Telefon
Mobil Menü

Makina CE Sertifikası

CE belgesi, Avrupa Birliği’nde ürünlerinizi satmak adına oldukça önemli bir yere sahiptir. Herhangi bir sektörde yer aldığınızda Avrupa Birliği ülkelerine yatırımcı, imalatçı ya da ihracatçı olmanız durumunda CE sertifikasına gerek duyacaksınız. Ayrıca makine CE sertifikası, ürünlerinizin hem kullanışlı hem de kaliteli olduğunu kanıtlayan bir detaydır. Öte yandan makinelerinizin üretim, kurulum ve kullanımı esnasında herhangi bir biçimde insan ile çevre sağlığını olumsuz etkilemeyeceğini kanıtlamış olursunuz. CE Sertifikası sahibi olmanız ve ürünlerinizi Avrupa piyasasına dâhil etmeniz konusunda Tam Çözüm’ den destek alabilirsiniz. Web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşarak CE belgesi ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Avrupa Birliği, makine CE sertifikası kapsamında titiz bir tutum takınmaktadır. Genel olarak imal ettiğiniz ve kullanıma hazır hale getirdiğiniz makinelerinize bağlı kazaların en aza indirilmesi noktasında bir yol izlemektedir. Tam Çözüm, bu konuya ilişkin yardımcı olacak ve CE sertifikasını rahat bir biçimde edinmenizi de destekleyecektir. Makinalara ait CE belgelendirme süreci hakkında detaylı bilgi için “Makinalar İçin CE Belgesi” başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Avrupa pazarına dâhil olmak ve makinelerinizi tüm AB ülkelerinde satışa sunmak noktasında firmamızdan yardım alabilirsiniz. Böylelikle bu rekabetçi piyasaya dâhil olmanız ve makinelerinizi daha da geniş kitlelere ulaştırmanız konusunda bizimle iletişime geçerek danışmanlık hizmeti elde edebilirsiniz. Web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram hesabımız üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Makinelerinizden kaynaklı kazaların gelişmemesi konusunda CE işareti son derecede önemli bir yer tutacaktır. Ayrıca Avrupa Birliği tarafından düzenlenen Makine Yönetmeliği konusunda ne gibi bilgilerin yer aldığını da bizden öğreneceksiniz. Bu yönetmelik gereğince sadece makinenizin değil, imal ettiğiniz ek unsurların da CE sertifikasına dâhil olduğunu anlayacaksınız.

• Makinelerinizin değiştirilebilir ekipmanları
• Makine güvenlik unsurları
• Makineleri kaldırma sistemleri
• Zincir, halat ve kayışlar
• Mekanik aktarma teçhizatları
• Kısmen tamamlanmış makineler

Makinelerin gerekli şartları karşılaması halinde CE sertifikasına sahip olacaksınız. Bununla beraber makine CE sertifikası konusunda adım atmak isterseniz firmamızla iletişime geçerek bu noktada en hızlı sonuç alabilirsiniz. Bu sayede Avrupa pazarına sorunsuz bir biçimde giriş yapacaksınız. CE belgesi sahibi olmak için şimdi bize ulaşabilirsiniz.


Makinelerde CE İşareti Nasıl Alınır?


Üretmiş olduğunuz makinalarla AB pazarına açılmak istiyorsanız, firmamızın danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Genel olarak makine CE sertifikası hususunda en uygun şartları sizler için yaratacağız. Makinelerin kullanım talimatları esas alınarak sizin tarafınızdan oluşturulması halinde insan ve çevre sağlığı açısından bir olumsuzluk yaratmayacağının garantisini vereceksiniz. Ayrıca makinelerinizi piyasaya sürmeden önceki evrede bir dizi aşamadan beraberce geçeceğiz.

• Makinelerinizle alakalı olan teknik dosyaları hazırlamak
• Makinelerinizin ne şekilde kullanılacağına dair talimatları belirtmek
• Makinelerinizin uygun olup olmadığını denetleme konusunda tes ve analiz süreçlerini tamamlamak
• AT Uygunluk Beyanı’na bağlı olarak makinelerinizi uygun şekilde hazırlamak
• Bu aşamaların her birini tamamladıktan sonra makinelerinize CE işaretini eklemek

Bu aşamalarla birlikte makineleriniz CE sertifikasına sahip olarak Avrupa piyasasında yer alacaktır. Böylelikle daha da geniş kitlelere ulaşma şansınız gelişecektir. Web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bize ulaşarak, makinalarınız için kolaylıkla CE Belgesi sahibi olabilirsiniz.


CE İşareti Neden Önemlidir?


İmal ettiğiniz her bir ürünü Avrupa piyasasına dâhil etmeniz konusunda CE sertifikası önemli bir yer tutmaktadır. Mevzuata bağlı olarak hareket etmek ve tüm AB ülkelerinde hizmet vermek adına firmamızla hareket etmeniz en doğru seçim olacaktır. Bununla beraber AB piyasasında da makinelerinizin yer almasını ve daha da kapsamlı bir piyasada boy göstermesini beraberce sağlayabiliriz. AB piyasasına arz edeceğiniz tüm ürünlerin bu işareti taşıması konusunda hassas bir tavır takınarak hareket eden bir firmayız. CE sertifikası ile ilgili bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için şimdi bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • FDA Belgesi Maliyeti
    FDA belgesi maliyeti, başvuru türüne göre farklılıklar göstermektedir. Ürün sınıflandırmaları, başvuru türüne göre yapılması gereken işlemler, maliyeti etkileyen diğer faktörler arasında yer alır.
  • FDA Belgesi İstanbul
    FDA belgesi, FDA denetleme kurulu tarafından yapılan incelemeler sonrasında onay almayı gösteren önemli bir belgedir. Eğer ki bu belge alındıysa FDA tarafından istenen şartlara uygun olduğu anlamlarına çıkmaktadır.
  • GRS Sertifikası Nedir? Nasıl Alınır?
    GRS, ürünlerinin geri dönüştürülmüş içeriğini ve üretimlerinde sorumlu oldukları sosyal, çevresel ve kimyasal uygulamaları doğrulamak isteyen şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.
Whatsapp
Instagram