Telefon
Mobil Menü

Yüksekte Çalışma Eğitimi

Yüksekte Çalışma Eğitimi almak için başvurularınızı kalite belgesi danışmanlık ofisimize yapabilirsiniz.  Kuruma optimize edilmesi gereken süreçleri etkili şekilde sunuyoruz. Yüksekte Çalışma Eğitimi almak size hayati derecede önemi olan süreçleri kazandırır. Kurumsal değeri artıran iş güvenliğinin en önemli standartlarını etkili bir şekilde sunuyoruz. Beklentileri belirleyen yasal prosedürlere ek, işletmenizi koruyan optimize uygulamalar da sağlamaktayız.

Yüksekte Çalışma Eğitimi Nedir?


Yüksek katlarda çalışma yaşamı süren işçiler için yüksek kat prosedürlerine tam uygunluk aranır. Yüksekte Çalışma Eğitim, çalışma ortamı yüksek alanlar olan kişi ve kurumlara verilen, önemli bir eğitimdir. Ne tür koşullarda iş güvenliği prosedürü uygulanacaksa, tamamlayıcı ve esas çözüm kapsamında bu eğitimi alana özel şekilde almanız önerilir.

İşçileri hayati konuda güvenli bir şekilde çalışmaları için hazırlayan eğitimler, uluslararası standartlar bakımından çok önemlidir. En yüksek riskli çalışma ortamlarına göre alacağınız eğitimler sayesinde gelecekte güvenli bir iş zemini de sağlanmış olur.

Yüksekte Çalışma Eğitimi Ne İşe Yarar?


Düşme ardından görülebilecek olası sorunlara karşı iş kazalarını azaltma sürecinde eğitim almak son derece önemlidir. Çalışanlara verilen iş kazası eğitimleri yasal olarak zorunlu bir sertifika sürecini de barındırır.

•    Yüksekte çalışarak bakım onarım benzeri iş yapacak çalışanlar nelere karşı dikkat etmeleri gerektiğini öğrenmiş olacaktır.
•    Sektör özelliğine göre yüksekte çalışma şartları değişeceği için uyarlanabilen bir eğitim almış olursunuz. Yüksekte Çalışma Eğitimi çok yönlü bir eğitimdir.
•    Programdaki ilgili kanın ve yönetmelikleri teorik ve pratik açıdan bilen bir ekip sayesinde, işletmenizi kurumsal açıdan daha değerli kılarsınız.
•    İş kazası risklerini en aza indiren bir kurum, her açıdan avantajlı olacaktır. Çünkü işletmeler öncelikle personel güvenliğinden sorumludur. Çalışma koşullarını güvensiz yapan her duruma karşı önlem almak gerekecektir.
•    Emniyet kemeri giymiş olmak, dengede durma kuralları, beklenmeyen koşullara karşı soğukkanlı müdahale yapabilme eğitimleri vs. bilgisi verilir. Teknik anlamda daha iyi temelleri olan bir kurum elde edersiniz.

Güvenlik konusunda ilkeleri sağlam olan firmalar sektörde her zaman daha ön plana çıkacaktır. Dolayısıyla sizlere özel bir çalışma prosedürü hazırlarken, dikkatli bir süreç de sağlamaya odaklanıyoruz.

Yüksekte Çalışma Eğitimi Nasıl Alınır?


Gelecekte yüksek donanımlı bir iş yeri olmak adına yüksekte çalışma eğitimine hemen başvuru yapabilirsiniz. İş kazalarını engelleyen prosedürler hakkında ön bilgilendirme talep ederek süreci başlatabilirsiniz.  Danışman ekibimiz, kanun maddeleri konusunda tanımlama yaparak uygulama aşamasına dair bilgilendirme yapacaktır.

Hizmetleri güvenli bir şekilde sürdüreceğiniz iş ortamında, kazancı artıran çözümler için denetimlere hazırlanabilirsiniz. Kurumsal denetimler öncesi nelere dikkat etmek gerekiyor konusunda size destek veriyoruz. Optimize edilmiş bir eğitim sürecinin ardından denetimi geçerseniz, Yüksekte Çalışma Eğitimi Belgesi’ni de almaya hak kazanmış olursunuz.

Eğitim vermek üzere Yüksekte Çalışma Eğitimi aldığınızda çalışanları kontrol eden işleve de sahip olabilirsiniz.

 

Whatsapp
Instagram