Risk Analizi

Risk Analizi

İşyerlerinde ortaya çıkma imkanı bulunan, personellerin veya çalışanların iş sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atacak her türlü sorunun önceden ön görülebilmesi ve önlenmesi için risk analizi yapılmaktadır.

Risk analizi işyerlerinde meydana gelebilecek tehlikelerin ayrıntılı bir denetleme ile saptanması, tespit edilmesi anlamına da gelir. Tam Çözüm firmamız sertifikalı iş güvenliği uzmanları ile gerekli risk analizini yapmakta ve denetimleri gerçekleştirmektedir. Bu sayede işyerlerinde meydana gelebilecek meslek hastalıkları ve potansiyel iş kazaları önlenir.

Risk Analizi Nasıl Yapılır?

Risk analizi öncelik olarak işyerinde meydana gelebilecek tehlikelerin sınıflandırılması ile gerçekleşir. Ardından yapılan kontroller doğrultusunda riskler belirlenir. Belirlenen riskler derecelendirilir ve kabul edilebilir sınırlara çekilir.

Risk Analizi Kim Tarafından Yapılır?

İşyerinde risk analizi hizmeti Tam Çözüm OSGB firması tarafından sizlere sunulmaktadır. Firmamız her biri sertifikalı iş güvenliği uzmanları ile işyerlerinde risk analizi yapmaktadır. Gerekli yetkiye sahip olan firmamız her türlü potansiyel tehlikeyi tespit ederek belgelendirmektedir. Siz de iş yerlerinde yapılacak olan risk analizi denetimi için Tam Çözüm firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Belgeler ve Denetimler

osgb1
osgb2
osgb3
osgb4
osgb5
osgb6
osgb7
osgb8
osgb9
osgb10
osgb11
osgb12
osgb13