretim gibi çalışmalarınızın prosedürlere uygun hale gelmesi için belgelendirme sürecinizi başlatmalısınız. Firmamıza ulaşmanız halinde en iyi FSSC 22000 teklifi alacağınızı da bilmelisiniz.

Danışman ve eğitmen kadromuz, gıda kalite yönetim sistemleri hakkında gerekli donanıma sahiptir. Aynı zamanda firmamız, eğitim ve belgenizi almanızı kolaylaştırmak için tüm aşamalarda sizlere rehberlik eder. Yasal mevzuatları ve belgenin ifade ettiği metrikleri ayrıntılı olarak paylaşarak, sorunsuz biçimde faaliyetlerinize devam etmeniz sağlanır. FSSC 22000 belgesi teklifi almak için web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


En İyi FSSC 22000 Teklifi Konusunda Garanti Sunuyoruz


Firma olarak, gıda güvenliğinizi arttırmak için gerekli çalışmalarımızı aksatmadan sürdürmekteyiz. Firmaların standart ve özel ihtiyaçlarını karşılama noktasında attığımız adımlarla fark yaratıyoruz. Eğitim süreci geçmeden önce gerekli değerlendirmeleri hızla yaparak, eksiksiz bir planlama yapıyor ve hızlıca programınızı belirliyoruz. FSSC 22000 teklifi için en avantajlı şekilde olmanızı sağlamak adına kullandığımız yol haritamızı şu şekilde görebilirsiniz:

• Öncelikle gıda sektöründe gerçekleştirdiğiniz çalışmaları analiz ediyoruz.
• Üretim, satış veya dağıtım gibi iş kolları fark etmeksizin işletmenize özel bir planlama yapıyoruz.
• Yerinde kontrol gerçekleştirerek, eksiklik veya uygunsuzlukları kolaylıkla tespit etmekteyiz.
• En iyi sonuca ulaşmanız adına temel kavramların yanı sıra tüm detayları uzmanlığımızla sizlere aktarıyoruz.
• İşletmenizde bulunan tüm çalışanlar için eğitim programları hazırlayarak, gıda güvenliği konusunda bilincin artmasına katkıda bulunuyoruz.
• Çalışmalarınız sırasında muhtemel riskleri bertaraf etmek adına donanımlı şekilde hareket etmenizi sağlıyoruz.
• Bulundurmanız gereken belgeler, uymanız gereken kurallar ve risk yönetimi gibi konuların tamamı için dokümantasyon çalışmaları yapıyoruz.
• Kaliteli çalışmalarınızın süreklilik arz etmesi için yapmanız gereken takibin detaylarını paylaşıyoruz.
• Her ihtiyaç duyduğunuzda ve belirli aralıklarla yeniden işletmenizi denetleyerek, gelişiminize fazlasıyla katkıda bulunuyoruz.

Uzman ekibimiz sayesinde firmanıza özel çalışmalar gerçekleştirdiğimiz için yukarıdakilerin dışında çok daha fazla sayıda avantaja sahip olmanızı kolaylaştırıyoruz. Teklif sunma noktasında işletmelerinizin menfaatlerini göz ardı etmeden ve memnun kalmanızı garanti eden düzeyde bir yaklaşımla hemen ihtiyaçlarınızı karşılamanızı istiyoruz. Web sitemizin iletişim bölümü ya da resmi instagram sayfamız üzerinden firmamızla irtibata geçebilirsiniz.


FSSC 22000 Belgesi İçin Tam Çözüm’ den Destek Alın!


FSSC 22000 belgesi, ISO 22000 standartları doğrultusunda oluşturuluyor olsa da kendi içinde oldukça önemli ayrıntıları da barındırır. Gıda güvenliğinin yüksek oranda sağlanması içinse eğitimin mutlaka sorunsuz olması gerekiyor. Bu noktada seçeceğiniz firmanın uygulamalarından da emin olmalısınız. Aynı zamanda önceki referanslarını gösterebilen ve imza attığı başarılarla adından söz ettiren kurumlara yönelmelisiniz. FSSC 22000 belgesi ile ilgili detaylı bilgi için “FSSC 22000 Belgesi” başlıklı makalemizi inceleyebilir, eğitim ve belgelendirme konularında profesyonel destek almak için web sitemizde yer alan iletişim kanalları üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.  
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
Whatsapp
Instagram