Telefon
Mobil Menü

ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi

Tıbbi cihazlar üzerine faaliyetler sürdüren  kuruluşlara özel ISO 13485 belgesi için firmamıza başvurabilirsiniz. Özel cihazlara dair uygun belgelendirme sağlamaktayız.
ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi kuruluşunuza ayrıcalık katacak bir belge olarak firmamız tarafından sunulmaktadır. Yasal gereksinimlere uygun çözümlerimizden hemen yararlanmak uzun vadede birçok avantajı da beraberinde getirecektir.


ISO 13485 Belgesi Nedir?


ISO 13485 Belgesi sektörü geliştiren firmaları, daha etkili şekilde hizmet vermeleri için sunulan uluslararası evraktır. Medikal sektöründeki cihazların daha iyi ve sağlam temellerde kullanılması için ISO 13485 Belgesi alabilirsiniz.  

Süreçlerdeki riskler göz önünde bulundurulduğunda belgenin tanımı ve önemi daha da artmaktadır. Sağlık sektörünü doğrudan destekleyen medikal firmaları için bu belge bir anlamda itibar prosedürü olarak da düşünülebilir.


ISO 13485 Belgesi Ne İşe Yarar?


Uluslararası düzeyde yaptığınız işin daha kriterli ve itibarlı olmasını sağlayabilirsiniz. Normal şartlarda üretilen medikal cihazlar, belge prosedür ve optimizasyonu ardından çok daha iyi ve verimli şekilde kullanılabilir. Firmanızı ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi ile destekliyor ve danışman ekibimizle dilediğiniz sonuçları sağlıyoruz.

- ISO 13485 Belgesi aldığınızda müşteri memnuniyeti konusunda devamlı artıya geçebilirsiniz.  Cihazları kullanan medikal alıcılar, ürüne güvenerek her alışverişi daha memnun şekilde tamamlayacaktır. 

- Müşteri sayınızda önemli ölçüde artış yaşanabilir. Çünkü her geçen gün daha fazla güven vererek şikayetleri azaltmış olursunuz. Bu sayede firmanız daha kolay şekilde büyüme yoluna gidebilir.

- Üretimi yapılan medikal cihazların imalattan satış sonrası sürecine kadar avantajları daha da çoğalacaktır. Firma içi ve firma dışı bağlantılar iyi anlamda etkileneceği için araştırma süreci bakımından olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

- Kuruluşlardaki kalite bilincinin artmasına destek olan bir durum vardır. Şirket yönetimi ve çalışanlar bakımından cihaz yönetim sistemi pratik bir kalite getirisi sunabilir.

Tıbbi cihazlar sektöründe güven ve prestij anlamında etkili gelişmeler sağlarsınız. Firmamız, kapsamlı bir şekilde danışmanlık vererek gelecekte çok daha verimli bir firma olmanıza odaklanmaktadır.
 

ISO 13485 Belgesi Nasıl Alınır?


ISO 13485 Belgesi almak
için öncelikle taleplerin gerekliliği ve sonuçlarına yönelik bilgi danışmanlık hizmeti isteyebilirsiniz.   Belgelendirme sistemindeki gereksinimlere ek sonuçlar konusunda da değerli analizler yapıyoruz.

Başvuru yapmak istediğiniz belgelendirme sistemi ISO 13485 Belgesi ise, bu konuda tüm ayrıntıları iletişime geçerek görüşebilirsiniz.  Kurumunuz içerisinde hazırlık sürecini dikkate alarak baştan sona proje yönetiminde yanınızda oluyoruz.

Kalite denetçilerinin ne tür konularda kriterlere baktığını firmamızdan öğrenebilirsiniz. Yasal olarak medikal cihazları ilgilendiren detaylara göre belgelendirme olanağı elde edebilirsiniz. Hata tespit ve düzenleme aşamasına göre devam eden belgelendirme sistemimiz, kapsamlı bir şekilde sürecektir.

Tıbbi cihazları destekleyen uygulamalar, yenilikler ve yasal güncellemeler konusunda her zaman başvuruları almaktayız. ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi prosedürleri ve belgelendirmesine yönelik güvenli işleyişi firmamızdan takip edebilirsiniz.

Whatsapp
Instagram