gmp belgelendirmesi

GMP (İyi Üretim Uygulamaları Yönetim Sistemi Belgelendirmesi)

GMP Danışmanlık

GMP danışmanlık hizmeti üreticilerin GMP belgesine sahip olabilmeleri adına Tam Çözüm firması tarafından sunulan hizmetlerden biridir. Bu hizmet üretici markaların iyi üretim uygulamaları koşullarına uyum sağladığını gösterebilmesi adına verilmektedir.

Eczacılık, ilaç üretimi, tıbbi ilaçlar, gıda ve kozmetik alanları için GMP belgesine ihtiyaç duyulmaktadır. GMP belgesi olmayan üreticilerin bu ürünleri ülkemizde satabilmesi mümkün değildir.

GMP Danışmanlık Hizmeti Ne İşe Yarar?

GMP belgesi almak için üreticilerin birçok adım atması ve bu adımları doğru bir şekilde takip etmesi gerekir. Tam Çözüm firması da bu noktada GMP belgelendirme hizmeti vermektedir. Danışmanlık hizmeti bu belgenin nasıl alınacağını ve GMP belgesi almak isteyen üreticilerin neler yapması gerektiğini belirlemekte, bu anlamda işletmelere destek vermektedir.

Sadece danışmanlık hizmetiyle de sınırlı kalmayan Tam Çözüm firması bu alanda belgelendirme de yapabilmektedir. GMP belgesi için gerekli kontroller ve denetlemeler yine firmamız bünyesinde yer alan uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

Belgeler ve Denetimler