Telefon
Mobil Menü

Kimler GRS Sertifikalı Olabilir?

Geri dönüştürülmüş materyal ticareti yapan ya da üretimlerinde geri dönüştürülmüş malzeme kullanan işletmeler için alınabilir sertifikalar arasında GRS Sertifikası da yer alır. Kimler GRS sertifikalı olabilir? Tekstil ve diğer geri dönüştürülmüş malzeme kullanan tüm sektörlerde geri dönüşümün belirlenmiş standartlar dâhilinde gerçekleştirildiğini garantileyen GRS Belgesi gerekli şartlar sağlandığında kolaylıkla alınabilmektedir. GRS belgesine sahip olmak hem firma saygınlığı hem de ürün içeriklerinin belgelenmesi açısından büyük önem taşır.

GRS Belgelendirme işlemlerinde büyük deneyime sahip olan Tam Çözüm, firmaların uygunluk durumuna göre standart gerekliliklerini ve GRS belgesinin temin edilmesini sağlamaktadır. Son üründe yer alan geri dönüştürülmüş materyallerin, izlenmesi ve doğrulanması açısın büyük önem taşıyan GRS Sertifikası, geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren ya da geri dönüştürülmüş materyal kullanan firmalara önemli avantajlar sağlayan bir sertifikadır. Geri dönüşümün çevreye ve canlı sağlığına zarar vermeyecek şekilde yapıldığını ve ürünlerin kalitesini ispatlar nitelikte olan GRS Sertifikası, bu alanlarda faaliyet gösteren tüm firmalara önerilmektedir. GRS Sertifikasyon süreci ile ilgili detaylı bilgi ya da danışmanlık hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümünden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

GRS Belgesi örme, baskı, dikiş, dokuma, çırçırlama, boyama gibi faaliyetleri bulunan tüm tekstil işletmelerinde de geçerli bir sertifikadır. Bunlar için alınması gereken ve önem arz eden bu sertifika geri dönüştürülmüş ürünler için de son derece gereklidir. Son üründe kullanılan geri dönüştürülmüş malzemelerin varlığını ve izlenmesini sağlayan GRS Etiketi, geri dönüştürülmüş ürünlerin uluslararası pazarlarda tercih edilmesini sağlar.  


GRS Sertifikası Herkese Verilir mi?


Şirketlerin ve işletmelerin faaliyetleri birbirinden farklı olabildiği için her sertifika ya da belgenin ayrı bir hedefi ve de kapsamı bulunur. Bu sebeple firmaların faaliyet alanlarına göre almak istedikleri sertifikaları ve gereklilikleri çok iyi bilmeleri gerekmektedir. Sorunsuz bir belgelendirme süreci doğru yapılmış bir başvuru sayesinde ilerlemektedir. GRS Belgesi ve diğer önem arz eden belgelerin temini için alanında uzman firmalardan profesyonel destek alarak, belgelendirme sürecine doğru bir şekilde başlamak büyük önem taşımaktadır.

GRS sertifikası, sektör farkı olmaksızın üretimlerinde geri dönüştürülmüş materyal kullanan tüm işletmelerin alabileceği bir sertifikadır.
Doğru bir başvuru süreciyle, sorunsuz bir şekilde GRS belgesi sahip olmak için Tam Çözüm Danışmanlık ve Belgelendirme’ den profesyonel destek alabilirsiniz. Web sitemizde yer alan iletişim numarası, whatsapp hattı veya kurumsal instagram hesabı üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

GRS Sertifikası Almak Önemli mi?


GRS Sertifikası, geri dönüştürülmüş ürünlerin belli standartlar dâhilinde, kaliteli ve çevreye ya da canlı sağlığına zarar vermeyecek şekilde geri dönüştürüldüğünü garanti etmesi açısından firmaların tercih etmesi gereken bir sertifikadır. GRS Belgeli ürünlerin tüketicilerde güven oluşturması, daha çok tercih edilmesi, ayrıca firmaların çevreye duyarlı üretim anlayışı nedeniyle itibar sağlaması GRS Belgesinin sağladığı diğer avantajlar arasında yer almaktadır.
Geri dönüştürülmüş ürünlerin doğrulanmasına ve izlenmesine imkân veren, firmalara ise birçok avantajlar sağlayan GRS Belgesine en kolay ve pratik bir şekilde sahip olmak için firmamız Tam Çözüm ile iletişime geçebilirsiniz. Başvuru aşamasından itibaren tüm süreci, şeffaf ve profesyonel bir şekilde yöneterek GRS Sertifikanızı sağlamış olacağız.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • GRS Sertifikası Kapsamı Nedir?
    Geri dönüştürülmüş olan ürün ve malzemelere dayalı olarak tasarlanan GRS Standardı kapsamında sertifikaya ihtiyaç duyulur ve kullanılır. GRS Sertifikası alınması ve devamlılığının sağlanması firmalar için birçok avantaj sağlar.
  • FSSC 22000 Version 6
    FSSC 22000 standardı, gıda firmalarının uyması gereken kurallarla birlikte alınacak tedbirleri ifade eder. Gıda güvenliğinin kusursuz bir şekilde karşılanması adına dünya genelinde kabul edilen prosedürlerin önemi bir hayli büyüktür.
  • FDA Belgesi Nereden Alınır?
    FDA Kaydı ve belgelendirme işlemleri birçok karmaşık süreçleri içerir. Bu sebeple FDA Belgesi almanın en kolay yolu, alanında uzman danışmanlık firmalarından profesyonel destek almaktır.
Whatsapp
Instagram