Telefon
Mobil Menü

Sosyal Uygunluk Eğitimi

Sosyal Uygunluk Eğitimi veren danışmanlık ekibimiz, kurumsal çözümler ve iş güvenliğine yönelik kalite standartları sunmaktadır.

Sosyal Uygunluk Eğitimi geniş bir yelpazede ele alınan içeriği ile ayrıcalıklı bir firma olma yolunuzda etkili bir süreç demektir. Nitelikleri artıran genişletilmiş kapsamda prosedürler, firmanıza özel olarak sonuçlandırılacaktır. Belge alma, sertifika kazanma sürecinde denetim mekanizmalarımızı da kullanabilir, başarınızı taçlandırabilirsiniz.

Sosyal Uygunluk Eğitimi Nedir?


En kolay tanımı ile Sosyal Uygunluk Eğitimi, bir iş yerinde yönetici ve işçileri de ilgilendiren uygunluk prosedürü eğitimidir. Yasal süreçler kapsamında sosyal uygunluk aşamaları kuruma özel şekilde optimize edilir.

Sosyal uygunluğu tanımlayan içerikler kapsamında evrensel bir standart yakalanacaktır. Bu amaca yönelik gerçekleşen denetim öncesi çalışmalarda en iyi sonucu da alma yolunda ilerlemiş olursunuz. Yeni bir iş yeri de dahil olmak üzere güncelleme gereken durumlarda sertifika eğitimlerini kolayca alabilirsiniz.

Sosyal Uygunluk Eğitimi Ne İşe Yarar?


Sosyal uygunluk kavramının önemi ve diğer konuları sizlere aktararak kapsamlı bir bilgilendirme sağlamaktayız. Doğru iletişim gibi sosyal prosedürleri işletmenize özel olarak kapsamaktayız. Güncel vaka örnekleri ile birlikte neden bu eğitimin gerektiğini ayrıntılı bir şekilde aktarıyoruz.

•    Sosyal Uygunluk Eğitimi işletmenizi daha sürdürülebilir bir hale getiren çalışmalara sahiptir. Kurum içi ve kurumlar arası iletişime ek olarak müşterilere yönelik sosyal prosedürlere sahip olursunuz.
•    İşletmeniz Sosyal Uygunluk Eğitimi’ne sahip olduğunda sertifika alma sürecinde bir dizi değişiklik yapar ve bu nedenle yenilenme şansı olacaktır.
•    Uluslararası çalışma prosedürlerine göre yeni düzenlemeler yapıldığı için işletmeniz her zamanki değerine değer katacaktır.
•    Sistemli ve doğru bir temel üzerinden çalışma yaparken ilerlemeye dair sağlam bir nitelik kazanabilirsiniz.
•    İşletmelerdeki sosyal uygunluk sürecine dair örnekleri firmanıza özel olarak optimize etme olanağı kazanırsınız. Danışman ekibimizi bu anlamda ekstra yormanızda sakınca yoktur.
•    Minimum düzeyde evrensel standartlara dair temel bilgilendirme sağlanması nedeniyle firma kalitenizde önemli bir artış görülecektir.
•    Markalara özel sosyal uygunluk eğitimine yönelik kodlar hakkında bilgi edinmiş olursunuz. Bazı markalardaki özel kodlar imalat ihtiyaçlarını değişken yönde etkileyebilir.

İşletmenizi düzeltici faaliyetler kapsamında denetim rapor çözümlerine ulaşmış olursunuz. Temel denetim mantığı ve yöntemi konusunda kasama olmaksızın bir çözüm elde edilecektir.

Sosyal Uygunluk Eğitimi Nasıl Alınır?


Sosyal Uygunluk Eğitimi almak
için yapmanız gereken ilk adım danışman ekibimize başvurmak olacaktır. Kavram tanımlamaları ve eğitim amaçları aktarıldıktan sonra uygulama ve denetleme süreçleri başlar. Denetim ve rapor incelemesi ardından belge teslimi sağlanacaktır.

Firma geleceği bakımından endişeleriniz varsa, sosyal uygunluk kapsamında yenilenme talep edebilirsiniz. Danışman ekibimiz test ve prosedür incelemesine bağlı olarak eğitimleri hem size hem de çalışanlara aktarabilecektir.

Proje çözümleri bakımından sosyal uygunluk eğitimine katılım ne kadar fazla olursa alacağınız kalıcı sonuçlar da o derece fazla olur. Sosyal Uygunluk Eğitimi firmanız bakımından kritik düzeyde önemlidir.

 

Whatsapp
Instagram