Telefon
Mobil Menü

Haberler

 • ISO - International Organization for Standardization Tarafından İklim Değişikliği Kap
  Dünya genelinde artan çevresel endişeler, iklim kriz ve kuraklık tehdidi, Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) tarafından yönetim sistemleri standartlarında önemli değişikliklere yol açtı.
 • Göçmen Börek Helal Belgelendirme Sürecini Tamamladık
  Göçmen Börek, Hak Akreditasyonlu Helal Belgesi için Tam Çözüm'ü tercih etti. Helal Belgesini almak için firmamıza başvuran Göçmen Börek için gerekli eğitimlerin verilmesi ve denetimlerin yapılması ile belgelendirme sürecini tamamladık.
 • Avunyalılar Gıda Helal Belgelendirme Sürecini Tamamladık
  Avunyalılar Gıda, Hak Akreditasyonlu Helal Belgesi için Tam Çözüm'ü tercih etti. Helal Belgesini almak için firmamıza başvuran Avunyalılar Gıda için gerekli eğitimlerin verilmesi ve denetimlerin yapılması ile belgelendirme sürecini tamamladık.
 • FSSC VER 6 Yayınlandı!..
  31.03.2023 tarihinde FSSC vakfı tarafından yayınlanan güncelleme 1 Nisan 2024 itibariyle uygulanır olacaktır. Belgelendirilmiş kuruluşlara geçiş için 1 yıllık süre verilmektedir. Bu süreye kadar kuruluşların sistemlerini Ver 6 ya göre düzenlemiş olmaları beklenmektedir.
 • Pakun Un Fabrikası Helal Belgelendirme Sürecini Tamamladık
  Pakun Fabrikası Hak Akreditasyonlu Helal Belgesi için Tam Çözüm'ü tercih etti. Pakun Un Fabrikası Hak Akreditasyonlu Helal Belgesi için Tam-Çözüm'ü tercih etti. Helal Belgesini almak için firmamıza başvuran Pakun Un Fabrikası için gerekli eğitimlerin verilmesi ve denetim
 • GRS, RCS, GOTS, OCS, RDS ve RWS Standartları Arasındaki Farklar Genel Olarak Nelerdir?
  GRS, RCS, GOTS, OCS, RDS ve RWS Standartları arasındaki farkları tablomuzda inceleyebilirsiniz.
 • BRCGS Gıda Güvenliği Standardı (Versiyon 9)
  BRCGS, Gıda Güvenliği Standardı 9. Versiyonu taslağını 12 Ocak 2022 tarihinde görüşe açmıştı, 1 Ağustos 2022 tarihinde ise nihai standart yayınlandı. Yeni versiyonda birçok yeni madde ve bazı maddelerde ise değişiklikler mevcuttur.
 • TC Helal Akreditasyon Kurumu
  Ülkemizde helal alanında akreditasyon hizmeti sunmaya Kanunen yetkili tek kamu organı olan Helal Akreditasyon Kurumu (HAK), helal uygunluk değerlendirme faaliyetleri yürüten kuruluşları OIC/SMIIC Helal Standartları Serisi uyarınca akredite etmektedir.
 • Sosyal Medyadayız!
  Size daha yakın olabilmek için artık sosyal medyadayız. Haberin detayında hesaplarımızın tümünü görebilirsiniz.
 • Talep veya Önerileriniz İçin
  Değerli ziyaretçimiz herhangi bir talep veya önerilerinizi iletişim formu aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.
 • Web Sitemiz Yenilendi
  Siz değerli ziyaretçilerimize daha kullanışlı bir web sitesi hizmeti verebilmek için web sitemizi güncel teknolojiler ile tamamen yeniledik.
Whatsapp
Instagram