Telefon
Mobil Menü

GRS Belgesi Avantajları

Belgelendirme alanında uzun zamandır danışmanlık hizmetleri veren firmamız Tam Çözüm, GRS Belgesi temini ve eğitimlerinde de kaliteli ve şeffaf hizmet sunmaktadır. GRS belgesi sağladığı avantajlarla birçok firma arasından ayrışmayı sağlar. Günümüzde her alanda, geri dönüşüme olan ilgi daha da artmaktadır. Bu sebeple farklı sektörlerden birçok firma, GRS Belgesi alarak sektörlerinde avantajlı konuma geçmektedirler.

Çevrenin korunması, kaynakların etkin kullanımı ve pazarda rekabet avantajı sağlamak adına geri dönüşüm belgelendirme süreçleriyle alakalı zaman kaybetmeden Tam Çözüm’ den profesyonel destek alabilirsiniz. GRS belgesi alanında deneyimli ekibimiz, sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesiyle birebir ve sürekli iletişim sağlayarak, süreçle alakalı tüm sorularınıza titizlikle cevap verecek, ihtiyaç duyduğunuz GRS belgesini kolaylıkla temin etmenizi sağlayacaktır.  GRS Belgesi ile alakalı detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümünden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


GRS Belgesi Nedir?

 

Bir ürün içinde yer alan geri dönüştürülen malzemelerin içeriklerini izlemek ve doğrulamak amacı ile oluşturulmuş standartlar bütününe GRS (Global Recycled Standard) denilmektedir. Tüm tedarik zincirlerde geçerli olmasının yanı sıra izlenebilirliği sayesinde sosyal gereksinimler, çevre ilkeleri, kimyasal içerikler ve etiketlemeyi de içinde almaktadır. Geri dönüşüm ile elde edilen malzemeden yapılan ürünlerin üretimi, paketlenmesi, etiketlenmesi, işlenmesi, ticareti ve dağıtımını içine alan GRS, geri dönüştürülmüş olan ürünlerin taraf belges, sosyal ve çevresel uygulamalar, kimyasal kısıtlama ve gözetim zinciri adına gereksinim duyulan ihtiyaçları belirlemektedir.
GRS, bu tarz uygulamaları doğrulayan kuruluşları desteklemektedir. Genellikle tekstil alanında daha çok bilinen bu standart yalnızca bu alanı değil, içerisinde geri dönüştürülme olan tüm malzemeleri ve sektörleri kapsamaktadır. Her geçen gün daha önemli bir hale gelen geri dönüşüm belgelendirme hizmetleri için Tam Çözüm Danışmanlık ve Belgelendirme ile iletişime geçebilirsiniz. Şeffaf ve doğru ilerleyen bir belgelendirme süreci için web sitemizde yer alan iletişim numarası, whatsapp hattı veya kurumsal instagram hesabı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


GRS Belgesi Faydaları Nelerdir?


Geri dönüşüm etkin kaynak kullanımı, maliyetlerin düşürülmesi, çevrenin korunması vb. sebepler nedeniyle önem kazanırken; firmalar için GRS belgesi ve diğer geri dönüşüm belgelerine sahip olmak da bir o kadar önemli hale gelmektedir. Geri dönüşüm belirlenen standartlar çerçevesinde yapılmadığında çevre ve canlı sağlığı açısından riskler taşımaktadır. Bu nedenle tüketiciler, üretim aşamasından etiketlemeye kadar tüm aşamalarda geri dönüştürülmüş malzemelerin izlenmesini ve doğrulanmasını sağlayan GRS Belgesi olan ürünleri tercih etmektedirler. GRS gereklilikleri, geri dönüşümün çevreye ve canlı sağlığına zarar vermeyecek şekilde gerçekleştirilmesine imkân sağlamaktadır.

Geri dönüştürülmüş ürünlerle üretim yapan ya da bu ürünlerin ticaretini yapan firmalar GRS Belgesi alarak ürünlerinin gerekli standartlar dâhilinde dönüştürüldüğünü, tüm sürecin izlenerek doğrulandığını kanıtlamış olurlar. GRS belgesi olan firmalar pazarda ve tüketici nezdinde itibar kazanırken, rakiplerine karşı rekabet avantajı sağlar ve daha çok tercih edilirler. GRS belgesi sahibi olarak sektörünüzde farklılaşmak için Tam Çözüm’ den profesyonel destek alabilirsiniz.
 

GRS Belgesi Fiyatları


Sürekli ulaşılabilir bir hizmet sunarak, GRS Belgesi ile alakalı tüm sorularınıza cevap verebilmek için buradayız. GRS belgesi ile alakalı fiyatlar firmaların ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Sizlere en uygun hizmet ve en uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi GRS belgesinin avantajlarını yaşama zamanı!

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • Makinalar İçin CE Belgesi Nasıl Alınır?
    Avrupa Birliği?ne bağlı tüm ülkelerde serbest dolaşım hakkına sahip olan ürünlerde CE İşareti yer almaktadır. Makinalarınızın da Avrupa Birliği pazarında satışı ve serbest dolaşımı için CE belgesine ihtiyaç duyacaksınız.
  • FDA Kaydı Ücreti
    ABD piyasasına gıda, ilaç ya da diğer medikal ürünleri sunmanız noktasında FDA belgesi zorunluluktur. FDA kaydı ve belgelendirme süreci çok yönlü ve karmaşık süreçleri içerir.
  • Onaylı CE Sertifikası
    Avrupa Birliği ülkelerinde ürün satışlarınızı gerçekleştirmek isterseniz bazı direktiflere uygun olmanız gerekmektedir. Bu yüzden muhakkak CE sertifikası temin etmeniz gerekecektir.
Whatsapp
Instagram