Telefon
Mobil Menü

FSSC 22000 Uyum Süreci

Gıda işletmelerinin oldukça önemli olan kalite yönetim standartlarına uygun şekilde faaliyet göstermesi, uluslararası prosedürlerle zorunlu hale getirilmiştir. Profesyonel destek almanızın ardından gerekli tüm koşulları karşılar seviyeye kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte FSSC 22000 uyum süreci beklediğinizden daha zorlu bir şekilde devam edebilir. İşletme çalışanları, yeni düzene alışmakta ve işlem yapmakta belirli sıkıntılar yaşayabilir. Bu noktada tedirginlik duymanıza hiç gerek yok.

Belgelendirme sektörü içerisinde sahip olduğumuz üst düzey ekip, süreçlerin tamamında yanınızda yer alır. Danışmanlık, eğitim ve belgelendirme için gerekli olan tüm işlemler, tam anlamıyla rehberlik düzeniyle sürdürülür. Bu sayede hem uygulamalarınızın kalitesi hem de verimi fazlasıyla artar. FSSC 22000 belgesi hakkında kesintisiz bir danışmanlık desteği almak için web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinde bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


FSSC 22000 Uyum Süreci Nasıl Yönetilir?


FSSC 22000 uyum süreci için öncelikle kurumumuzun uzman ekibiyle bağlantıya geçmeniz gerekiyor. Böylelikle aşamaların tamamında sizlere yol arkadaşlığı ederek, herhangi bir sorun yaşamadan sistemin avantajlarını yaşamanızı kolaylaştırıyoruz. Bunun yanı sıra gerekli işlemleri faaliyetlerinize entegre ediyor ve işleriniz aksamadan kalitenizi zirveye taşımaya çalışıyoruz. Hizmetlerimiz sayesinde süreçleri daha iyi idare edebilmeniz için yaptığımız bazı katkılar şu şekilde sıralanır:

• FSSC 22000 standardının tüm ayrıntılarını sizinle paylaşıyoruz.
• Gıda güvenliği için belirlenen koşulları daha net öğrenebilmeniz için pratik uygulamalar gerçekleştiriyoruz.
• Yaptığımız ilk değerlendirme sayesinde doğru ve hatalı uygulamalarınızı görmenizi sağlıyor olmamız, süreçleri kavramanızı kolaylaştırır.
• Yönetici ve çalışanlarınız için konunun detaylarına hâkim olunması adına önemli eğitimler planlıyoruz.
• Yönerge ve kuralları içeren belgeleri hazırlayarak size teslim ediyoruz.
• Uygulamalarınızı nasıl takip etmeniz gerektiğini paylaşmamız, ilerleyen süreçte elinizi fazlasıyla güçlendirir.
• Risklerin değerlendirilmesi ve kritik kontrol noktaları (HACCP) işlemlerini kontrol altında tutmanızı sağlıyoruz.
• Tüm işlemlerin uygulanabilir hale geldiği noktada denetim gerçekleştirerek, mevcut durumun analizini gerçekleştirmekteyiz.
• İşletmenizin gerekli düzeye ulaşmasının ardından belgenizi hazırlıyor ve tarafınıza ulaştırıyoruz.
• Belge almanızın ardından yine sizleri yalnız bırakmamaktayız. Periyodik olarak denetim işlemleri yaparak, gıda güvenliğinin süreklilik arz etmesine destek veriyoruz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi süreçlerin tamamında sizinle birlikte hareket ediyoruz. Kalite yönetim sisteminizi işler bir şekilde teslim ederek, hiçbir problemle karşılaşmadan rahatlıkla faaliyetlerinize devam etmenizi amaçlıyoruz. Web sitemizin iletişim bölümü ve resmi instagram sayfamız üzerinden, aklınıza takılanlar veya kararsız kaldığınız durumların tamamı için bize ulaşabilirsiniz.


Gıda Güvenliği ile Uyumlu Uygulamalar


Ekip olarak, her zaman insan sağlığı ve çevre duyarlılığı hakkında olan son derece kritik konular için hizmet vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz sayesinde yeni gelişmelere de uyum sağlamak hususunda en ufak bir sorun yaşamıyoruz. Deneyimleri bir hayli dikkat çekici olan kadromuz, edindikleri bilgileri doğrudan sizinle paylaşmaktadır. Bu sayede standartlara uygun hizmet verme konusunda zorluk yaşamazsınız. Web sitemizde yer alan whatsapp hattı üzerinden FSSC 22000 belgesi ile ilgili tüm süreçler hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Gıda işletmelerinin güvenli üretim, dağıtım, depolama ve satış gibi tüm faaliyet alanlarında sağlamak istedikleri kaliteye ciddi oranda yardımcı olmaktayız. Bu sayede herhangi bir aksaklık veya olumsuzluğa yer bırakmadan kusursuz bir hizmet almanız mümkün hale gelir. Siz de şimdi iletişim hatlarımızı kullanarak uzman ekibimize ulaşmalı ve standartlara uygunluğunuzu fazlasıyla arttırmalısınız.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • GRS Belgesi Nereden Alınır?
    Geri dönüştürülmüş olan ürünlerin kalitesinin, çevreye ve canlı sağlığına zararlı unsurlar içermediğinin kanıtı niteliğindeki GRS Belgesine sahip olmak, firmalar açısından mantıklı bir seçimdir.
  • CE Belgesi Danışmanlığı
    CE belgesiyle ürünlerinizin sağlık, güvenlik ve çevre konularında herhangi bir olumsuzluk barındırmadığını belirtmiş olursunuz.
  • Gıda Ürünleri İçin FCE Kaydı
    FCE kaydı tesis sahibinin asitli ya da asitlendirilmiş gıdalar ürettiğini ve FDA kapsamı doğrultusunda uyumlu olduğunu belgelemek için şarttır.
Whatsapp
Instagram