Telefon
Mobil Menü

UKCA Danışmanlığı

İngiltere piyasasında ürün satışı yapmak isteyenler, UKCA belgesi zorunluluğuyla karşılaşır. Dolayısıyla UKCA danışmanlığı hizmetlerinden yararlanır.

2020 yılı sonrasında yürürlüğe giren UKCA belgesi ile biz de Ocak 2021 sonrasında UKCA danışmanlığı hizmetlerini vermeye başladık. UKCA belgesi almanızı sağlayarak; Galler, İskoçya ve İngiltere piyasasından ürünlerini satmanıza yardımcı oluyoruz.

Yenilikleri ve değişen düzenlemeleri yakından takip ederek, yurt dışında ürünlerinizi sorunsuz satmanıza ve kazançlarınızı arttırmanızı sağlıyoruz.

UKCA Danışmanlığı Nedir?


UKCA danışmanlığı hizmetlerimizden yararlandığınızda UKCA belgesi alabilirsiniz. Bu sayede Büyük Britanya piyasasına ürünlerinizi sorunsuz sunabilirsiniz.

UKCA belgesinde amaç, güvenlik ve sağlık sorunlarının giderildiğini görerek tüketiciyi korumaktır. Bu yüzden İngiltere için zorunlu belgeler arasında yer alır. Bunun bilincinde olarak UKCA danışmanlığı hizmetlerimizi büyük bir hassasiyetle yapmaktayız. Ekibimizde uzman UKCA danışmanlarımız, sürecin sorunsuz ve hızlı ilerlemesini sağlar.

Gelişime açık ve yenilikçi bir danışmanlık firması olduğumuz için süreçleri yakından takip etmekteyiz. Dolayısıyla UKCA danışmanlığı hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz.
 

UKCA Danışmanlığı Ne İşe Yarar?


UKCA belgesi, ürünlerini İngiltere pazarında satmak isteyen işletmeler için oldukça önemlidir. Çünkü UKCA belgesi olmadan Galler, İskoçya ve İngiltere piyasasında ürünlerin satılması mümkün değildir. Birçok işletme CE işareti olduğu için bu belgeyi gerekli görmez. Ancak Ocak 2021 öncesinde CE işareti alan ürünler, Ocak 2023 sonrasında geçerli sayılmayacaktır. UKCA belgesi alması gerekecektir.
CE işaretiniz varsa ve İngiltere piyasasında ürünlerinizi sunmaya devam etmeyi düşünüyorsanız UKCA danışmanlığı hizmetimizden muhakkak yararlanmalısınız. Bu sayede İngiltere piyasasında sorun yaşamadan ürünlerinizi satmaya devam edebilirsiniz.

İngiltere piyasasında yoksanız ve ürünlerinizi sunmak istiyorsanız CE işareti bir anlam ifade etmeyecektir. Danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak sürecin profesyonel ilerlemesini sağlayabilirsiniz.
UKCA belgesi sayesinde işletmenizin birçok avantajdan da yararlanır. Bunlardan biri ticari izniniz olacağı için İngiltere pazarının fırsatları işletmenize de sunulur. İşletmeniz iç pazarda güven kazanır. Böylelikle kısa sürede kurumsallaşıp markalaşabilirsiniz.

İşletmenize sağlanacak tüm avantajları öğrenmek için UKCA danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 

UKCA Danışmanlığı Nasıl Alınır?


Yaptığımız profesyonel çalışmalar ve binlerce müşteri memnuniyetlerimizle UKCA danışmanlık hizmetimiz yoğun ilgi görmektedir. Bu da danışmanlık hizmetlerimizde profesyonelliğimizi göstermektedir.
Siz de profesyonel UKCA danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Birçok iletişim seçeneğimiz sayesinde kolaylıkla destek alabilirsiniz.
Bizimle iletişime geçtiğinizde işinde uzman UKCA danışmanlarımız size kısa süre içerisinde dönüş sağlayacaktır. Ardından işletmenizi yakından tanımak için bazı sorular sorar. Cevaplarınıza göre UKCA belgesi almak için yapmanız gerekenleri açıklar. Bu süreçte size sağlayacağımız hizmetler hakkında bilgilendirmeler yapar.

Fiyat konusunda da sizlere en uygun UKCA danışmanlığı ücretlerini sunmaya gayret ediyoruz. Çünkü danışmanlık hizmetlerimizde sizleri memnun etmek, firmamızın merkezinde yer almaktadır.
Siz de profesyonel UKCA danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Whatsapp
Instagram