Telefon
Mobil Menü

GRS Etiketi Nasıl Alınır?

Geri dönüştürülmüş ürün ticareti yapan ya da üretimlerinde geri dönüştürülmüş materyaller kullanan tüm firmalar için önem taşıyan GRS etiketi nasıl alınır? GRS Etiketi, son üründe kullanılan geri dönüştürülmüş materyallerin izlenerek, doğrulanmasını sağlayan bir belgedir. Üretimden başlayarak tüm aşamalarda GRS gerekliliklerinin sağlandığını garanti eder niteliktedir.  GRS Etiketi almak için takip edilmesi gereken uygulamalar ve çeşitli gereklilikler söz konusudur. GRS belgelendirme işlemleri konusunda deneyim ve uzmanlığa sahip olan Tam Çözüm Danışmanlık ve Belgelendirme, tüm süreçleri doğru adımlarla yöneterek kolay ve pratik şekilde GRS Etiketi almanıza olanak sağlar.

GRS etiketi sayesinde, üretim ve diğer tüm aşamalarda GRS gerekliliklerine uyulduğunu, üretimin çevre ve canlı sağlığını tehdit edecek hususlar içermediğini garanti etmiş olursunuz. GRS Etiketi, tekstil ve geri dönüştürülmüş materyal kullanan tüm sektörlerde uygulanabilen, kapsamı çok geniş bir standartlar bütünüdür. Sorunsuz ve pratik bir şekilde GRS Etiketi almak için web sitemizin iletişim bölümünden firmamız Tam Çözüm ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

GRS Etiketi olan ürünler, içeriğinde kullanılan geri dönüştürülmüş materyallerin izlendiğini, varlığının doğrulandığını, çevreye ve canlı sağlığına zararlı bir durumun söz konusu olmadığını belgelemektedir. Bu sebeple tüketici gözünde daha güvenilir ve tercih edilen ürünler arasında yer almaktadırlar. GRS etiketine sahip olan firmalar, satış kolaylığı ve tercih edilmenin yanı sıra firma itibarlarını da artırmaktadırlar.GRS Etiketi Almak İçin Yapılması Gerekenler


Tüm belgelendirme süreçlerinde olduğu gibi GRS etiketi almak için de süreç, başvuru ile başlamaktadır. Başvuru aşamasında doğru adım atmak, sürecin devamını doğrudan etkiyeceği için büyük önem taşır. Başvuru süreci, firma özellikleri ve faaliyet alanlarına göre doğru bir şekilde planlamalıdır. GRS etiketi ve doğru bir başvuru süreci adına detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için Tam Çözüm’ den profesyonel destek alabilirsiniz.
 

GRS Etiketi Veren Firmalar


Günümüzde daha da önemli hale gelen geri dönüşümün uygun koşullarda gerçekleştirildiğinin ispatı niteliğinde olan GRS Etiketine sahip olmak için alanında uzman, deneyimli ve güvenilir firmalardan profesyonel destek almak süreci oldukça kolaylaştıracaktır. Uzun süredir GRS belgelendirme işlemleri yürüten Tam Çözüm hizmet kalitesi, sınırsız müşteri memnuniyeti ve sürekli ulaşılabilirlik imkânı ile GRS Belgesi sağlayan firmalar arasında önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Zaman kaybetmeden, en pratik şekilde GRS Etiketi sahibi olmak için web sitemizde yer alan iletişim numarası, whatsapp hattı veya kurumsal instagram hesabı üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FSSC 22000 Açılımı Nedir?
    FSSC 2200, gıda işletmelerinin güvenlik önlemleri ve risk yönetimi gibi tüm konularda uyması gereken standartları ifade eder. Sistemin artılarıyla birlikte "FSSC 22000 açılımı nedir?" şeklinde bir merak oluşması da oldukça doğaldır.
  • CE İşaretlemesi Nedir?
    CE işareti, Avrupa Birliği? nin teknik mevzuat uyumu kapsamında, malların serbest dolaşımının tam manasıyla sağlanması hedefiyle, ürünlerin teknik yapılarına dair mevzuatı daha genel ve basit hale getirmek için oluşturduğu bir işarettir.
  • FDA Kaydı İçin Ne Yapılır?
    ABD' ye gıda, tıbbi ürünler, ilaçlar, alkol ve tütün mamullerine dair yapılacak gönderimler FDA tarafından çeşitli kriterlerle düzenlenmektedir.
Whatsapp
Instagram