Telefon
Mobil Menü

Global Recycled Standard GRS Etiketi

Çevresel ve sosyal kriterlere göre geri dönüştürülmüş olan ürünleri garanti eden Global Recycled Standard Etiketi tekstil ve diğer geri dönüştürülmüş malzeme kullanılan ürünler açısından kanıtlayıcı niteliktedir. GRS Etiketi olan ürünler çevreye ve canlı sağlığına zarar vermeyen nitelikte olması sebebiyle tüketicilerde güven oluşturur. Tüketicilerin bu ürünleri almaya kolaylıkla ikna edilebilmesi açısından firmaların GRS etiketi almaları, hem ticari anlamda hem de firma itibarı açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Tekstil ya da geri dönüştürülmüş ürünler kullanılan herhangi bir sektörde faaliyet gösteriyorsanız GRS Etiketi alarak avantajlı duruma geçmek için web sitemizin iletişim bölümünden Tam Çözüm’ e ulaşabilirsiniz.

Gönüllülük esasına dayanan küresel geri dönüştürülmüş standardı, (Global Recycled Standard) çevre ve canlıların olumsuz etkilenmemesi açısından önem verilmesi gereken bir standarttır. Geri dönüştürülmüş malzemelerin doğrulanması, tüm sürecin izlenebilmesi, ürünlerin daha kaliteli ve dayanıklı olmasını amaçlayan GRS Etiketi, geri dönüştürülmüş malzeme kullanan ya da ticaretini yapan firmalar için alınması önemle tavsiye olunan bir belgedir. GRS Etiketi ve sertifikasyon süreci ile alakalı detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümünden firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Global Recycled Standard Etiketi Nedir?


GRS Etiketi, üretimlerinde geri dönüştürülmüş malzeme kullanan firmaların ürünlerinde, çevreye ve canlılara zararlı unsurların olmadığını kanıtlar niteliktedir. Geri dönüştürülmüş ürün kullanan firmalar tarafından yaygın bir şekilde tercih edilen GRS Etiketi, nihai tüketicide güven oluşturarak, pazarda rekabet avantajı sağlamaktadır.
GRS Etiketi ve sertifikasyon işlemleri alanında uzman ve deneyim sahibi Tam Çözüm ile iletişime geçerek, firmanızı geliştirebilir, uluslararası önemli pazarlarda yerinizi alabilirsiniz.


Global Recycled Standard Etiketi Avantajları


Üretimde kullanılan geri dönüştürülmüş ürünlerin varlığını doğrulayan, sürecin izlenmesini sağlayan GRS Etiketi, firmalar açısından birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Ürünlerin çevreye ve canlılara zararı olmadığını ispatlaması nedeniyle, tüketicilerin ürünlere güven duymasına yardımcı olur. Ayrıca belli standartlar dâhilinde gerçekleştirilen geri dönüşüm sayesinde ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı da artmaktadır. Sorumlu bir üretim anlayışını yansıtan GRS Etiketi, firmaların saygınlığına da katkı sunmaktadır.
Çevreye ve canlılara duyarlı bir üretim anlayışını benimseyerek firmanıza saygınlık kazandırmak, uluslararası pazarlarda güven duyulan ürünlerle yer alarak firmanızı geliştirmek için; siz de GRS Etiketi sahibi olabilirsiniz. GRS Etiketi ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizde yer alan iletişim numarası, whatsapp hattı veya kurumsal instagram hesabı üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • Makinalarda CE İşareti
    Makinalarınızın uluslararası önemli pazarlarda yer almasında, daha da etkin bir biçimde tercih edilmesinde CE işareti etkili olacaktır. Makinalar için CE belgelendirme süreci oldukça kapsamlıdır.
  • FDA Belgesi İstanbul
    FDA belgesi, FDA denetleme kurulu tarafından yapılan incelemeler sonrasında onay almayı gösteren önemli bir belgedir. Eğer ki bu belge alındıysa FDA tarafından istenen şartlara uygun olduğu anlamlarına çıkmaktadır.
  • CE Belgesi Danışmanlığı
    CE belgesiyle ürünlerinizin sağlık, güvenlik ve çevre konularında herhangi bir olumsuzluk barındırmadığını belirtmiş olursunuz.
Whatsapp
Instagram