Telefon
Mobil Menü

Gıda Kalite ve Güvenliği Sertifikasyonu (BRC)

 • Ana Sayfa
 • Blog
 • Gıda Kalite ve Güvenliği Sertifikasyonu (BRC)

Gıda sektöründe üretim yapanlar, perakende satış gerçekleştirenler ve diğer tüm iş kollarında faaliyet yürütenler, öncelikle kaliteyi ve güvenliği ön planda tutmak durumundadır. Çalışmalarınızı herhangi bir risk almadan sürdürmeniz ve gerekli koşulların tamamına uyum sağlamanız, elde edeceğiniz faydaları yüksek oranda arttırır. Gıda firmalarının çalışmalarını düzenleyen standartlar ise son derece kritik metriklerden oluşmaktadır. Gıda kalite ve güvenliği sertifikasyonu (BRC) sayesinde firmanızın adını çok geniş kitlelere rahatlıkla duyurabilirsiniz.

Alanında uzman bir ekiple sürdürdüğümüz belgelendirme işlemleri, firmanızın itibarını güçlendiren oldukça etkili detaylardan oluşmaktadır. Danışmanlarımızın denetimlere hazır hale gelmeniz için baştan sona yanınızda olması, aşamaları rahatlıkla tamamlamanızı sağlar. Aynı zamanda işletmenize özel şekilde kullanacağımız teknikler, başarı oranlarınızı çok geçmeden katlar niteliktedir. Sizin bu noktada yapmanız gereken ilk iş ise bizimle irtibata geçmektedir. Mail adresimiz üzerinden mesajını göndererek, çalışmalarımızı kısa süre içerisinde başlatabilirsiniz. Diğer yandan uygun seviyeli fiyat teklifinizi de bu aşamada almanız mümkün olmaktadır. BRC belgesi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümü üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.


Gıda Kalite ve Güvenliği Sertifikasyonu (BRC) Hizmetleri Nelerdir?


Gıda kalite ve güvenliği sertifikasyonu (BRC) hizmetlerimiz, rekabet ortamında fazlasıyla avantajlı olmanız adına düzenlenir. Uzman danışman kadromuz, uluslararası standartlara ek olarak özel yöntemleriyle beklentilerinizi eksiksiz biçimde karşılamayı garanti etmektedir. Sertifikasyon süreçlerinde sunduğumuz bazı hizmetler ise şu şekilde sıralanmaktadır:

• Öncelikle işletmenizi ziyaret ederek, denetimlerimizi yerinde gerçekleştiririz.
• Analizler esnasında uygun olan ve olmayan çalışmalarınızın tamamını açık biçimde tespit ederiz.
• Düzenlenmesi gereken konular ve alınması gereken önlemler hakkında titiz bir iş planlaması hazırlarız.
• Planlamayı yapmamızın akabinde doğrudan uygulamaya geçeriz.
• Uygulama safhasına risk analizleri doğrultusunda belirlediğimiz önlemleri hayata geçirmekle başlarız.
• İşletme genelinde dokümantasyon çalışmalarını tamamlayarak, uyarı ve hatırlatma niteliğindeki belgeleri kolay görülür alanlarda sergileriz.
• Çalışanlarınızın bilincini yükseltmek ve olası tehlikelerden korunmalarını sağlamak amacıyla özel eğitim programları hazırlarız.
• Kaynak yönetimi konusunda hatalarınızı ortadan kaldırır ve yeterli olmayan işlemlerinizin seviyesini yükseltiriz.
• Atık yönetimi noktasında ek tedbirleri uygular ve çevreyi korumanıza destek oluruz.
• Üretim, depolama veya sevkiyat fark etmeksizin gıdayla ilgili tüm aşamaları uluslararası standartlar doğrultusunda en iyi düzeye çıkarırız.
• Gerekli hazırlıkların tamamlanmasıyla beraber yeni bir denetim gerçekleştiririz.
• Denetim sırasında herhangi bir aksilik tespit edilmemesi durumunda belgenizi hazırlamaya başlarız.
• Belgelendirme sonrasında iyileşme süreçlerinin kalıcı bir seviyeye ulaşması adına periyodik olarak yeni denetimler gerçekleştirmek adına detaylı planlamayı yapmayı da ihmal etmeyiz.

Belirtmiş olduğumuz tüm hizmetler, standart uygulamalardan oluşmaktadır. BRC belgesi hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ya da resmi instagram sayfamız üzerinden uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Gıda Kalite ve Güvenliği Sertifikasyonu (BRC) Avantajlarını Keşfedin


Doğru bir sertifikasyon uygulamasının ardından pek çok avantaja zorlanmadan sahip olabilirsiniz. Öncelikle iş ortaklarınız ve müşterileriniz için sağlayacağınız güven, hiçbir tedirginliğin yaşanmasına müsaade etmez. Satış rakamlarınızın artmasıyla birlikte maliyetlerinizin düşmesi de ekstra kazanım sağladığınızın göstergesi olacaktır. Uluslararası pazarlara da elinizdeki belgeyle rahatlıkla açılmanız mümkün olmaktadır.

Uzman danışmanlarımızın özel yetenekleri ve tecrübeleri, en doğru hizmeti almanıza fazlasıyla katkıda bulunmaktadır. Bununla birlikte sertifikanız için minimum ödeme yapma ayrıcalığı, karar verme aşamasında yüksek derecede yardımcı olur. Firmanıza dair tüm detaylı bilgileri ve ihtiyaçlarınızı içeren bir mail aracılığıyla tarafımıza ulaşmanız durumunda siz de benzersiz bir belgelendirme sürecini başlatmış olacaksınız.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
 • Yeşil Bina Sertifika Yönetmeliği Güncellendi
  Türkiye ulusal yeşil bina sertifika sistemi (YeS-TR) uygulama çerçevesini belirleme amacı ile 2017 yılında yayımlanan 'Binalar ile Yerleşmeler İçin Yeşil Sertifika Yönetmeliği' güncellendi.
 • CE Belgesi Nasıl Alınır Tam Çözüm?
  CE belgesi ilgili ürünün güvenilir ve sağlıklı olduğunu gösterir. Bu bakımdan tüketicilere bir güven vermektedir. Bunu almak isteyen bir firma yetkili kuruluşlara başvurmaktadır.
 • Gıda Ürünleri İçin FDA Kaydı
  FDA, ABD pazarına girecek gıda ürünlerinin halk sağlığını tehdit edecek unsurlardan arındırılmış olması için çalışmalar yapmaktadır. ABD' ye gıda ihracatı yapacak firmalar için FDA Kaydı oluşturularak, talep edilen belgelerle onay alınması gerekir.
Whatsapp
Instagram