Telefon
Mobil Menü

Global Recycled Standard GRS Etiketi

Çevresel ve sosyal kriterlere göre geri dönüştürülmüş olan ürünleri garanti eden Global Recycled Standard Etiketi tekstil ve diğer geri dönüştürülmüş malzeme kullanılan ürünler açısından kanıtlayıcı niteliktedir. GRS Etiketi olan ürünler çevreye ve canlı sağlığına zarar vermeyen nitelikte olması sebebiyle tüketicilerde güven oluşturur. Tüketicilerin bu ürünleri almaya kolaylıkla ikna edilebilmesi açısından firmaların GRS etiketi almaları, hem ticari anlamda hem de firma itibarı açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Tekstil ya da geri dönüştürülmüş ürünler kullanılan herhangi bir sektörde faaliyet gösteriyorsanız GRS Etiketi alarak avantajlı duruma geçmek için web sitemizin iletişim bölümünden Tam Çözüm’ e ulaşabilirsiniz.

Gönüllülük esasına dayanan küresel geri dönüştürülmüş standardı, (Global Recycled Standard) çevre ve canlıların olumsuz etkilenmemesi açısından önem verilmesi gereken bir standarttır. Geri dönüştürülmüş malzemelerin doğrulanması, tüm sürecin izlenebilmesi, ürünlerin daha kaliteli ve dayanıklı olmasını amaçlayan GRS Etiketi, geri dönüştürülmüş malzeme kullanan ya da ticaretini yapan firmalar için alınması önemle tavsiye olunan bir belgedir. GRS Etiketi ve sertifikasyon süreci ile alakalı detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümünden firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Global Recycled Standard Etiketi Nedir?


GRS Etiketi, üretimlerinde geri dönüştürülmüş malzeme kullanan firmaların ürünlerinde, çevreye ve canlılara zararlı unsurların olmadığını kanıtlar niteliktedir. Geri dönüştürülmüş ürün kullanan firmalar tarafından yaygın bir şekilde tercih edilen GRS Etiketi, nihai tüketicide güven oluşturarak, pazarda rekabet avantajı sağlamaktadır.
GRS Etiketi ve sertifikasyon işlemleri alanında uzman ve deneyim sahibi Tam Çözüm ile iletişime geçerek, firmanızı geliştirebilir, uluslararası önemli pazarlarda yerinizi alabilirsiniz.


Global Recycled Standard Etiketi Avantajları


Üretimde kullanılan geri dönüştürülmüş ürünlerin varlığını doğrulayan, sürecin izlenmesini sağlayan GRS Etiketi, firmalar açısından birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Ürünlerin çevreye ve canlılara zararı olmadığını ispatlaması nedeniyle, tüketicilerin ürünlere güven duymasına yardımcı olur. Ayrıca belli standartlar dâhilinde gerçekleştirilen geri dönüşüm sayesinde ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı da artmaktadır. Sorumlu bir üretim anlayışını yansıtan GRS Etiketi, firmaların saygınlığına da katkı sunmaktadır.
Çevreye ve canlılara duyarlı bir üretim anlayışını benimseyerek firmanıza saygınlık kazandırmak, uluslararası pazarlarda güven duyulan ürünlerle yer alarak firmanızı geliştirmek için; siz de GRS Etiketi sahibi olabilirsiniz. GRS Etiketi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizde yer alan iletişim numarası, whatsapp hattı veya kurumsal instagram hesabı üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FDA Onayı Sorgulama
    FDA onayı ifadesi, ABD' ye ürün ihraç etmek isteyenlerin sık sık kullandığı bir ifade olmakla birlikte ABD' ye gıda, tıbbi ürünler, ilaç, alkol ve tütün mamulleri göndermek isteyenlerin başvurması gereken bir zaruriyettir.
  • BRC Belgesi Faydaları
    Gıda endüstrisinde gerçekleştirilen çalışmaların tamamı belirli kurallar çerçevesinde sürdürülmelidir. Başta hijyen koşulları olmak üzere risk teşkil edebilecek durumlara karşı tedbirler eksiksiz bir şekilde alınmalıdır.
  • Gıda Güvenliği Sistemi Belgelendirmesi
    Gıda işletmelerinde üretimden ürün tedarikine, depolamadan dağıtıma ve satışa kadar tüm aşamalar, belirlenen standartlar eşliğinde devam etmelidir.
Whatsapp
Instagram