Telefon
Mobil Menü

SA 8000 Sosyal Sorumluluk Belgesi

Kalite belge danışmanlık firmamıza başvuru yaparak kişi ve kuruluşlara yönelik belirli standartları optimize edebilirsiniz. Gelişen piyasa koşulları için başvuruları bekliyoruz.

SA 8000 Sosyal Sorumluluk Belgesi çalışanları kapsayan düzenlemelerle daha ileriye dönük birçok avantajları barındırır. Belgelendirme öncesi danışmanlık almak üzere ekibimize sorularınızı iletebilirsiniz. Kalite belgelendirme sistemlerini yasal süreçlere göre optimize ederek uzmanlığı geliştirmekteyiz.

SA 8000 Belgesi Nedir?


Güncellenen sosyal ve iletişim çağında kurumsal alanlardaki önemli bir konu da işçileri sosyal açıdan desteklemektir. SA 8000 Belgesi, iş yerlerindeki çalışanları moral ve motivasyon anlamında desteklemeyi hedefleyen düzenlemeleri kapsar. Müşteri beklentileri ve iş yeri doğrultusunda ürünlerle de optimize şekilde bir süreci değerlendiren belgedir.

SA 8000 Belgesi’ni almak işletmelere birçok avantaj sağlayacağı gibi çalışana nitelik kazandırabilecek uygulamalar da demektir. Yeni bir kuruluşun sosyal sorumluluk belgesine duyacağı ihtiyaç kriterleri diğer kurumlara göre değişebilir.
 

SA 8000 Belgesi Ne İşe Yarar?


SA 8000 Sosyal Sorumluluk Belgesi özellikle yeni kurulan, yenilenmeye ihtiyaç duyan kurumlara personel açısından etkili bir kaynak sunar. Geçerlilik süresi boyu etkili bazı değişiklikleri firmanızda gözleyebilirsiniz. Yeniden belge prosedürlerini uygulamaya yönelik standartları sağlayabilirsiniz.

•    SA 8000 Belgesi bir kurumun sosyal açıdan kabul edilebilir bir standarda sahip olmasını sağlamayı amaçlar. Kamusal alanda hizmet veren bir marka için kuruluşu temsil eden doğru standartlar oluşturulur.
•    Belirli çerçevede olması gereken standartlar, markanızın sosyal açıdan değerini belirlemeye katkı sağlar. Doğrudan insanlarla iletişime geçilen kısımlar, zincirleme etki olasılığına da sahiptir.
•    SA 8000 Belgesi dünya çapındaki firmaları dikkate alarak oluşturulan önemli prosedürleri kapsamaktadır. Sosyal sorumluluk belgesinin geçerliliği firmanız bakımından önemli bir ölçü de olabilir.
•    Herhangi bir sektörde yer alan fabrika ve kuruluşların dünyadaki diğer fabrika ve kuruluşlardaki sosyal kriterlerini uygulamanızı sağlar. Danışmanlarımızı da yönlendiren yasal prosedürler kurumu en iyi şekilde şekillendirecektir.
•    Çalışanların mesleki açıdan performansını daha iyi bir düzeye getirmek için avantaj sağlamış olursunuz. Dış ilişkiler ve iletişime girilen diğer kurumsal süreçler bakımından sosyal ayrıcalıklar size ve firmanıza her anlamda iyi gelebilir.

Kararlı bir hizmet anlayışınız olacağı için SA 8000 Belgesi için çalışmalarınız da beklediğiniz düzeye ulaşacaktır. Özel eğitimler ve optimizasyon süreçleri alanında faaliyetlerimize her daim güvenebilirsiniz.

SA 8000 Belgesi Nasıl Alınır?


SA 8000 Belgesi’ni almak için belirli aşamaları kaydetmeniz gerekmektedir. Öncelikle kurumsal başvurularınız ve ihtiyaçları tespit etmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başvuru standartları yanında eklemeler ve proje uygulamaları için detaylı bir inceleme süreci başlatmaktayız.

Fabrika ve üretim tesislerinize uluslararası bir kriter eklemek için aşamaları tamamladığınızda SA 8000 Belgesi alabilirsiniz. İşçi sendikaları ve kurum bağlantıları bakımından da önem kazanan SA 8000 Belgesi ideal bir optimizasyona zemin sağlayacaktır.

Firmamız SA 8000 Sosyal Sorumluluk Belgesi almayı isteyen, kişi ve kurumlara yönelik titizlikle çalışma yapacaktır.

 

Whatsapp
Instagram