Telefon
Mobil Menü

Onaylı CE Belgesi

Avrupa Ekonomik Topluluğu sınırları içerisinde ürünlerinizi satmak isterseniz bu noktada standartlara uygun şekilde hareket etmek zorundasınız. Ürünlerinizin güvenilir, kaliteli ve çevreye zararı olmadığını kanıtlamanız konusunda faaliyete geçmelisiniz. AB tarafından oluşturulan CE sembolünü ürünlerinize dâhil ettiğinizde bu amacınıza ulaşacaksınız. Ancak bu sürecin son derecede zorlu ve zaman gerektiren bir işlemler bütünü olduğunun farkına vararak muhakkak firmamızla iletişim kurmanızı öneririz. Böylelikle CE işaretine en kolay ve en zahmetsiz bir biçimde ulaşma imkânınız olacaktır. Genel olarak her yönetmeliğe uygun olduğunuzu net bir biçimde kanıtlamayı başaracaksınız. Onaylı CE belgesi sayesinde tüm bu yeterlilikleri yerine getirmenizde firmamızın etkisini de göreceksiniz. Web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşarak onaylı CE Belgesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


CE İşareti Nedir?


1985 yılından beridir Avrupa Birliği ülkeleri tarafından faaliyete geçirilen CE işaretine uygun şekilde hareket etmenizde yarar var. Onaylı CE belgesi temin ederek tüm Avrupa Ekonomik Topluluğu ülkeleri içerisinde ticaret yapma şansınız olacaktır. Ancak bu ürünlerinizin var olan şartları karşılayıp karşılamadığını göstermeniz hummalı bir süreç olacağından yetkili ve uzman bir kuruluş olan Tam Çözüm’ den profesyonel destek almak avantajınıza olacaktır. Ürünlerinizin teknik alt yapısını denetlemek suretiyle bu tip süreçleri daha da basit bir biçimde karşılayacaksınız. Ayrıca ürününüzün güvenilir olduğunu tescilleyen CE işaretine bağlı olarak Avrupa Ekonomik Topluluğu ülkelerinin dışındaki noktalarda da rahatlıkla satış yapma şansınız gelişme gösterecektir. CE İşareti hakkında detaylı bilgi için “CE İşareti Ne Demektir?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.


CE Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?


CE belgesi söz konusu olduğunda nasıl hareket edeceğinizi bilmeniz önemlidir. Bu süreç zorlu ve zaman gerektiren eylemler bütünü olduğundan dolayı muhakkak işlemleri gerçekleştirirken profesyonel bir destek almanızda yarar vardır. Ayrıca firmamızla bu işlemleri gerçekleştirmek için ortak hareket ettiğinizde ortalama olarak 6 ile 8 hafta aralığında sona erecektir. CE Belgelendirme sürecinin ne kadar süreceğini belirleyen ana etmenler şu şekildedir;

• Test ve analiz sonuçları
• Uygunluk değerlendirme işlemleri süresi
• Ürünlerinizin özellikleri
• Teknik belgelerinize ne kadar sürede sahip olacağınız

CE Belgesi ve belgelendirme süreciyle alakalı daha detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, whatsapp hattı ve resmi instagram hesabımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. “CE Belgelendirme Süreci Aşamaları” başlıklı makalemiz de ilginizi çekebilir.


CE Belgesi Almanın Faydaları Nelerdir?


CE belgesine ulaşmanız konusunda firmamız her zaman destek vermeye hazırdır. Gereken danışmanlık gerekse de bu sürecin tamamlanması hususunda faaliyet göstermekteyiz. Genel itibarıyla firmamız yardımıyla CE belgesi alacaksanız şu avantajlara da sahip olmuş olacaksınız.

• Ürün ve hizmetlerinizin sağlığa herhangi bir zararının olmadığını beyan edeceksiniz.
• İnsan, hayvan ya da diğer canlıların sağlığını korumaya yönelik çalışmalar yaptığınızı ifade edeceksiniz.
• Yaptığınız çalışmalarda herhangi bir olumsuzluk barındırmadığınızı ortaya koyacaksınız.
• Ambalaj, etiket ve güvenlik gibi konularda standartlara uygun olarak hareket edeceğinizi ispat edeceksiniz.
• Ürünlerinizin en az riskleri barındırdığını göstereceksiniz.
• Ürünlerinizin sağlıksız, güvensiz ve kalitesiz olmadığını beyan edeceksiniz.
• Avrupa Birliği’nin tüm yeni yaklaşım direktiflerine uygun hareket edeceğinizi taahhüt edeceksiniz.
• Yurt dışına açılma şansını elde ederek ürünlerinizin serbest dolaşımını sağlayacaksınız.
• Güvenli bir biçimde hizmet vererek sektörünüz içerisinde yükselişe geçen markalardan bir tanesi olmaya başlayacaksınız.

CE belgesi sahibi olarak tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilir, tüm sorularınıza net ve doğru cevaplar alabilirsiniz.

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
  • BRC Gıda Kalite Sertifikası
    BRC belgesi, gıda sektöründe faaliyet gösteriyorsanız mutlaka uygulamalarınıza eklemeniz gereken standartları ortaya koymaktadır.
  • CE Sertifikasında Bulunması Gerekenler
    CE belgesi alma sürecinde belli başlı detayları temelden öğrenmek ve bu yönde girişimlerde bulunmak CE onay işlemlerini hızlandıran bir etmen olarak öne çıkmaktadır.
  • FSSC 22000 Standardı Danışmanlığı
    FSSC 22000, dünya genelinde yetkili kurumların titiz çalışmaları sonucunda belirlenen standartlara sahiptir. Gıda güvenliğini en yüksek seviyede sağlamayı, riskleri en aza indirmeyi amaçlar.
Whatsapp
Instagram