Telefon
Mobil Menü

Sedex Belgesi

Sedex Belgesi danışmanlığı veren firmamız kurumsal kalite belge sistemlerinde fark yaratmanıza yardımcı olur. ISO kullanıcı avantajları kapsamında başvuruları bekliyoruz.

Sedex Belgesi tedarik sürecini yöneten sisteme dayalı uygulamalarla son derece önemli bir belgedir.   Sedex belge yönetim sistemi yasal açıdan önemli bir destektir. Belge getirileri ve eğitim sertifika aşamasında nasıl bir prosedür uygulanacağı konusunda bilgi almak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sedex Belgesi Nedir?


Birtakım etik uygulamaları tedarik zincirine uygulayan Sedex Belgesi raporlama amacıyla kullanılan bir platformdur.  Bir ürünü tedarik ederken nasıl bir sosyal sorumluluk izleneceğiyle yakından ilgilidir. İşletmelerdeki tedarik sürecinin raporlanması ve kaliteli uygulama alışkanlıklarının izlenmesine olanak verir.

Sedex Belgesi aldığınızda bir anlamda sorumluluk sahibi bir firma olduğunuzu platformda kanıtlamış olursunuz.  Firmanız bazı standartlara uygun şekilde tedarik aşaması kaydediyor demektir. Bilgi vermekle yükümlü olduğunuz kişi ve kuruluşlara yönelik etik yönetim prosedürleri hayata geçirilmiş olacaktır.
 

Sedex Belgesi Ne İşe Yarar?


Tedarikçiler, müşteriler ve hissedarlar Sedex Belgesi sayesinde kaliteli ve etik bir hizmet sunacaklarının açıklamasını yapar.  Bir veri tabanında daha kurumsal ve iletişimi güçlü bir yer alırsınız.

•    Bilgi alışverişini sağlayan bir belge ve uygulama olduğu için, riskleri azaltan bir etki yapacaktır.
•    İş uygulamalarında iyileşme yönünde artış elde edersiniz.
•    Firma kapsamı insan hakları standartlarına daha uygun şekilde hazırlanmış olur.
•    Üyeleri destekleyen bir uygulama olduğu için belgeyi alan diğer işletmelerle de etkileşime girmiş olursunuz.
•    Yeni iş ortakları kazanmanıza yardım edebilir. Uluslararası düzeyde kabul gören bir veri tabanı olduğundan sosyal taahhüt elde etmiş olursunuz. Üstelik şeffaf bir bakış açısıyla Sedex Belgesi almış olursunuz.
•    Uzman firmamıza Sedex Belgesi’ni almak üzere başvurduğunuzda aşama kaydetmeye başlamış olursunuz.

Vermiş olduğunuz hizmetleri yükseltici çalışmalarımızla her daim başvuruları tamamlayabilirsiniz. Sedex platformu uygulamalarındaki ayrıcalıklı işlemleri siz de hemen almak üzere danışmanlık alabilirsiniz. Bunu yapmanız için uygun bir zemin sağlayarak belge almanızı sağlıyoruz.
 

Sedex Belgesi Nasıl Alınır?


Eğitim ve belgelendirme süreçlerinde gerekli şartları yerine getirmeniz için kapsamlı hizmet veren bir firmayız. Danışmanlık hizmetlerimizde Sedex platformu gereksinimlerine odaklanarak etkili eğitim ve yönlendirmeler sağlıyoruz.

Sedex Belgesi’ni almak istediğinizde, işletmenizdeki tedarik sürecinin incelemesi yapılmakta ve gereken şartları yerine getirip getirmeyeceğiniz anlaşılmaktadır. İşletmenizin platforma kaydını sağlamanız ardından bazı standartlara da uygunluk aranmaktadır.

Hizmet kalitesi, ürün kalite seviyesinin yükseltilmesi ve Sedex’e uygun hale getirilmesi için tüm sürece önem veriyoruz. Azami oranda karşılanması istenen müşteri beklentilerine yönelik daha iyiye gidişinizi ayarlamaktayız.

Belgelendirme ve danışmanlık hizmetlerinde güvenli bir yol alırken, marka değeriniz de önemli derecede artar. Bu süreci tasarlayan ekibimiz, sizin için en iyi teklif ve hizmeti belirler. Belgeli bir şekilde alacağınız hizmet prosedürleri ISO gereksinimlerine uygun olacaktır.

Sedex Belgesi almak için başvuruları tamamlayan kuruluşlara, yeni bir yapılanma olanağı sunarak başarı katıyoruz.

 

Whatsapp
Instagram