Telefon
Mobil Menü

Gizli Müşteri Denetimi

Son zamanlarda popüler hale gelen gizli müşteri denetimi hizmetinin kullanılması, operasyonel uygulamaların iş ahlakın ve gerçek müşteri deneyimi değerlendirmektedir.

Perakende, otel, restoran veya otomotiv sektörlerindeki gizli müşterileri kullanarak beklentilerdeki boşlukları bulabilir ve sorunu çözmek için gerekli adımları atabilirsiniz. Personelinizin davranışları iyileşecek ve daha fazla kişi prosedürlerinizden haberdar olacaktır. Sonuç olarak müşteriler daha iyi hizmet alacak ve bu da daha yüksek satışlara dönüşecektir. Firmamız işletmenizin operasyonlarını, politikalarını ve etiğini anlamak için sizinle işbirliği yaparız. Bu yüzden gizli  müşteri denetimi, gerçek bir müşteri gibi davranırken herhangi bir tipik ziyaretçi veya müşteri gibi davranacaktır. Gizli müşteri denetimi programlarımız titizlikle tasarlanmakta ve yürütülmekteyiz.

Gizli Müşteri Denetimi Nedir?


Gizli müşteri, mağaza ve restoran gibi işletmelerde gerçek müşteriler gibidir, iyileştirilmesi gereken çeşitli etkenleri gözlemler ve işletmeye geri bildirimde bulunur. Şirketimiz, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve şikayetlerini ve taleplerini anlamak için gizli müşteriler görevlendirmekteyiz. Uluslararası ve yerel marka sahipleri ve perakendeciler, müşteri deneyimini uyumlu hale getirmekle giderek daha fazla ilgileniyor. Organizasyon, ürün üretimi ve pazarlama uygulamaları, marka bilinirliği ve itibarı nedeniyle işletmeler tarafından sıklıkla standartlaştırılmaktadır.

Bununla birlikte, küresel markalar sıklıkla hem marka kimliklerini korumayı hem de bölgesel pazarlar için uygunluk yapmayı başarır. Uygun güvenlik önlemlerini uyguladığınızdan emin olmak için başlangıçta sizinle işbirliği yapacağız. Daha sonra, şirketimizden gizli müşteri denetimi, satış noktası ve müşteri hizmetlerini değerlendirmek için lokasyonlara gidecektir. Ekip, ideal satış deneyimini üretmede başarılı olursa tespit edilecek ve raporlanacaktır.
 

Gizli Müşteri Denetimi Ne İşe Yarar?


Firmamızda gizli müşteri denetimi, çeşitli büyüklük ve sektörlerdeki şirketlerin müşterilerine sunduğu farklı hizmet ve kalite standartlarını kontrol etmek için bir şirketin müşterileri adına gerçekleştirdiği gizli bir denetimdir. Bu araştırma, elde edilen ham verilerin anında ve gelecekte kullanılmasına izin verir ve daha verimli hizmetlerin nasıl sağlanabileceği konusunda rehberlik sağlar. Çalışmanın başında proje ekibimiz ile yapılan toplantıda bir inceleme formu oluşturuyoruz. Bu toplantılarda eğitim ve pazarlama departmanları ile ayrı ayrı toplantılar yaparak, çalışan ve mağaza beklentileri detaylı bir şekilde araştırıyoruz.
 

Gizli Müşteri Denetimi Nasıl Alınır?


İş hayatının her alanında olduğu gibi gizli müşteri olarak çalışmak isteyenler için de şirketimizde belirli nitelikler bulunmaktadır. Gereksinimleri karşılayan herkes gizli müşteri olarak şirketimizde katılma fırsatına sahiptir. Gizli müşteri veya gölge müşteri olarak da bilinen bu meslek, herhangi bir resmi eğitim veya iş deneyimine sahip olmanızı gerektirmez. Ya da herhangi bir şartı yerine getirmek zorunda kalmadan bu mesleği icra edebilirsiniz.

Ancak gizli müşteri olarak firmamızda çalışmak üzere işe alınan kişilerin belirli kişisel niteliklere sahip olması gerekmektedir. Mesleğin talepleri doğrultusunda bireylerde aranabilecek özellikler bunlardır. Dikkatli olmak, objektif olmak, dikkatli olmak, detaylara dikkat etmek, dürüst olmak, iyi bir hafızaya sahip olmak olması gereken özelliklerden sadece birkaçıdır. Bunları barındıran kişilerle firmamız iletişim geçerek gizli müşteri denetimi yapılır.

 

Whatsapp
Instagram