Telefon
Mobil Menü

INDITEX Belgesi

INDITEX Belgesi almak isteyen kuruluşlar için özel bir tedarikçi deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Personel ve yönetici denetimi belgelendirme sistemine hemen başvuru yapabilirsiniz.INDITEX Belgesi almak kuruluş yönetimi ve kalite sistemleri bakımından önemli katkılar sağlayacaktır. Belirli bir eğitim ve danışmanlık aşaması denetlendikten sonra belgelendirme yaparak işletmeyi daha da iyi bir hale getiriyoruz.  

INDITEX Belgesi Nedir?


Inditex belgesi, denetimlerini başarılı bir şekilde geçen ve beklenen standartlara uyan firmaların aldığı belgenin ismidir. Tek bir belge veya birden fazla belgeyi bir arada barındırabilen kalite yönetim sistemi belgesini veren firmamız küresel tedarik zincirine sizin de etkili şekilde dahil olmanızı amaçlar.

Yapılacak olan eğitim ve sertifikasyon sürecinde amaca hizmet eden uygulamalarda yasal prosedür sağlanacaktır. Çalışma koşulları açısından yapılan iyileştirmelerin kapsamı, yürütülen sertifikasyon amacıyla da şekillenebilir. Denetimleri aksatmadan tamamladığınızda birçok açıdan avantaj elde etmiş olursunuz.
 

INDITEX Belgesi Ne İşe Yarar?


INDITEX Belgesi tedarikçilerin denetim sorularına yönelik oluşturulan listeleri özel bir şekilde kontrol etmede etkilidir. Yöneticiler açısından önemli olabileceği gibi denetimler kapsamında da firmanızı daha iyiye yönlendiren sonuçlar alabilirsiniz. Danışmanlık firmamızın da etkisiyle fayda sağlayacağınız konular çok daha fazla ve etkili olacaktır.

•    Yasal açıdan her zaman gerekli olabilecek belge ve sistem gereksinimlerini tespit edebilirsiniz. Gelebilecek sorulara karşı hazırlıkları tamamlamanız kolaylaşır.
•    Inditex belgesini almanızın ardından tedarikçi iletişim ağına yönelik ekstra avantaj sağlanır.
•    Gerekli onayı alan firmalar arasında girdiğinizde marka üretimi yapma olanağı elde edersiniz. Ayrıcalıklı üretim ve satış sürecini elde ettiğinizde piyasadaki kurumsal değeriniz de artacaktır.
•    İlk denetimi başarılı şekilde gideren firmalarda, marka üretim aşaması da başarılı şekilde sürecektir. Aksi durumlarda ise yeniden denetimden geçişi sağlayan alt yapınızın hazırlanması gerekir.
•    Inditex denetimlerine girdiğinizde personel tabloları, işe devam belgeleri gibi işlemlere yönelik belirli bir standart oluşturabilirsiniz. Belge aldığınızda bu denetimler uzun vadede sistemli bir çalışmayı da beraberinde getirecektir. Tedarik sürecinin haricinde iç yapılanmada da bazı avantajlar alabilirsiniz.
•    İş yerlerinize özel çevresel kayıtlar prosedüre uygun şekilde ayarlanacaktır. İş yerinizin çevre izin belgesi ve koruma raporu gibi çözümlerini bulabilirsiniz.
•    Bina yakıt düzenlemesi gibi detaylı rapor gerektiren durumlarda başvurularınızı yaparak etkili bir sonuç alabilirsiniz.
İş yeri kayıtları ve tedarikçi firma listeleri bakımından dikkatli ve özenli bir raporlama elde edilecektir. Faaliyetler açısından  zorunlu tutulan kısımları firmamıza sorabilirsiniz.
 

INDITEX Belgesi Nasıl Alınır?


Indıtex Belgesi almak
için denetim hazırlıkları için danışmanlık ekibimizden yardım alabilirsiniz.  Kriterlerin zeminini sağlayan firmalarda işletmenin çeşitli alanlarına yönelik denetimler gerçekleşecektir. Örneğin işletmelerde yaş sınırının yerine getirilmesi ve bunun belgelendirilmesi önemli bir ayrıntı olacaktır. İşletmelerde 16 yaş sınırı bu kapsama girmektedir.  

İşletmenizi destekleyen belgelendirme firmamız gereken tüm aşamaları sorunsuz şekilde tamamlamanız için çalışmaktadır. Kurumsal INDITEX Belgesi yenilikçi standartları için birkaç adımda iletişime geçebilirsiniz.

 

Whatsapp
Instagram