Telefon
Mobil Menü

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

ISO 22000 Belgesi almak istediğinizde danışmanlık belgelendirme firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Gıda firmaları kalite belgesi için başvuruları bekliyoruz.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi uluslararası standartlarda bir üretim ve satış için firmanıza değer katacak faydalara sahiptir. Güvenli satış politikasında yasal prosedürleri güncel olarak temin edebilir, belge ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.


ISO 22000 Belgesi Nedir?


ISO 22000 Belgesi çiftlikten kurumlara, kurumlardan müşterilere kadar tüm aşamalarda olması gereken standartlardır. Gıda güvenliği kapsamına giren belirli prosedürler belge ile tamamlanır. Öncesinde belgenin hazırlık aşaması ve uygulama yönünden eğitim süreçleri vardır.

ISO 22000 Belgesi gıda zincirindeki yönetim kapsamına olumlu etki yapar. Temel hedefi firmanızın daha da iyi ve güvenli satış yapabilmesini sağlamaktır. Piyasada yerinizi alırken çok daha fazla avantaj elde edersiniz.
 

ISO 22000 Belgesi Ne İşe Yarar?


ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi gıda zincirinde yer alan birçok bölümü standarda uygun hale getirir. Gıdayla alakalı kurumları kapsayan çözümler sayesinde entegrasyon sağlanacaktır.

ISO 22000 Belgesi faydalarını tek bir madde ile değil de çok çeşitli açılardan ele almak gerekir:

•    ISO 22000 Belgesi uluslararası düzeyde kabul gördüğü için firmanız daha iyi seviyede hizmet vermeye başlayacaktır. Firmanıza bir anlamda karakteristik bir avantaj katmış olursunuz.
•    Çalışma ortaklarınızın güveni arttığı için satış kapasitenizde de artış yaşanacaktır. Güven ve getiri anlamında belge aldığınız andan itibaren iyi yönlü gelişmeler de size eşlik eder.
•    Profesyonel yöntemleri kullanmak çok daha etkili sonuçlar almanıza destek olur.
•    Müşterilerinize ve ortaklarınıza gıda güvenliği konusunda hesap verilebilir durumlar yaratır.
•    Üretimden satışa şeffaf bir gıda firması olursunuz. Belgenin temel amacını yerine getirmeniz için gereken eğitimler uygulamalarla birlikte desteklenmelidir.
•    Yasal uygunlukla birlikte sistemsel bir güncelleme artılarını kazanırsınız.
•    ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’nin kullanımı sayesinde maddi kaynaklarınızı çoğaltan gelişmeler yaşamanız mümkündür.

Sağlıklı bir üretim yaptığınızı kanıtladığınız için üretici ve perakende satış firmaları birçok kontrolü güvenilir kılar. Kurumsal değer artıran uygulamaları gıda alanına optimize ettiğiniz için birçok artınız olacaktır.
 

ISO 22000 Belgesi Nasıl Alınır?


Uluslararası değerlendirme firmalarından gelecek ISO 22000 Belgesi başvurularını bekliyoruz. Kurumsal çözümlerde Türk Standartları ve uluslararası standartlara bir arada uygunluk sağlayan çözümlerimize başvuru yapabilirsiniz.

Yem üreticileri, taşeronlar ve ekipman üreticilerinden gelecek başvurularda optimizasyon sağlayan ekibimizle hemen tanışabilirsiniz. Danışmanlarımız en uygun şekilde firma prosedürlerini sağlamaya yönelik kavram ve değişiklikleri aktaracaktır.

Gıda güvenliği konusunda ne gibi standartlar uygulandığını maddeler halinde açıklayarak, değişim aşamasına geçiyoruz. Belge işlemlerinde sorun çıkmaması için gereken tüm detaylar, sizlerle görüşülecektir. Değerli vaktinizi ayırarak daha fazla bilgi isteyebilirsiniz.

Kritik önem taşıyan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi için her daim sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Whatsapp
Instagram