Telefon
Mobil Menü

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi ile iş yerleri prosedürlerine uygun standartları elde edebilirsiniz. Kurumsal başvurularınızı en kısa sürede bekliyoruz.

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi almak kişi ve kurumlara birçok faydası olan bir durumdur. Kalite yönetim standartları için belirli iş güvenliği maddelerini kolayca elde edebilirsiniz. İş sahalarına özel yönetim sistemi belgelerini önce teorik ardından da pratik olarak optimize ediyoruz.


ISO 45001 Belgesi Nedir?


ISO 45001 Belgesi iş sağlığı ve güvenliğine dair yönetim sistemlerini içerisinde barındıran, yasal açıdan kritik önemi olan bir belgedir. Ne gibi kriterlere göre iş sağlığı ve güvenliğinin belirleneceğini, uygulanacağını yönetir.

İş sağlığı ve güvenliği her kurumun temel olarak uyması gereken standartları yasal açıdan da düzenleyen danışman çözümleridir. Standartları uygularken işletmeleri sektör ve personel sınıflandırmasına göre inceleyerek hareket etmek ise son derece önemlidir.
 

ISO 45001 Belgesi Ne İşe Yarar?


ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi öncelikle yasalara uygun bir çalışma sistemi benimsediğinizi gösterecektir. İş yerinizde bulunan faaliyetler belirli kontroller altında tamamlanıyor
anlamına gelir. Sektörlere göre güvenlik kapsamı değişeceğinden gereken incelemelerin tamamlandığı sonucuna varılabilir.

•    ISO 45001 Belgesi aldığınızda firmalara çok karlı bir sonuç verebilir. İşletmenizi genel kriterler bakımından avantajlı duruma getirmiş ve değeri artırmış olursunuz.
•    İş güvenliği kapsamı belirlendiğinde size özel madde optimizasyonu olacağından, endişelere yer vermeyen bir hizmet bulursunuz.
•    Mevzuatlar konusunda endişeleriniz azalacağı için bilgilendirme konusunda da personele karşı netlik sağlarsınız.

Bilgilendirme eğitimi hedeflerine göre daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma anlayışı olacaktır. Firma kapsamı açısından güvenlik kriterleri hedefe göre değişebilir. Hedefler açısından görüşmeleri yaparak ilerleme sağlamaktayız.
 

ISO 45001 Belgesi Nasıl Alınır?


ISO 45001 Belgesi almak için öncelikle firmamıza başvuruları yapmalı ve bilgilendirme talep etmelisiniz. Danışmanlık ekibimiz sorularınızı yanıtlayarak çözüme odaklanacaktır.  Belgelendirme sisteminde önce yasal prosedürlerin tanımı, açıklaması gibi konular yer alırken diğer aşamalarda da ne gibi uygulamalar olacağı netleşecektir.

ISO 45001 Belgesi almak istediğinizde sektörü tanımlayan temel niteliklere göre bir sonuca odaklanıyoruz. Genel olarak başarıyı artıran ve prosedürde sorun çıkarmayan çözümlerle etkili bir süreç yönetmenizi sağlamaktayız.

Karşılıklı etkileşim halinde devam eden çözümlerde risk derecelerini firmamızla beraber tespit edebilir ve etkili sonuca ulaşabilirsiniz. İş sağlığı ve güvenliği alanında uzman ekibimizle her daim sizlere yeni ve sistemli bir danışmanlık sunuyoruz.

Güncel yasalar konusunda ne gibi detaylar oluyorsa firmamız da paralel şekilde faaliyetleri sürdürecektir. ISO 45001 Belgesi konusunda yeni hedeflerinizi oluştururken sizleri destekliyor ve yanınızda oluyoruz.

İletişim kanallarımız üzerinden kalite yönetim sistemi belgelerine ulaşmak için başvuruları tamamlayabilirsiniz. ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ekibimiz gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Whatsapp
Instagram