Telefon
Mobil Menü

ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi Belgesi

Kalite belgesi çeşitleri konusunda danışmanlık almak ve optimizasyon sağlamak için gerekli alt yapıyı sağlıyoruz. Kişi ve kurumsal çözümlerde yanınızdayız.

ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi Belgesi için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Medikal sektöründeki firmaları yakından ilgilendiren ISO 13485 Belgesi için süreci yakinen takip ediyoruz. Bu belgenin kullanımı ne gibi faydalar sağlıyor sorusunun yanıtını firmamızda bulabilirsiniz.


ISO 13485 Belgesi Nedir?


ISO 13485 tıbbi cihazların müşterilere sunulması sürecinde gerekli standartları belirleyen ve firmaları optimize eden belgedir.  Medikal firmaları için önemli olan ISO 13485 belgesi ürünlerdeki kapsayıcı detayları standartlara uygun şekilde yapmayı hedefler. Bunun için bazı prosedürlere yönelik çeşitli teorik ve pratik bilgileri firma yöneticilerine aktarmak gerekir. Bu noktada belge yönetimi konusunda etkili bir destek veriyoruz.
 

ISO 13485 Belgesi Ne İşe Yarar?


ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi Belgesi almak için karar verdiğinizde kuruluşunuz çapında etkili bir standart kazanmış olursunuz. Sektörünüzün önde gelen firmaları arasında yer almak için bu belgeyi temin etmenizi öneriyoruz.

•    Kurumsal saygınlığı artıran bir belgedir. Medikal sektöründeki belirli standartları da temsil ettiğinden cihazlara yönelik güvenilir bir çözüm elde edersiniz.
•    Müşterileriniz tıbbi cihazları kullanırken akıllarında soru kalmayacağı için daha iyi bir şekilde geri dönüş yapar. Başka kişilere de reklamınızı yaparken organik geri dönüşler almış olursunuz.
•    Güvenli tıbbi malzeme imal ettiğinizi göstermek genel piyasa değerinizi artıracaktır. Müşterileriniz ürün performansınıza göre yeniden sizi seçmek isteyecektir. Kar oranı ve talepler birbirine bağlı olarak artabilir.

Tıbbi cihaz yönetim sistemi firmaya özel faydaları bünyesinde barındıran bir durumdur. Geleneksel bir avantaj sağlaması yanında sizi ileriye taşıyacak birçok uygulamayla karşılaşırsınız. Yeni bir uygulama arayışında olmasanız da standartlarınızı belgelendirmek birçok anlamda fayda sağlar.
 

ISO 13485 Belgesi Nasıl Alınır?


Firmamıza ISO 13485 Belgesi başvurusunda bulunmak istediğinizde belgelendirme prosedürü en önemli aşamadır. Danışman ekibimize başvurularınızla birlikte belgelendirme prosedürü de ilk aşamada gerçekleşecektir.

Bilgilendirme aşamasında tıbbi cihazların kalitesi ile alakalı temel kavramlar aktarılacaktır. Temel kavramları uygulamanın ön hazırlık kısmı şeklide de düşünmek mümkündür.
Kalite yönetim belgelerinde genel işleyişi ifade eden organizasyon yapısı konusunda bilgi veriyoruz. Ayrıca tanımlamalara ek ISO 13485 standardı tanıtımı ve maddelerin neleri anlattığı konusunda yorumlamaları da firmamızdan öğrenebilirsiniz.  

Kolayca iletişime geçerek başvuru yapabileceğiniz için firmamızda pratik uygulamalar ve örnek çalışmalar konusunda fikir edinmenizi sağlıyoruz.
Uygulanması gereken prosedürleri değerlendirmek istediğinizde başvuru telefon numaramızı kullanabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek tıbbi cihazlara özel ne tür prosedür olacağını baştan öğrenebilir ve uyarlama konusunda netlik kazanabilirsiniz.

Cihaza özel uygulamaları değerlendirirken genellikle prosedürler öne çıkacaktır. Firmamız cihazlarda olması gerekenler ve satış aşamalarında tüm ayrıntıları değerlendirmektedir. Daha fazla bilgiyi ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi Belgesi çalışma ekibimizde bulabilirsiniz.

 

Whatsapp
Instagram