Telefon
Mobil Menü

FSSC Belgesi Hizmeti

FSSC belgesi hizmeti firmaların, gıda güvenliği konusunda yönetim sistemlerinin düzeyini analiz eder ve onaylar. Alınacak belge sayesinde muhtemel riskler açık şekilde tespit edilerek kaydedilir. Atılması gereken adımlar ve organizasyonun tam anlamıyla iyileştirilmesi için son derece önemli bir katkı yapar. Bununla beraber dağıtım, depolama ve üretim gibi gıda sektörünün farklı iş kollarında çalışan firmaların, standartlara uygun çalıştığını göstermesi için profesyonel bir desteğe ihtiyacı vardır. FSSC 22000 Belgesi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Alanında gerekli uzmanlığı taşıyan bir ekipten oluşan firmamız, gıda güvenliği için belirlenen tüm koşulları harfiyen bilmektedir. Güncel gelişmeler ve yeniliklerin tarafımızdan takip ediliyor olması ise sürekli gelişim gereksinimlerini doğrudan karşılar. WhatsApp ya da telefon numaramız aracılığıyla bize ulaşmanız durumunda FSSC Belgesi ile ilgili sürecimiz başlayacaktır. Markanızın değerini katlamak ve süreçlerinizi benzersiz bir aşamaya getirmek adına siz de mutlaka uzman kadromuzla tüm ayrıntıları görüşmelisiniz. FSSC 22000 Belgesi ile ilgili detaylı bilgi için “FSSC 22000 Belgesi” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.


FSSC Belgesi Hizmeti Nasıl Alınır?


FSSC belgesi için hizmet almak isteyen gıda işletmeleri, öncelikle iletişim kanallarımız üzerinden ekibimiz irtibata geçmelidir. Bu şekilde başlayacak hizmet süreci, aşağıdaki gibi devam eder:

• Firmanın kapsamlı biçimde değerlendirilmesi
• İş kolu ve faaliyetlere göre etkin analiz
• Uygunsuzluk ve hataların tespiti
• Dokümantasyon çalışmaları
• Personel eğitimleri
• Gıda güvenliği bilincini arttırılması
• Tedarik zincirinin korunması
• Risk yönetimi
• Acil durum planları
• Ekipman ve tesis hijyeninin sağlanması
• Performansın izlenmesi ve kaydedilmesi
• İç denetim gerçekleştirilmesi
• Denetimin ardından uygunluğun belirlenmesi
• Belgelendirme süreci
• Periyodik olarak denetim

Yukarıda belirttiğimiz adımlar, kapsam olarak bir hayli geniştir. Her adımın kendi içerisinde farklı gereklilikleri bulunur. Bu yüzden profesyonel danışmanlık, hiçbir aksaklığa müsaade edilmemesi adına oldukça değerlidir. FSSC belgesi danışmanlık hizmeti ile ilgili detaylar için “FSSC 22000 Danışmanlığı” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Danışmanlığın yanı sıra eğitim programlarının oluşturulması, tehlikelerin bertaraf edilmesi ve özellikle acil durumlarda yapılması gerekenlerin öğrenilmesi gibi konular, belgelendirme uygulaması için çok önemlidir. Bu yüzden vakit kaybetmeden ekibimize ulaşmalı ve ihtiyaçlarınızı bildirmelisiniz. . FSSC 22000 Belgesi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


FCCS Belgesi Hizmeti İçin Kaliteli Uygulamalarımızı Tercih Edin


FCCS belgesi hizmeti kesinlikle kaliteden ödün verilmemesi gereken standartlara sahiptir. Dünya genelinde kabul görmüş olan gıda güvenliği çalışmalarının düzeyine ulaşmak için kapsamlı bir destek almanız şarttır. Aksi durumlarda iyileşme ve gelişimden ziyade çok daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hatalı uygulamalar, içinden çıkılmaz ve geri dönüşü olmayan sonuçlara sebebiyet verebilir. Tüm bunların doğal olarak firmanıza duyulacak güven sarsılacağı için sektörünüzde kalıcı olma hedeflerinize ulaşmanız, ciddi oranda zorlaşacaktır. FSSC 22000 belgesinin faydaları hakkında “FSSC 22000 Faydaları” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Belgelendirme hizmetleri, kalitesini ispat etmiş ve çok sayıda başarılı çalışmaya imza atmış ekibimiz tarafından verilir. Kadromuzda yer alan tüm danışman ve eğitmenlerimiz, yasal prosedürlere ve yapılması gereken tüm uygulamalara bağlı bir şekilde destek sunar. İrtibata geçtiğiniz ilk anda başlayan analizler, belgenizi almanıza kadar etkin biçimde devam eder. Aynı zamanda performans takibinin yapılabilmesi adına belirli aralıklarla işletmeniz denetlenir. Bu sayede uygulamalarınızın verimi ve potansiyel sorunların belirlenmesi, fazlasıyla kolay bir hale gelir. . FSSC 22000 danışmanlığı almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Gıda endüstrisinde hizmet veriyorsanız, güvenlik ve kalite noktasında fark yaratmanız çok önemlidir. Bu durum, çalışanlardan müşterilere ve tedarikçilerden iş ortaklarına kadar tüm paydaşlar için büyük bir değere sahiptir. Kalitenizi kolaylıkla gözler önüne serme ve faaliyetlerinizi ön plana çıkarma hedeflerinize uygun olarak adım atılması gerekir. Uzman ekibimiz aracılığıyla herhangi bir aksaklıkla karşılaşmadan marka değerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Son derece etkileyici uygulamalarla sürdürdüğümüz çalışmalarla çok daha fazla sayıda firmanın avantaj sağlaması adına iletişim konusunda da gerekli desteği veriyoruz. Whatsapp ve telefon hatlarımızla sürekli olarak ulaşılabilir bir şekilde taleplerinizi bekliyoruz. Denetim, eğitim ve belgelendirme gibi tüm benzersiz hizmetlerimizi keşfetmek için firmamıza ulaşarak, süreçlerin ilerleyişini keyifle izleyebilirsiniz.
 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • Gıda Kalite ve Güvenliği Sertifikasyonu (BRC)
    Gıda kalite ve güvenliği sertifikasyonu (BRC) sayesinde firmanızın adını çok geniş kitlelere rahatlıkla duyurabilirsiniz.
  • FDA Belgesi Maliyeti
    FDA belgesi maliyeti, başvuru türüne göre farklılıklar göstermektedir. Ürün sınıflandırmaları, başvuru türüne göre yapılması gereken işlemler, maliyeti etkileyen diğer faktörler arasında yer alır.
  • CE Belgesi Nereden Alınır?
    Ürünlerinizin sadece ulusal piyasayla sınırlı kalmaması ve Avrupa Birliği pazarına açılmasını isterseniz, CE Belgelendirme işlmelerinde uzman, yetkili bir kuruluş ile ortak hareket etmenizde yarar var.
Whatsapp
Instagram